Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Уелс - Белгия / 01.07 / 22:00ч.

Мнениеот modor » 02 юли 2016 09:08

slash1912 написа:Исландия -Уелс е финала 8-)

А дано :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот Pichichi » 02 юли 2016 09:26

Мен лично от звездите на Белгия ми харесват само Тибо Куртоа, Вертонген и Алдервейлд, халфовете и нападателите им много ама много прехвалени.
Това: Де Бройне, Азар, Караско, Лукаку- липсва им нещо да са големи футболисти, да кажем че са млади и може да напреднат но ме съмняват доста.
Примерно Витсел, Мертенс и Наинголан ич не ми харесват като футболисти.
Напълно заслужено класиране на Уелс където има отбор който играе като отбор и треньор който знае силните страни на неговите играчи и мисли,
дори и по време на мач мисли и реагира и така им спечели 2 мача на това европейско с промени по време на мача!
Специално за Караско да кажа като фен на Атлети, това е футболист които направи приличен сезон и малко ми прилича на Г.Бейл преди 3/4 години
и само от него зависи дали ще стане играч като Бейл, мойта прогноза е че няма да стане! Бейл е на 26 г. но в последните 3/4 години всяка година
прави страхотно израстване и наистина е топ играч в момента.

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Уелс - Белгия / 01.07 / 22:00ч.

Мнениеот botevist_75 » 02 юли 2016 10:20

Hohohoho написа:Едните объркали европейското с Купата на африканските нации си заминаха. Стискаме палци на Сиктурсон(или къвто беше там), Сигурдсон и останалите сонковци да се преборят и с другите.
Жалко за Рамзи, ама Португалия може и без него да бъде мината.

Остава и един испано-турско-ганайксо-арабски отбор,в който тук-там за цвят има и по някой германец.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот matador1 » 02 юли 2016 10:20

Много ми е интересно защо Гонг оприличава победата на Уелс с чудо. Играха много по-добре и в победата им няма нищо случайно. Показаха добра отборна игра е целия турнир и биха Белгия още в квалификациите. Преди този мач Белгия нямаха дори гол срещу Уелс в последните години.

botevist_75 написа:
Hohohoho написа:Едните объркали европейското с Купата на африканските нации си заминаха. Стискаме палци на Сиктурсон(или къвто беше там), Сигурдсон и останалите сонковци да се преборят и с другите.
Жалко за Рамзи, ама Португалия може и без него да бъде мината.

Остава и един испано-турско-ганайксо-арабски отбор,в който тук-там за цвят има и по някой германец.


Не знам за Белгия, но в Германия всички играчи са немски граждани по рождение. Някои са наследници на третопоколение имигранти (!). Да не говорим, че при Гомез, който вероятно е "испано", майка му е германка.

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9058
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот bubka » 02 юли 2016 10:36

Я да видим сега кой го разбира това животинче футболчето. Нещо писано още на 11-ти юни. :)

bubka написа:Като цяло очаквам някой от групата на британските отбори (Англия, Ирландия, Северна Ирландия, Уелс)+Исландия да направи голяма изненада на това първенство и да постигне доста предно класиране, ама ще видим, въпреки че за Англия няма да е кой знае каква изненада.
Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот rhaegar » 02 юли 2016 10:40

На уелсците никой не им е казал за brexit-а, затова си седят на еврото. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот nghcvth » 02 юли 2016 11:05

Белгия започна по- добре, но след гола на Наинголан "драконите" се окопитиха, заиграха значително по- добре и логично изравниха. През второто си вкараха положенията, а белгийците се лутаха пред съперниковата врата. Уелс показаха как се играе отборно, нещо, което при Белгия не съществува. Марк Вилмотс не става за треньор на този отбор. Много се радвам за "драконите" и им пожелавам достигане до финал (ако не играят срещу Исландия и титла им пожелавам). Рамзи наистина ще липсва, прави много силен турнир, но се надявам Господ Джо Алън и съотборниците му да компенсират отсъствието. Определено имат сили да бият и гелосаните.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот iliev72 » 02 юли 2016 11:17

Белгия имат потенциал , но треньора им се оказа слабото място. Явно има сериозен потенциал в Крис Колман и ще ми е интересно сега да го видя в ВЛ.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2016 11:19

Повече няма да подценявам в(у)елсците. :lol:
Стига толкоз. :lol: :lol:

Пиша им финал, па дано отпаднат от портУгезите. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/4 финал: Уелс - Белгия - 3:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 02 юли 2016 12:13

matador1 написа:
Не знам за Белгия, но в Германия всички играчи са немски граждани по рождение. Някои са наследници на третопоколение имигранти (!). Да не говорим, че при Гомез, който вероятно е "испано", майка му е германка.


Емигрантите и те станаха като аристостократите, почнаха да се делят на поколения.

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта