Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

И на финал отива........

Анкетата завърши на 08 юли 2016 14:46

Германия
31
51%
Франция
30
49%
 
Общо гласове: 61

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот Pichichi » 08 юли 2016 12:12

Фюрера е горе долу прав в обясненията как скача всеки човек но пропуска факта че в случая проблема на Швайни
е че просто закъсня да влезе в единоборството и да си нагласи тялото след което игра с ръка. Ясно че всеки човек
ползва ръка за баланс при скок и това би трябвало да оправдава всяка игра с ръка в наказателното така ли?
Грешката си е изцяли на щайгата защото закъсня, топката вече беше на главата на Евра а той тогава се засилваше
да скача, грешно позициониране и грешна преценка а във футбола грешките се наказват.
Дузпата за мен е 50 на 50 много съдии ще я дадат и също толкова няма да дадат дузпа.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2016 12:15

Интересно колко от играчите скачат с ръка над главата. Евра например не го виждам да скача с ръка над главата. Онзи ден Роналдо като скочи в небето също не го видях да пери ръце като вятърни мелници. Да, ръцете не са статични, но са някъде до нивото на гърдите, а не над главата.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот защо » 08 юли 2016 12:29

Фюрер, снощи Кимих ви беше най-активният играч, ти заради една грешка го изкарваш сега абсолютен некадърник. А Гризман, който нищо особено не показа, за това, че веднъж успя да бутне топката между краката на Нойер, го изкарват герой на мача.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот защо » 08 юли 2016 12:37

Red_Neck написа:Дузпата си беше 99%-ова и съдийството не оказа чак толкова голямо влияние в/у резултата.


Не беше само дузпата, всички спорни положения бяха в полза на французите. Ама това е положението, домакините винаги са малко привилегировани, а французите, имам чувството, че взимат мерки да не е и много малко.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот защо » 08 юли 2016 12:52

СВОБОДЕН написа: Този отбор на Франция е много по-слаб от онзи на Зидан, да не говорим за онзи на Платини.

И на мен нещо не ми харесват и се чудя, дали са по-слаби или аз съм се разглезил от много футбол. Повечето съм ги виждал и в по-добра светлина. А навремето, особено времето на Платини, цяла година гледаш Дидо Ортопеда, Киро Дървото, Гошо Глигана и като дойде европейско или световно, си в един друг свят.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот RedeviL » 08 юли 2016 12:57

Не съм съгласен с част от мненията, които хвърлят вината за тази загуба изцяло върхи Льов. Не мисля, че могат да се търсят и кой знае какви грешки в избора му на титулярна 11-ка за мача. Тактиката на Германия също беше добра, неслучайно немците започнаха срещата по-силно и бяха доминиращият отбор на терена до въпросната дузпа в последните секунди на 1-то полувреме. Както каза Льов на пресконгеренцията след края на мача, този гол бе истински шок за отбора. Подобен момент може да преобърне плановете и на най-големия фаворит. Второто французите просто се бяха наредили зад 30-ия метър и буквално затвориха мача до края. Вярно е твърдението на Льов, че досега на ЕП Германия винаги е отпадала от отбори, които са я надигравали,. Снощи опредлено не беше така.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот locke » 08 юли 2016 13:18

Първенството свърши с отпадането на Италия. Сборен отбор на Африка срещу португалските цигани е идиотски финал.
Да живее толерантността :shock:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот amoros » 08 юли 2016 13:18

Германия си беше познатата машина ,която наказва дори и минимална грешка на противника.В този мач обаче Франция се затвори много добре,а и от безкрайните атаки на бундестима не се стигна до гол.В интерес на истината индивидуалните качества на Погба,Гризман и Пайе са без аналог отсреща,но като отбор Германия стои по добре.За жалост големите имена там са във защита а напред Йозил.Нямат играчи от класата на Калтц,Брайтнер,Румениге,Бригел та дори и на Пиер Литбарски.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот nghcvth » 08 юли 2016 13:21

Германската секта във форума догонва английската. :oops: Абсолютна дузпа, никой не е карал Швайнщайгер да имитира хвърчило, дигайки си така ръцете.

Интересно ми е, ако франсетата спечелят финала и Гризман вкара още някой гол, какви ще са аргументите поредната Златна топка да отиде при Меси/ Роналдо, а не при Гризман.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 08 юли 2016 13:38

nghcvth написа:Германската секта във форума догонва английската. :oops: Абсолютна дузпа, никой не е карал Швайнщайгер да имитира хвърчило, дигайки си така ръцете.

Интересно ми е, ако франсетата спечелят финала и Гризман вкара още някой гол, какви ще са аргументите поредната Златна топка да отиде при Меси/ Роналдо, а не при Гризман.


Дузпата, която изтърва на финала на ШЛ, което доведе до краха за Атлетико на финала... Ако портокалите спечелят, топката 100% отива при Роналдо.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта