Сан Икер ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Сан Икер ?

Мнениеот ogrizko » 02 юли 2016 13:19

.....или просто най-големия интригант, какво е вашето мнение? Едно време беше добър вратар, признавам ...до към 25-6 годишна възраст наистина беше страхотен! Но играта му в последно време е толкова трагична, изглежда като свършил с футбола за мен поне. И при цялото му това колебливо представяне има някакви претенции да е титуляр, да взема големи пари в клубните си отбори.. и да поставя себе си пред отбора и да разваляш духа в съблекалнята. Не съм фен на Реал М, но явно и там той е бил основната причина с желанието си да е титуляр ...въпреки че Диего Лопез беше няколко класи над неговото смехотворно в последно време представяне. Направо се изумявам, треньор като Дел Боске да говори подобни неща ....за каква наглост и безочие и идиотизъм става дума. Така че дори някога да е бил голям вратар, за мен икерчо ще е едно малко жалко нагло човеченце, което да си взема милионите дето си е заработил и да се маха от картата на футбола да не го гледам, че много ме нервят такива :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Сан Икер ?

Мнениеот loko29 » 02 юли 2016 19:20

Щом Касияс е слаб вратар кои са добрите?Просто в Испания не почитат легендите си.Примери много-Касияс,Йеро,Раул,Мориентес,Шави ,Виа,Ч.Алонсо.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта