По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот River Plate » 10 юли 2016 10:32

Xamy написа:
River Plate написа:Страшно комплексиран и смешен народ сме, честно.
Половината щели дагледат по немски канали, други по руски, трети по ESPN, четвърти по сръбски канали.

Иначе аз ще гледам финала по БНТ HD, супер качество на картината и забавни коментатори :)

Непровинциалисте, поясни "забавни коментатори". Единят да се прави на интересен и да измисля сложни изречения, какви глупости натвори за Гари Спийд. Щом си им фен, значи си го гледал там и дано си го слушал.
Защото и аз като колегите си пазя нервите, ама този мач го слушах. Излагация!


Милия той се възмутил, че бил казал грешно изречение за Гари Спийд и вече щял да гледа по ZDF :(
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот toristo » 10 юли 2016 10:33

По БНТ ще го гледам, Ибришимов и Ангелов чак са забавни с тъпизмите си. Предполгам тази вечер ще играят Франция-Мексико :lol:
Понякога като се запънат да говорят глупости, и така цял мач. Като един мач, където Ангелов си беше нарочил Уилям Карвальо и цял мач го критикуваше. Момчето вярно сбърка 2-3 паса, но беше много стабилен в средата, и един от най-добрите от португалците. Тази вечер предполагам ще е титуляр.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот iliev72 » 10 юли 2016 10:54

NOMER14 написа:
koisa написа:По Нова телевизия. Не мога да трая коментаторчетата на БНТ дето се правят на футболни спецове и 30 минути обясняват как играча е трябвало да ритне топката за да влезе във вратата. Как е трябвало вратаря да се хвърли, къде да застане защитника, как да центрира крилото. :lol:


Точно!
Тия от Държавната телевизия, ако ставаха, щяха да са в частна телевизия.
А Мексикуту няма правилен израз - винаги завишава гласчето си накрая на изреченията или плямпа без да разделя изреченията.

Тези от частната толкова стават , че като ги чуя сменям канала. Логиката ти е правилна , но не е за правилната държава.
На това Евро нямаше за мен по-голяма мъка да слушам глупостите на недорасляците по Нова/Диема ! И на един мачовете тези умници от частната тв решиха да сравняват Гризман с Платини.Само , че никой от тях не беше гледал Евро 84 и въобще нямаха идея каква беше ролята на Платини в онзи отбор и сега каква роля има Гризман.Те не са виновни , че са родени след 1984 , но да си бяха направили труд да изгледат Евро 84 на ДВД и след това да ръсят тъпизми.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот Xamy » 10 юли 2016 11:06

River Plate написа:
Xamy написа:
River Plate написа:Страшно комплексиран и смешен народ сме, честно.
Половината щели дагледат по немски канали, други по руски, трети по ESPN, четвърти по сръбски канали.

Иначе аз ще гледам финала по БНТ HD, супер качество на картината и забавни коментатори :)

Непровинциалисте, поясни "забавни коментатори". Единят да се прави на интересен и да измисля сложни изречения, какви глупости натвори за Гари Спийд. Щом си им фен, значи си го гледал там и дано си го слушал.
Защото и аз като колегите си пазя нервите, ама този мач го слушах. Излагация!


Милия той се възмутил, че бил казал грешно изречение за Гари Спийд и вече щял да гледа по ZDF :(

1. Никъде не съм казвал за ZDF, милчо
2. Беше пример, иначе примери бол
3. Не е едно изречение, явно толкова ги слушаш
4. Зададох ти въпрос - какво означава "ЗАБАВНИ"

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот Serafim » 10 юли 2016 11:15

Сухарите от Диема ли предпочитате? Дето цялото им предаване е по сценарии и ако за момент изпуснат реда от аутокю-то зацепват, като малоумни.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот iliev72 » 10 юли 2016 11:21

Ние добре ги солим тези от Диема , но ми е интересно дали четат това тук.Все пак Гонг е част от Нова Броадкастинг.
Ако съм на тяхно място ще си сменя професията. Все пак те се опитват да се харесат на нас. За шефовете съм сигурен , че не го четат иначе отдавна да си им намазали кънките.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот Warped » 10 юли 2016 11:31

koisa написа:По Нова телевизия. Не мога да трая коментаторчетата на БНТ дето се правят на футболни спецове и 30 минути обясняват как играча е трябвало да ритне топката за да влезе във вратата. Как е трябвало вратаря да се хвърли, къде да застане защитника, как да центрира крилото. :lol:

Естествено, че по БНТ ще гледам. Некадърника дето беше в ТВ7 е пълен галфон. Хвали се, че е играл фубол(само той май си знае че е играл). А най правилното произношение на имената имат от точно от БНТ. И тоя другия с баскетболните анализи и той се пъчи ама издиша.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот rebel » 10 юли 2016 12:58

vratar4eto написа:По БНТ. Хич не ме интересува колко пъти третите вратари на двата отбора са се почесвали средно на мач, нито треньорите на двата отбора колко литра вода са пили на ден в последните 17 месеца, а като знам докъде се увличат диемаджиите в ненужна и безинтересна статистика това ще е само началото :mrgreen:

+1

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот tevez » 10 юли 2016 13:04

Oткриването гледах по БНТ, така че и закриването ще гледам също по БНТ.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот hd29 » 10 юли 2016 13:11

По БНТ HD,отлично качество на картината и коментар на български.Жалко ,че не съм от групата на полиглотите във форума :mrgreen:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта