Кой трябва да стане треньор на Англия?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот iliev72 » 10 юли 2016 13:45

Отбора на Капело няма нищо общо с дедо Рой в момента.За Ериксон и Макларън не знам !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот matador1 » 10 юли 2016 18:21

doktora25 написа:Така формулирана темата трудно могат да бъдат ограничени мненията на потребителите, които не са фенове на английския национален отбор, а преобладаващата част от тях (в т.ч. и аз) едва ли милеят за неговия просперитет. Поради тази причина не бих се ангажирал с прогноза или акъл. Дано само не е Клоп, нито Клинсман или някой друг треньор, когото харесвам. Роуан Аткинсън обаче одобрявам - единственият англичанин, когото уважавам (освен Фарадж :lol: )

Важният въпрос обаче е друг. Защо нямаше подобна тема за нашия национален отбор, в която всички ние да се опитаме да се обединим около 2-3 имена максимум. Това би имало много по-голяма тежест и значение, а не да се стига до там да коментираме безкрайните глупости на сегашния или появяващите се периодично слухове за Балъков примерно или някой друг. Инициативата трябва да е при нас. Не знам дали не е късно обаче, щом излезе информация че Съблечения остава. Сега е един от малкото случаи, в които бих толерирал бойкот от страна на футболистите, макар че в тая група не ми е ясно по какво могат да бъдат разграничени нарочните от закономерните загуби.
И абсолютно същото да се направи и за шеф на БФС - много преди да са дошли изборите Ние да се обединим около няколко имена и да "издигнем" техните кандидатури.


Дам, Роуан Аткинсън е доста добър изобр. Много ще им отива :mrgreen:

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Uncle_Sam » 10 юли 2016 20:23

В Англия са трогнати от загрижеността в България кой да е новият им треньор. В чест на българските фенове ще назначат Мастиката за треньор, за да има достатъчно бира за английския екип.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.


Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Дидо » 20 юли 2016 22:46

Чичо Сам ще бъде назначен до часове
http://gong.bg/football-sviat/anglia/do ... iia-388564
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта