По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот 7 е добро число » 10 юли 2016 08:56

Дидо написа:
7 е добро число написа:разбира се , че по някоя чужда . тези нашите не знаят къде са постоянно .

Знаеш ли чужди езици :mrgreen:


ВиликоТърновский , Софийски и малко Македонски :)
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот amoros » 10 юли 2016 09:16

БНТ НД Ивайло Ангелов е най-добрия коментатор ,независимо от грешките които от време на време прави.
http://vbox7.com/play:9f90c5fc10

rumentsenov
Мнения: 1
Регистриран на: 07 апр 2015 18:26
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот rumentsenov » 10 юли 2016 09:17

ZDF HD. И картината е добра и коментарът е на ниво.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот КироВарна » 10 юли 2016 09:38

Глупостите,които изливат родните телевизионери върху нещастните зрители са просто непоносими!!!Това според мен се дължи на факта,че всички коментират защото са "нечии хора"!!!Нищо ново за БЪЛГАРИЯ,но ако някой е назначен с "връзки" на длъжност,която не е толкова публична.....излагацията е по малка!!!Като се започне от по горе споменатия Кедър,който е журналист,защото баща му беше такъв(също много слаб)....и се свърши с нароилите се млади лъвчета,повечето от които футбол и през плет не са виждали!!!Обиждат се,като ги наричат "олигофрени",но забравят,че причината е в тях самите!!!Журналистиката в нашата мила Родина е създадена единствено и само за пропаганда!!!Така си тръгна от времето на другарите комунисти,така продължава и до днес!!!Защото другарите още са на власт!!!Затова информацията,която стига до зрителя е,че вожда е най великият.....и той решава дали времето ще е слънчево или променливо!!!Затова спортните журналисти не могат да достигнат до нужното ниво!!!Защото да коментираш,международна проява от висок ранг....не ти е като да замазваш гафовете на родните съдии!!!Със същите тези съдии,коментаторите са призвани да служат на едни и същи господари!!!Трябва да се пропагандира,че без определени отбори футболът е безсмислен....и че без тях светът свършва!!!А как да коментират тези нещастници събитие,което показва,че спортния свят е далече,далече напред и хич не го е еня за нашите дребни боричкания!!!Както българските футболисти не са дорасли до европейско и световно ниво,както българските съдии не са за там,така и българските журналисти са много,ама много далеч от отразяването на спортни събития!!!Темата е много обширна,а времето ни е ограничено!!!Аз само исках да благодаря на Бога,че имам възможност да гледам световните и европейски първенства,макар и със изключен звук!!!Няма значение по коя телевизия!!!Ще използвам една фраза на Алековия Бай Ганьо,изречена за родните политици,която според мен с пълна сила се отнася и за родните журналисти:"И едните и другите са маскари!"

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот River Plate » 10 юли 2016 09:51

Страшно комплексиран и смешен народ сме, честно.
Половината щели дагледат по немски канали, други по руски, трети по ESPN, четвърти по сръбски канали.

Иначе аз ще гледам финала по БНТ HD, супер качество на картината и забавни коментатори :)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот NOMER14 » 10 юли 2016 09:52

koisa написа:По Нова телевизия. Не мога да трая коментаторчетата на БНТ дето се правят на футболни спецове и 30 минути обясняват как играча е трябвало да ритне топката за да влезе във вратата. Как е трябвало вратаря да се хвърли, къде да застане защитника, как да центрира крилото. :lol:


Точно!
Тия от Държавната телевизия, ако ставаха, щяха да са в частна телевизия.
А Мексикуту няма правилен израз - винаги завишава гласчето си накрая на изреченията или плямпа без да разделя изреченията.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот River Plate » 10 юли 2016 09:56

КироВарна написа:Глупостите,които изливат родните телевизионери върху нещастните зрители са просто непоносими!!!Това според мен се дължи на факта,че всички коментират защото са "нечии хора"!!!
............


Супер комплексарско и провинциалистко мнение. Аз гледам НБА през стриймове на американски телевизии и там е пълно с лапсуси, грешки, глупости и неверни статистики. Английското първенство го гледам през стриймове на Скай, където малоумните коментатори те заливат с идиотска статистика, на която британците са царе. Как са завършвали двата отбора на високосна година, колко пъти са играли в дадения месец, кой е печелил по-често като е бил първи център или кой е печелил по-често като е имал повече тъчове и всякакви други английско-олигофренски статистики, които никога нямат значение.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот Xamy » 10 юли 2016 10:02

River Plate написа:Страшно комплексиран и смешен народ сме, честно.
Половината щели дагледат по немски канали, други по руски, трети по ESPN, четвърти по сръбски канали.

Иначе аз ще гледам финала по БНТ HD, супер качество на картината и забавни коментатори :)

Непровинциалисте, поясни "забавни коментатори". Единят да се прави на интересен и да измисля сложни изречения, какви глупости натвори за Гари Спийд. Щом си им фен, значи си го гледал там и дано си го слушал.
Защото и аз като колегите си пазя нервите, ама този мач го слушах. Излагация!

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот mimi29 » 10 юли 2016 10:04

аз ще си гледам ПАПАРАЦИ с НИКОЛЕТКА :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот eelche » 10 юли 2016 10:12

В момента в който махнаха Петър Василев - Петела от коментаторският пулт аз спрях да гледам БНТ.Те и без това не са българска телевизия и не защитават интереса на българите.Даже напротив.Имат субсидия 80 000 0000 лева,които отиват незнайно къде и за какво.

Всички казват - едно време израстнахме с тази телевизия,ами тъпако нямаше друга,да не говорим,че в момента в който БТВ се появи на пазара рейтинга им просто умря.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта