Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот paro24 » 07 юли 2016 01:10

marco_bailey написа:Единият се отказва преди да е навършил 30 от националния си отбор и го осъждат за укриване на данъци, а другият извежда страната си (с доста ограничен футболен потенциал към момента btw) на финал. Just saying... :lol: :lol: :lol:


Охлюв, този дето се отказа също изведе страната си до финала и то с голове и асистенции.
Роналдо също днес бе с основна заслуга Португалия да победи, но в предишните мачове само в съмнителния мач с Унгария блесна. Освен това за тези големи играчи достигането до финала почти нищо не значи, като нищо и Роналдо ще се откаже, ако германците или франсетата го треснат. Хората (Меси и Роналдо) са родени победители, затова ги е яд като губят.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот g3_ev2 » 07 юли 2016 08:51

Бях за Уелс и си изкарах неприятности. Както се опасявах преди мача, футболистите от Уелс бяха обхванати от синдрома на новобранеца, достигнал прекалено високо ниво като за вярата, която има в собствените сили. Това е същата причина, поради която България преди, с много силни отбори, се проваляше на големи форуми в по-добрите си години. Уелс, в стремежа си да не сбъркат, зарязаха простичката си технология за правене скорост в атаката - колко пъти отваряха полета за ускоряване, но не смееха да вкарат топката в тях! Футболът е игра, на полуфинал отиват отбори, които са преодолели много противници, без хазарт не може и няма да стане!!! Е, има риск, но реалният шанс всъщност е по-голям, въпреки поделен с противника!
Така, на уж сигурно, играта стана статична, а в такава обстановка латинската техника и пъргавина на португалците взе превес. Мен специално ме изненада много солидната игра на дядо Бруно Алвеш в защита. Накрая Уелс достигна върха на глупостта - игра в атака само чрез Бейл!? От много сигурно до безумно хазартно...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Мнениеот Pichichi » 07 юли 2016 09:17

Португалия не ги хвалете чак толкова много, до сега нямаха победа в редовното време на еврото и то
с/у колоси все: Исландия, Унгария, Австрия. Айде Хърватска не са лоши и няма да ги слагам в групата.
Вчера 2-рия гол е случайно стечение на обстоятелства, гола на Роналдо бе много добър.
Биха Уелс и това ги прави фаворити за финала ли? Имат шанс само с/у Франция според мен но пък
франсетата са домакини и са спечелили предишните си финали в които бяха домакини. Те обаче почват доста
зле мачовете си с изкл. на този с/у Исландия и португалците може да ги хлъзнат някак, както Гърция прецака тях.
Германия трябва да има много лош ден да загуби от Португалия финал на ЕП!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 07 юли 2016 10:10

Pichichi написа:Португалия не ги хвалете чак толкова много, до сега нямаха победа в редовното време на еврото и то
с/у колоси все: Исландия, Унгария, Австрия. Айде Хърватска не са лоши и няма да ги слагам в групата.
Вчера 2-рия гол е случайно стечение на обстоятелства, гола на Роналдо бе много добър.
Биха Уелс и това ги прави фаворити за финала ли? Имат шанс само с/у Франция според мен но пък
франсетата са домакини и са спечелили предишните си финали в които бяха домакини. Те обаче почват доста
зле мачовете си с изкл. на този с/у Исландия и португалците може да ги хлъзнат някак, както Гърция прецака тях.
Германия трябва да има много лош ден да загуби от Португалия финал на ЕП!


От самите португалци съм чувал, че е достатъчно германците да излязат със снимките си срещу тях, и по-специално Швайнщайгер, за да спечелят!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2016 10:50

50:50 си вървеше мачът, но след 1-вия гол Уелс почти рухнаха, та можеше да паднат и с разлика след това. Всичко друго съм очаквал, но не и баш при статично положение да се пропукат. Със сигурност "драконите" могат да се гордеят с представянето си в турнира - сега по-трудното ще бъде да задържат това ниво. Португалия ще са аутсайдер във финала, но могат да излъжат Франция - срещу Германия по-трудно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 07 юли 2016 12:10

Pichichi написа:Германия трябва да има много лош ден да загуби от Португалия финал на ЕП!


Какво значи Германия да има лош ден? Например да има ден по-малко за почивка (а когато това са два срещу три дни в края на много тежък сезон това има огромно, ама огромно значение, вече ако са 3 срещу 4 не е толкова важно) и да играе тежък 120-минутен мач, това влиза ли към лошия ден. Дали пък Роналдо няма да прехвърли стената на 120 си опит за фаул точно на финала.
Аз пари не бих заложил нито за Германия нито за Франция на този финал. Не казвам че някой от тях няма да спечели, но това хич не е толкова сигурно както мнозина си мислят.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот matador1 » 07 юли 2016 14:27

Furious_Monk написа:
matador1 написа:Без Рамзи толкова. Видя се колко е важен за Уелс. Без него са Бейл + поддръжка, с него са истински отбор. Уникално креативен играч.

Струва ми се, че който и от Франция и Германия да продължи, ще размаже портокалите с разлика.


Ел феномено Рамзи. Още преди да е започнал мача, създава по няколко голови положения.


Ако си гледал другите мачове на Уелс ще знаеш колосалната разлика. Без Рамзито не са отбор.

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Мнениеот Gary Shaw » 07 юли 2016 14:56

Португалците с половин силен мач за цяло Европейско са на финал :lol:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта