Кой трябва да стане треньор на Англия?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот гражданин от село » 09 юли 2016 21:01

Татко Карло - бащата на Пинокио.Само той може да вдъхне душа в един наръч дървета.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот iliev72 » 09 юли 2016 21:04

SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот McLovin » 09 юли 2016 21:08

Ивайло Петев, Павел Дочев, ВилиВуц, някой Стойчо, Ники Митов, Антон Велков, Антони Здравков, Тошко Янчев, Ицо Янев, Ицо Стоичков, Гонзо, Коце лаптопът, Наджи Шенсой, Мъри, Феаио Спасов, Люпко Петрович, най-добрият треньор на Балканите - Георги Дерменджиев, Николай Костов, Хубчев, Радуканов, Емил Велев, Александър Томаш, Диян Петков, Пламен Липенски, Илиан Илиев, Стефан Генов, Александър Тарханов, Чичовото, а защо не и самият той, единственият и неповторим - Стратегът от Мировяне(сигурно изпускам още някой "великан"). Ако ги вземат всички тези заедно с президентите и цялото БФС и не ги връщат повече, може и да имаме шанс. За Англия ще знам, че няма да се класират за нищо никога повече.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

SANSIRO7
Мнения: 2222
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот SANSIRO7 » 09 юли 2016 21:12

iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.

Гледам, че по всички теми във форума се заяждаш с някой, що не си пиеш валериама и да си лягаш. Като не можеш да осъзнаеш, какво ти говоря трай си.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот doktora25 » 09 юли 2016 21:14

dindan написа:
doktora25 написа: Защо нямаше подобна тема за нашия национален отбор, в която всички ние да се опитаме да се обединим около 2-3 имена максимум.

Ти си объркал форума и държавата,тук ще се въртят не 2-3 имена а поне 15

Не е невъзможно с поредица от гласувания да се ограничи техният брой, като всеки път ще отпадат тези с най-малко гласове. Всичко е въпрос на организация.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот iliev72 » 09 юли 2016 21:15

SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.

Гледам, че по всички теми във форума се заяждаш с някой, що не си пиеш валериама и да си лягаш. Като не можеш да осъзнаеш, какво ти говоря трай си.

Офтопик:
Кой си ти , че да ми казваш какво да правя. И се пише ВАЛЕРИАНА ! Заслужаваш да те пратя да си вземеш поправката на матурата по български език. И аз като много други знам , че вече е късно за теб.Лека вечер !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот locke » 09 юли 2016 21:22

Вини Джоунс , the show must go on :mrgreen: :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот CSKA69 » 09 юли 2016 21:24

McLovin написа:Ивайло Петев, Павел Дочев, ВилиВуц, някой Стойчо, Ники Митов, Антон Велков, Антони Здравков, Тошко Янчев, Ицо Янев, Ицо Стоичков, Гонзо, Коце лаптопът, Наджи Шенсой, Мъри, Феаио Спасов, Люпко Петрович, най-добрият треньор на Балканите - Георги Дерменджиев, Николай Костов, Хубчев, Радуканов, Емил Велев, Александър Томаш, Диян Петков, Пламен Липенски, Илиан Илиев, Стефан Генов, Александър Тарханов, Чичовото, а защо не и самият той, единственият и неповторим - Стратегът от Мировяне(сигурно изпускам още някой "великан"). Ако ги вземат всички тези заедно с президентите и цялото БФС и не ги връщат повече, може и да имаме шанс. За Англия ще знам, че няма да се класират за нищо никога повече.


Евала! От английските некадърни треньори по-некадърни са само нашите мили родни ''специалисти'' - хвани единия, удaри другия :lol:
Изображение

Изображение

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот гражданин от село » 09 юли 2016 21:32

CSKA69 написа:
McLovin написа:Ивайло Петев, Павел Дочев, ВилиВуц, някой Стойчо, Ники Митов, Антон Велков, Антони Здравков, Тошко Янчев, Ицо Янев, Ицо Стоичков, Гонзо, Коце лаптопът, Наджи Шенсой, Мъри, Феаио Спасов, Люпко Петрович, най-добрият треньор на Балканите - Георги Дерменджиев, Николай Костов, Хубчев, Радуканов, Емил Велев, Александър Томаш, Диян Петков, Пламен Липенски, Илиан Илиев, Стефан Генов, Александър Тарханов, Чичовото, а защо не и самият той, единственият и неповторим - Стратегът от Мировяне(сигурно изпускам още някой "великан"). Ако ги вземат всички тези заедно с президентите и цялото БФС и не ги връщат повече, може и да имаме шанс. За Англия ще знам, че няма да се класират за нищо никога повече.


Евала! От английските некадърни треньори по-некадърни са само нашите мили родни ''специалисти'' - хвани единия, удaри другия :lol:

Да сложите Пената сред тази паплач и да го сравнявате с британската такава си е богохулство! :evil:

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот mironi88 » 09 юли 2016 21:33

Аз ще направя изключение и ще кажа просто си мнение. Без заяждания и ирония.
Може би трябва някой чужденец, но ако е англичанин мисля, че всеки измежду Алън Шиърър, Хари Реднап и Сам Алърдайс би бил подходящ. Може би и Дейвид Мойс.
ИзображениеИзображение


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта