Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1 AET

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот sapio0o » 26 юни 2016 01:52

doktora25 написа:На това първенство двама гиганти още не са се отпушили, та днес е ред на първия - МАРИО МАНДЖУКИЧ!
Прогнозата ми е 3-2. 2 гола на Манджата, 1 на Перишич, 1 на Ренато Санчес и 1 на Нани.

Както винаги си точен.

Като ти казвам аз да не даваш прогнози на база пристрастие, ти не, та не. :lol:

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Raid » 26 юни 2016 01:57

1982 написа:Хайдеееееееее, пушите курац, усташке пичке .....

Баш ей туй мислех да кажа :)
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот doktora25 » 26 юни 2016 02:03

just.bashnow11 написа:Еми честито на.. Испания..ей така се чисти пътя на испанците към финала, по слаб отбор побеждава по силен, който може да се опъне на испанците..така те взеха две европейски и една световна титли..
1-0, 1-0, 1-0 и т.н. познат жалък сценарий
Боже, как ми се иска италианците да разпорят шпаньолите, да ги разкъсат, да ги направят смешни, каквито са..да има лъсне задника както преди 2 години в мача им с Холандия,всички да видят колко измислен отбор са както и държавата им, между другото..
Амин

Наистина ли смяташ, че испанците са фаворити срещу който и да било от Германия, Италия и Франция? То и на мен ми се иска това, което си го написал, но и считам че би било всичко друго, но не и изненада. Като изключим Евро 2012 статистиката е изцяло в полза на Скуадрата. Показаха и много добри неща в първите си 2 мача. По-силни са от преди 4 години, докато испанците вървят надолу, психологически зле ще им се отрази втория поток и силните им оръжия с които печелеха вече ръждясват - и като форма, остаряване и пенсиониране на основни играчи и като утвърдена тактическа противоотрова. Не потърсят ли плавно обновяване, нов облик и нови лидери - ще продължат с бавното и мъчително пропадане.

Иначе много ме е яд за случилото се на този мач. Втори 8-финал днес в който основно действащо лице се превърна един изключително глупав треньор. Трябва да бъде сурвакан от феновете.
sapio0o написа:
doktora25 написа:На това първенство двама гиганти още не са се отпушили, та днес е ред на първия - МАРИО МАНДЖУКИЧ!
Прогнозата ми е 3-2. 2 гола на Манджата, 1 на Перишич, 1 на Ренато Санчес и 1 на Нани.

Както винаги си точен.
Като ти казвам аз да не даваш прогнози на база пристрастие, ти не, та не. :lol:

Другите 2 мача днес ги хванах, 1-ят даже на точен, ако всички прогнози ми излизаха... А като се замисля колко ли много хора днес бяха заложили на +2.5 гола.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 26 юни 2016 02:04

"Хърватските фенове помолиха Роналдо този път да не плаче."


Брутално им го сложиха португалците. :lol:

Иначе на матадора все му се налага да избира измежду по-малко антипатичния отбор. Съдбата на хейтъра понякога е толкова жестока. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот matador1 » 26 юни 2016 02:06

Furious_Monk написа:"Хърватските фенове помолиха Роналдо този път да не плаче."


Брутално им го сложиха португалците. :lol:

Иначе на матадора все му се налага да избира измежду по-малко антипатичния отбор. Съдбата на хейтъра понякога е толкова жестока. :lol:


Не помня друг път да съм го правил, ама окей.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот sapio0o » 26 юни 2016 02:09

matador1 написа:Не помня друг път да съм го правил, ама окей.

Г/д всеки път, когато не играе Германия. :roll:

Един дол дренки сте с доктора, с разликата, че той е сляпо пристрастен, а ти хейтър.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот kingofpop » 26 юни 2016 02:13

doktora25 написа:
just.bashnow11 написа:Еми честито на.. Испания..ей така се чисти пътя на испанците към финала, по слаб отбор побеждава по силен, който може да се опъне на испанците..така те взеха две европейски и една световна титли..
1-0, 1-0, 1-0 и т.н. познат жалък сценарий
Боже, как ми се иска италианците да разпорят шпаньолите, да ги разкъсат, да ги направят смешни, каквито са..да има лъсне задника както преди 2 години в мача им с Холандия,всички да видят колко измислен отбор са както и държавата им, между другото..
Амин

Наистина ли смяташ, че испанците са фаворити срещу който и да било от Германия, Италия и Франция? То и на мен ми се иска това, което си го написал, но и считам че би било всичко друго, но не и изненада. Като изключим Евро 2012 статистиката е изцяло в полза на Скуадрата. Показаха и много добри неща в първите си 2 мача. По-силни са от преди 4 години, докато испанците вървят надолу, психологически зле ще им се отрази втория поток и силните им оръжия с които печелеха вече ръждясват - и като форма, остаряване и пенсиониране на основни играчи и като утвърдена тактическа противоотрова. Не потърсят ли плавно обновяване, нов облик и нови лидери - ще продължат с бавното и мъчително пропадане.

Иначе много ме е яд за случилото се на този мач. Втори 8-финал днес в който основно действащо лице се превърна един изключително глупав треньор. Трябва да бъде сурвакан от феновете.
sapio0o написа:
doktora25 написа:На това първенство двама гиганти още не са се отпушили, та днес е ред на първия - МАРИО МАНДЖУКИЧ!
Прогнозата ми е 3-2. 2 гола на Манджата, 1 на Перишич, 1 на Ренато Санчес и 1 на Нани.

Както винаги си точен.
Като ти казвам аз да не даваш прогнози на база пристрастие, ти не, та не. :lol:

Другите 2 мача днес ги хванах, 1-ят даже на точен, ако всички прогнози ми излизаха... А като се замисля колко ли много хора днес бяха заложили на +2.5 гола.



разбира се, че Испания е фаворит и то тотален срещу Италия, шампион от последните 2 първенства, като и 2 те ги остраниха, последното по-скоро ги разчекнаха....в бета е 1.50 на 2.60 като си толко сигурен, че ще се класират залагай смело :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот kingofpop » 26 юни 2016 02:14

иначе очаквано Португалия продължи, хърватите не знам що толко ги надценихте, не са лош отбор, но нямат класа да играя 1/2 или финал....то даже Чехия ги изравни от 2-0 до 2-2 :mrgreen: и всеки мач играят с 10 души, Маднжукич не докосва топката :o :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Hohohoho » 26 юни 2016 02:19

kingofpop написа:иначе очаквано Португалия продължи, хърватите не знам що толко ги надценихте, не са лош отбор, но нямат класа да играя 1/2 или финал....то даже Чехия ги изравни от 2-0 до 2-2 :mrgreen: и всеки мач играят с 10 души, Маднжукич не докосва топката :o :o

Te щото португалците показаха нещо до сега, че и днес. Хърватите имат единици, ама явно са заблудили бая от нас, че имат отбор и треньор. А това младо португалско кюмюрче, ако играе титуляр и следващия мач, съм готов да ги пиша били поляците. Ако не, пак ще гледаме юнашки Хсове.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 26 юни 2016 02:25

sapio0o написа:
matador1 написа:Не помня друг път да съм го правил, ама окей.

Г/д всеки път, когато не играе Германия. :roll:

Един дол дренки сте с доктора, с разликата, че той е сляпо пристрастен, а ти хейтър.


Което ми напомня за една мега идиотско- зарибяваща песен от незабравимото минало. :mrgreen:

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта