ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот 0007 » 03 юли 2016 01:29

smoothc написа:При свършен факт изглежда по-лесно, но сега се сещам, че букитата даваха доста нисък(подозрителен) коефициент за следното:
Шампион за 1-ви път.
В този контекст, това "означава" - Португалия/Уелс/Исландия :)

Исландия дори да повторят чудото срещу Франция,няма да им се усмихне късметът срещу немците,просто дойчовците не са такъв отбор.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот smoothc » 03 юли 2016 01:37

Какво имаме към момента

Германия - Фаворитът

Франция - Домакинът-претендент, който в режим мотивация показа едно фантастично лице.
Сериозен проблем е, че се разиграват едва когато ножът опре до кокал.

Исландия - Симпатягите, които с представянето и харизматичността си(включ и на феновете), се превърнаха в един от хитовете на ЕВРО 2016, връщайки спомените за романтичните времена във футболната игра.

Португалия - Скритата лимонка, 5-те Х, с невероятен спортен шанс до момента, много труден за побеждаване отбор, а Пепе играе като за 3-ма в защита.

Уелс - Супер колектив, надъхан мениджър, прекрасен футбол от тяхна страна, гъвкавост.


p.s.
По моите вътрешни футболни убеждения(сигурност съм пристрастен към Гарет Бейл), но мисля че Уелс заслужават най-много да спечелят Евро 2016.
Невероятно е как се адаптираха(превключиха) от стила на Северна Ирландия към този на Белгия.
Твърдо 1-0 срещу съседите и убийствено 3-1 срещу може би най-талантливият отбор на ЕВРО 2016.
Фантастични са Уелсците!
Последна промяна от smoothc на 03 юли 2016 01:41, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Der Führer » 03 юли 2016 01:39

Furious_Monk написа:
Der Führer написа:
Thsmith написа:
smoothc написа:Утре всички сме за Исландия, нали така :)

Изображение

Аз все пак да припомня , че след като е тероризирал протоангличаните , Рагнар след това е превзел Париж ;)


За да умре нахапан от отровни змии в английски земи. Първоначалната победа може да е и сигнал за голямо бъдещо поражение.

Значи исландците просто не трябва да гостуват на британска земя :mrgreen: Пък и в крайна сметка , Норманите все пак покоряват Англия :)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот riddler » 03 юли 2016 01:45

Поздравления за германците, успяха да отстранят най-класния отбор на Италия през последните 20-30 години. :lol: Успех на Конте в Челси и ако успее да зарази играчите си с характера и вижданията си би трябвало да се справи добре. За месец и нещо успя от Де Шилио (резерва в Милан) да му върне формата отпреди 2-3 години и така да играе на по-слабата му позиция заслужава само адмирации.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот doktora25 » 03 юли 2016 02:02

Успех на Конте и аз да пожелая, дано поведе Челси напред, ама като го гледам с какви испански и каталунски убафци ще има да работи направо ми става мъчно за него, ама може ли пък най-некадърните да са събрали? Дано ги изгони повечето.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18086
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот kingofpop » 03 юли 2016 02:15

Немците дори не са близо до отбора от 2014, мисля че Франция, ако се класират, ще ги спрат :roll: Пайе ще ги разпори тия Кимиховци и Хекторовци :mrgreen: :mrgreen: а и без Хумелс... :o

това е Еврото на разплатите, Италия си отмъсти на Испания за 2008 и 2012, немците си отмъстиха на Италия за 2006 и 2012, сега логично е Петлите да си върнат за 2014
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43975
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот rhaegar » 03 юли 2016 02:20

Жалко. Италия беше близо, даже много, но нервите не издържаха.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23381
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Thsmith » 03 юли 2016 02:24

Der Führer написа:
Thsmith написа:
smoothc написа:Утре всички сме за Исландия, нали така :)

Изображение

Аз все пак да припомня , че след като е тероризирал протоангличаните , Рагнар след това е превзел Париж ;)

Той не беше ли норвежец или датчанин? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот wolf » 03 юли 2016 02:34

0007 написа:
matador1 написа:
Никога не съм разбирал защо толкова много в хора в България не харесват Германия. Никога. Въпреки че за разлика от почти всички западноевропейски държави само тя ни е подавала ръка в тежки моменти ;) Дори сега. За съжаление през соца много яростно ни учеха да мразим Германия.


Аз точно общо със соца нямам,извинявай :lol: Не знам колко хора мразят Германия,но 80 % от познатите ми и роднините ми от мъжки пол са от Германия(хора от всякакви поколения.Да не говорим,че по студията в БНТ пак всички са за дойчовците и то накрая става един непрестанен хайп,който откровено ме дразни.Плюс това немските футболисти винаги са ми изглеждали като такива,които смятат,че на национално ниво са много над всички.Та в общи линии това са причините. :lol:

Затова твърдо за финал Франция-Уелс!

1/2 финал, Финал, 1/2 финал, 1/2 финал, Титла, 1/2 финал. Познай защо се мислят над всички останали. И защо има такъв hype. Този отбор буквално не слиза от 1/2 финалите независимо с кого и как играе.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Furious_Monk » 03 юли 2016 03:02

Der Führer написа:
Furious_Monk написа:
Der Führer написа:
Thsmith написа:
smoothc написа:Утре всички сме за Исландия, нали така :)

Изображение

Аз все пак да припомня , че след като е тероризирал протоангличаните , Рагнар след това е превзел Париж ;)


За да умре нахапан от отровни змии в английски земи. Първоначалната победа може да е и сигнал за голямо бъдещо поражение.

Значи исландците просто не трябва да гостуват на британска земя :mrgreen: Пък и в крайна сметка , Норманите все пак покоряват Англия :)


Те и за това още не могат да се определят, кой към кое племе принадлежи.

Според легендата синовете на Рагнар се обединяват и отмъщават за баща си. Според историята Свен 1 си отива като пич и си взема това което е смятал че му принадлежи(май този прочут владетел е прототипа на Рагнар от сериала викинги, поне част от неговата история е вкарана във филма). Ако не ме бърка паметта викингите никога не са превземали Париж, за да спаси града френският крал им предоставя областта Нормандия, така че май им е дошло времето и за това .
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта