Кой трябва да стане треньор на Англия?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот lokofan » 10 юли 2016 00:16

Франсиско Гарсия - Пакито или Едуард Ераносян

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Дидо » 10 юли 2016 00:18

lokofan написа:Франсиско Гарсия - Пакито или Едуард Ераносян

Еду ще ги скъса от тренировки,няма да издържат
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот doktora25 » 10 юли 2016 00:36

гражданин от село написа:Гледам, че не се възприема предложението ми за татко Карло, ами тогава да им разпределят отбора за социални помощи из пернишките села в зимния период.

Влизам ти в положението, ама да се откаже от настоящата си работа и да поеме този пост е все едно да приеме офертата на някой нашенски клуб, при това на аматьорски.
Тепърва ще се почва някои да не искат да приемат реалността къде ще се подвизава татко Карло. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот 7 е добро число » 10 юли 2016 00:38

някой коментатор от диема хаш ди , поне ще им обяснява по цял мач как хингилийското рилигия е най-силна у свето :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

SANSIRO7
Мнения: 2222
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот SANSIRO7 » 10 юли 2016 09:26

Офтопик:
Продължил си с простотиите си виждам.
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.

Гледам, че по всички теми във форума се заяждаш с някой, що не си пиеш валериама и да си лягаш. Като не можеш да осъзнаеш, какво ти говоря трай си.

Офтопик:
Кой си ти , че да ми казваш какво да правя. И се пише ВАЛЕРИАНА ! Заслужаваш да те пратя да си вземеш поправката на матурата по български език. И аз като много други знам , че вече е късно за теб.Лека вечер !

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот eelche » 10 юли 2016 09:27

Велислав Вуцов!

Само треньорският капацитет на Велислав Вуцов може да изкара "трите лъва" от кризата и да ги класира на световното през 2018-та.

Успех!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот botevist_75 » 10 юли 2016 10:06

"iliev72" и "SANSIRO7
Най-смешното във вашия спор е,че има английски треньор,който се казва почти както комика.Има малка разлика в изписването на малкото име,което в произношението почти не се усеща. :)
Той е имал доста успехи главно А.Вила,но и с други отбори.Малко е възрастен, на 77 г./р. 1939 г/,ама ако много настоявате,може да се опита :mrgreen:


Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот iliev72 » 10 юли 2016 11:36

botevist_75 написа:"iliev72" и "SANSIRO7
Най-смешното във вашия спор е,че има английски треньор,който се казва почти както комика.Има малка разлика в изписването на малкото име,което в произношението почти не се усеща. :)
Той е имал доста успехи главно А.Вила,но и с други отбори.Малко е възрастен, на 77 г./р. 1939 г/,ама ако много настоявате,може да се опита :mrgreen:

За името си прав , но за успехите не си :) С Астън Вила има 1 купа , а с МЮ има 3 купи.Мен подразни самият факт , че сър Роуън Аткинсън го свързват само с героя му , а реално той е изкл. сериозен , образован , интелигентен човек. Самият факт , че е станал командор за принос в драматургията говори достатъчно. И когато го даваха като гост на един от отборите на Ф1 се виждаше , че човека не предизвиква усмивки ,а води сериозен разговор за това което става на пистата.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот защо » 10 юли 2016 13:09

iliev72 написа:
matador1 написа:Не трябва да е англичанин. В това съм сигурен. Имат шанс ако поне един в екипа не е от дърводелската нация :mrgreen:

Като взеха Свен Горан Ериксон и Фабио Капело значително "прогресираха" :lol: :lol: :lol:

Да де, ама като сравниш какво направи Макларън със същия отбор като Ериксон и Ходжсън с отбора на Капело... :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта