Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 27 юни 2016 21:41

Pichichi написа:Испанците имат огромна нужда от освежаване на отбора и идеите им за игра, този отбор трябва да се научи да играе и на контраатака.
Не казвам това да им е основна идея за играта, но трябва да го имат като опция. Нов треньор задължително мойто предположение е Биелса!

Биелса според мен си е за Латинска Америка. Твърде странен и емоционален ми се вижда и ще е трудно да направи промяната в Испания. А и с неговият изтощителен стил на игра...не ги виждам тези играчи след 50-60 мача през сезона. Ама кой знае, може би би могъл успешно да ги зареди с енергията си, а и наистина да внесе нови неща като играта на скорост и бързия преход. Аз си посочих своите фаворити, но в Испания като цяло е пълно с треньори с променлив успех. Изборът ще е интересен.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Дидо » 27 юни 2016 21:42

sapio0o написа:
Дидо написа:Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия

Те затова мачкат навсякъде, понеже никой не може да ги разгадае. Спри да слушаш диема и ще поумнееш.


не слушам диема,имам собствено менеие за разлика от теб,вероятно гледаш само ТV+ F+ ,sport+
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот bilyaletdinov » 27 юни 2016 21:42

Pichichi написа:Испанците имат огромна нужда от освежаване на отбора и идеите им за игра, този отбор трябва да се научи да играе и на контраатака.
Не казвам това да им е основна идея за играта, но трябва да го имат като опция. Нов треньор задължително мойто предположение е Биелса!


Пич, кво освежаване?
Въпрос на поколение...не знам що си мислиш, че това, което идва от долу е по-качествено. Нито Коке ще бъде Шави, нито Саул, Иско или уя ми Янко могат да заместят Алонсо или Иниеста. Ами Пуйол :?: да не говорим за играчи топ класа като Вия, Торес, Силва. Ще прощаваш, ама Алкасер никога не е доближал Вия, няма и да го доближи.
Мотивация?
Изключително много се радвам за този успех на Скуадрата, беше сладко отмъщение за случилото се в Киев. Ако Италия с този си отбор стигне до финал и го вземе всичко различно от Златна топка за Буфон ще е гавра с футбола...


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Udoji90 » 27 юни 2016 21:44

Напълно според моите очаквания и логично на база показаното на терена. Италия изиграха изключителен мач, който можеха да си решат много по-рано. Моите хора нито имаха идеи, нито им личеше дори да имат нужното желание да променят нещо. Пак щяха някак нелогично да изравнят, но и Буфон даде своя принос.
Всъщност Испания на това ЕП бяха толкова слаби, колкото и на СП 2014. Имат очевидна нужда от подмяна на някои играчи, а може би и на треньора, тъй като и Горския има вина. Не избра оптималния разширен състав, нито най-удачните титуляри. Мисля, че трябва да се усети, че му е време да се оттегли.
Италия никога не съм ги харесвал, но и срещу Белгия, и днес показаха много приятен футбол. По принцип съм за Германия, когато двата отбора се срещат, но този път не съм сигурен за кои ще съм, тъй като много ми се нрави играта на "адзурите" от началото на турнира. :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Adolf » 27 юни 2016 21:45

Два страхотни отбора, със страхотни индивидуалности - Испания и Хърватска - бяха съсипани от треньорите си.
Радвам се за Италия, но ми стана кофти за Иниеста - единствения, който знаеше защо е на терена (и Де Хеа,разбира се).
На това европейско има яки треньорски битки, звездните футболистчета остават на заден план.
Испания заприлича на Аржентина и Меси - всички очакват да направи нещо неземно и накрая нищо...испанците очакват Иниеста да ги мъкне на гърба си.
Италия не знам защо се радваха толкова, това им беше предпоследния мач...
Финала е Германия - Белгия.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Pichichi » 27 юни 2016 21:49

bilyaletdinov написа:
Pichichi написа:Испанците имат огромна нужда от освежаване на отбора и идеите им за игра, този отбор трябва да се научи да играе и на контраатака.
Не казвам това да им е основна идея за играта, но трябва да го имат като опция. Нов треньор задължително мойто предположение е Биелса!


Пич, кво освежаване?
Въпрос на поколение...не знам що си мислиш, че това, което идва от долу е по-качествено. Нито Коке ще бъде Шави, нито Саул, Иско или уя ми Янко могат да заместят Алонсо или Иниеста. Ами Пуйол :?: да не говорим за играчи топ класа като Вия, Торес, Силва. Ще прощаваш, ама Алкасер никога не е доближал Вия, няма и да го доближи.
Мотивация?
Изключително много се радвам за този успех на Скуадрата, беше сладко отмъщение за случилото се в Киев. Ако Италия с този си отбор стигне до финал и го вземе всичко различно от Златна топка за Буфон ще е гавра с футбола...



Напълно си прав и точно защото Коке никога няма да е Шави нито ще има друг Иниеста е най-важно Испания да си смени стила!
Този стил с Шави, Иниеста, Вия, Алонсо ОК, ама без тях този стил е обречен. Испания едва ли някога ще повтори това постижение- 3 турнира подред
но поне може да изглеждат доста по-конкурентни в сравнение с последните им 2 участия, това ми е идеята!
Не е като да нямат футболисти аз на прима виста ще ти кажа 10-на които са по-добри от тези 23-ма които бяха на това европейско. Имат
голям избор на играчи. Алкасер е на 22/23 г. на неговите годин Вия съм сигурен че не си го бил и чувал някъде м/у Хихон и Сарагоса така
че не се знае знае ли се!
Последна промяна от Pichichi на 27 юни 2016 21:53, променено общо 1 път.

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Gary Shaw » 27 юни 2016 21:51

Най-твърдата ,ясна и очаквана победа .Беше повече от ясно,че Хиспанците се прибират вкъщи след този матч.

Адзурите са тръгнали към финала .

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот icko65 » 27 юни 2016 21:57

Adolf написа:Два страхотни отбора, със страхотни индивидуалности - Испания и Хърватска - бяха съсипани от треньорите си.
Радвам се за Италия, но ми стана кофти за Иниеста - единствения, който знаеше защо е на терена (и Де Хеа,разбира се).
На това европейско има яки треньорски битки, звездните футболистчета остават на заден план.
Испания заприлича на Аржентина и Меси - всички очакват да направи нещо неземно и накрая нищо...испанците очакват Иниеста да ги мъкне на гърба си.
Италия не знам защо се радваха толкова, това им беше предпоследния мач...
Финала е Германия - Белгия.

А защо не Италия-Белгия?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Der Führer » 27 юни 2016 22:00

sapio0o написа:
Дидо написа:Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия

Те затова мачкат навсякъде, понеже никой не може да ги разгадае. Спри да слушаш диема и ще поумнееш.

Der Führer написа:Ето - аз го казвам ... Искам любимия ми Байерн да играе , както го правеше по времето на Хайнкес . И възможно най-бързо да загърби олигофренския футбол на Гуардиола .

Футболът на Гуардиола не е олигофренски. Всичко зависи от това с какви футболисти разполагаш. Подходът му да разруши немския стил бе олигофренски. Не е здравословно да отидеш в чужда държава и да развалиш настоящ носител на требъл с разни каталунски философии. Все пак чест му прави, че опита де. :lol:

Иначе аз ти обещавам, че ще практикувате футболът, който искаш с Анчелоти. Може обаче да изпуснете някоя титла в Бундеслигата. :lol:

То ще е за доброто на Бундеслигата , Байерн да пропусне някоя титла ... но ще е чудо ако се случи до края на договора на Анчелоти . Особено предвид разпродажбата която върви в Дортмунд . Колкото до Гуардиола - след 3 години в които съм го гледал поччти всяка седмица , с чиста съвест мога да кажа , че той беше създаден от Меси , Шави , Иниеста и компания като треньор . Но не върви да се говори , че в Байерн е нямал потенциал за поне финал в ШЛ .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Furious_Monk » 27 юни 2016 22:05

Pichichi написа:
bilyaletdinov написа:
Pichichi написа:Испанците имат огромна нужда от освежаване на отбора и идеите им за игра, този отбор трябва да се научи да играе и на контраатака.
Не казвам това да им е основна идея за играта, но трябва да го имат като опция. Нов треньор задължително мойто предположение е Биелса!


Пич, кво освежаване?
Въпрос на поколение...не знам що си мислиш, че това, което идва от долу е по-качествено. Нито Коке ще бъде Шави, нито Саул, Иско или уя ми Янко могат да заместят Алонсо или Иниеста. Ами Пуйол :?: да не говорим за играчи топ класа като Вия, Торес, Силва. Ще прощаваш, ама Алкасер никога не е доближал Вия, няма и да го доближи.
Мотивация?
Изключително много се радвам за този успех на Скуадрата, беше сладко отмъщение за случилото се в Киев. Ако Италия с този си отбор стигне до финал и го вземе всичко различно от Златна топка за Буфон ще е гавра с футбола...



Напълно си прав и точно защото Коке никога няма да е Шави нито ще има друг Иниеста е най-важно Испания да си смени стила!
Този стил с Шави, Иниеста, Вия, Алонсо ОК, ама без тях този стил е обречен. Испания едва ли някога ще повтори това постижение- 3 турнира подред
но поне може да изглеждат доста по-конкурентни в сравнение с последните им 2 участия, това ми е идеята!
Не е като да нямат футболисти аз на прима виста ще ти кажа 10-на които са по-добри от тези 23-ма които бяха на това европейско. Имат
голям избор на играчи. Алкасер е на 22/23 г. на неговите годин Вия съм сигурен че не си го бил и чувал някъде м/у Хихон и Сарагоса така
че не се знае знае ли се!


Това общо взето показва, защо въпреки липсата на легендарни футболисти, Испания можеше да бъде далеч по-конкурентна на това първенство. Само ще добавя, че Иско е забележителен талант, който има предпоставките да поеме ролята на Силва.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта