Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

И на финал отива........

Анкетата завърши на 08 юли 2016 14:46

Германия
31
51%
Франция
30
49%
 
Общо гласове: 61

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот doktora25 » 07 юли 2016 20:32

Мачът няма да е 1Х2. 12 ще бъде. :lol:
И двата отбора от мач на мач показваха по-добра игра. И двата са доста балансирани и могат да сменят игровото си поведение по време на двубоя, с тази разлика, че Германия една идея повече предпочита да владее топката. Бундестимът има по-добра халфова линия (Швайнщайгер достойно може да замести Кедира, той е боец и изпъква най-много в големите мачове), повече офанзивна мощ - по-голям брой качествени опции за атакуващи халфове/крила, създават повече положения, имат една идея по-добра защита, макар че има какво още да се желае от нея и няма да е в оптималния си състав. Минус е късата пейка ако се наложи да бъде заменен някой от защитата или опорните халфове, защото примерно Джан и Вайгъл имат твърде малко минути с отбора, макар да не отстъпват по качества на повечето "петли". Французите обаче освен домакинското предимство, по-малкото кадрови проблеми и нарастващото самочувствие показват по-добра ефективност при завършване на атаките и Гризман е във впечатляваща форма.
Аз бих пуснал следния състав:
Нойер
Хектор-Боатенг-Хьоведес-Кимих
Швайнщайгер-Кроос
Йозил-Мюлер-Дракслер
Подолски
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот boys85 » 07 юли 2016 20:50

Умтити и Сисоко титуляри :roll:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1804
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот locke » 07 юли 2016 20:50

Според мен ще се усети силно липсата на Хумелс, Кедира и Гомес. Ако Погба и Грисман имат ден ще е трудно за немците ...
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: EBРО 2016, 1/2 ФИНАЛ Гeрмания - Франция

Мнениеот защо » 07 юли 2016 21:16

NOMER14 написа:Няма във форума фен, който да помни последната победа на Франция над Германия в официален мач.
Нека Капитанът да припомни какво им се случи на франсетата в продълженията през 1982 г.

По-подходящо сравнение е с 86-та, когато французите бяха изиграли много силен четвъртфинал с Бразилия, с продължения и дузпи. А, и бяха спечелили предишното голямо първенство. :lol:

След мача с Италия, умората и жертвите, не ги виждам германците да отстранят и домакина, това сериозно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот slash1912 » 07 юли 2016 21:22

Maча е троен отвсякъде,как ги давате тези категорични прогнози не знам.
Франсетата си карат по утъпканата пътека,както станаха европейски и световни шампиони на домакинските си първенства.
Германците са ясни-единия от трите отбора (другите два са Италия и Бразилия),които са стабилни на повечето големи форуми,без да се притесняват кой е домакин.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 454
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Аврамов » 07 юли 2016 21:30

Това очаква франсетата след малко: http://vbox7.com/play:b63abc7783

Е, Миро Клозе и Сами Кедира ще отсъстват в този мач, затова прогнозата ми е само 3:0 или 4:0 за немската машина!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16740
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2016 21:44

Още от преди началото на първенството, през темите за най-различни други мачове, та чак до настоящата не един и два пъти срещах мнения как Германия нямало да имат никакви проблеми срещу Франция в евентуален полуфинал. Аз обаче изобщо не съм сигурен в това. Франция не бяха убедителни срещу сравнително скромни съперници, които обаче играха доста прибрано. Исландия бяха първият тим, който си позволи да играе открито срещу домакините, и бяха наказани лошо. Сега "петлите" срещат отбор, който ще държи топката и инициативата. Срещу подобен стил не ги бяхме гледали досега и не се знае дали няма да успеят да противодействат ефективно срещу него. Още повече, че за Бундестима отсъстват няколко важни фигури. Иначе гледам, че Дешан е решил да не пипа състава от победата над Исландия. По отношение на невръщането на Рами в титулярите мисля, че няма да сбърка. Започването без Канте обаче ми се вижда рисковано.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Черният козел » 07 юли 2016 21:48

Победа за Германия.Поне така ми се иска ;)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот kingofpop » 07 юли 2016 21:55

Швайни и Джан :mrgreen:

Дмитри ще разфасова немците :geek:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот soundmax » 07 юли 2016 21:58

Айде Германия .....Мюлер се отпушва и вкарва хетрик :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта