Германия на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 19:02

Captain Stottlemeyer написа:Европейски шампиони от 2008, световни от 2010, пак европейски от 2012...


И друго кво?
Нищо,ето кво....то момчетата да не им излезе малко късмета деба, а германците имат едно поне петнайсе световни купи и дватрийсе европейски, аз затва не съм за тех...
Отделно, те имат такъв отбор, дето най-вероятно ако спечелат ше викат Алаху Акбар, бахго....не, не, по-убу некой друг да стане тая година, ей на англичанчетата кво им е? :) :)

Да не говориме че като бият аржентинците на световно и на тех им става много мъчно и плачат, е го Меси даже надебеля от депресия, мани не ги обичам аз швабите...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот doktora25 » 25 май 2016 19:11

Напускането на отбора от ключови фигури като Лам, Мертезакер и Клозе и търсенето на подходящи техни заместници поставя началото на смяна на поколенията, но като цяло в отбора на Льов има изградено ядро от основни футболисти, повечето от които не са в първа младост и това може би ще е последното им европейско първенство, в което те ще бъдат в топ форма. Говоря за Швайнщайгер, Подолски, Кедира, Йозил, Хьоведес, Нойер дори. Това са играчи, които заслужават да спечелят поне веднъж този трофей (заслужават и повече купи с националния си отбор от текущото поколение на испанците), така че не е нещо необичайно човек да им стиска палци. 8-) Ако Льов остане начело на отбора още някоя и друга година той ще извърши плавната смяна на поколенията, вярвам успешно, но в противен случай може би ще е нужно време на новия треньор да изгради завършен отбор, възможно е да последват няколко по-слаби представяния на европейски и световни финали и дори по-младите играчи от настоящата селекция да останат без повече трофеи с националния си отбор.

Трябва да се отбележи и че Томас Мюлер е кандидат №1 за голмайстор на турнира.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 451
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Аврамов » 25 май 2016 20:22

Бундестимът е любимият ми отбор и ще се радвам те да спечелят европейското. Мисля си обаче, че ще им бъде доста трудно да излязат от тази тежка група с Полша и Украйна, а и Северна Ирландия са корав отбор. Като цяло домакинът Франция е основен претендент за титлата и вероятно къде с класа, къде със съдийска помощ ще бъдат добутани до финала. На това европейско ще има много изненади - Исландия, Уелс и др.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Neron » 25 май 2016 20:42

Няма да забравя какво каза Мюлер преди СП 2014. Беше нещо от сорта "Ще бутна няколко гола" :) Та очаквам в близките дни подобно интервю. Хубавото е, че в състава на Германия няма кадрови проблеми. В другите топ отбори има по няколко отсъстващи и това след дългия сезон може да се окаже решаващо.
Проблем ще бъде защитата и най-вече бековете. Без Лам ще бъде много трудно.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Kamisha » 25 май 2016 21:39

Както отбелязаха част от колегите Германия не е печелила европейско от цели 20 години,тъй че е време за триумф на Маншафта.Време е някой да прекъсне хегемонията на Испания и основните заподозрени според мен са немците и домакините :) Силно се надявам моят любимец Марко Ройс,който пропусна Мундиала в Бразилия да блесне на турнира и да помогне за 4-тата европейска титла :!: Иначе за мен лично,някак си,няма да е същото докато гледам Бундестима да си налея бира,да си облека фланелката на Клозе и Миро да не е на терена...
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот soccerav » 25 май 2016 22:29

Очаквам Бундестимът да продължи доминацията си от Мондиала и на Европейското. Дано да направят някоя разгромна победа, подобна на онази срещу Бразилия по пътя си към купата.

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот pens » 26 май 2016 01:46

Neron написа:Няма да забравя какво каза Мюлер преди СП 2014. Беше нещо от сорта "Ще бутна няколко гола" :) Та очаквам в близките дни подобно интервю. Хубавото е, че в състава на Германия няма кадрови проблеми. В другите топ отбори има по няколко отсъстващи и това след дългия сезон може да се окаже решаващо.
Проблем ще бъде защитата и най-вече бековете. Без Лам ще бъде много трудно.


За съжаление, едва ли ще видим онзи боец Швайнщайгер от 2014-а. И все пак мисля, че няма кой да ги спре. Онова с печката преди четири години още ми лази по нервите...
Пише се Левски, чете се Любов.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот saract » 26 май 2016 08:53

Може би за първи път в цялата си историшя ландшафта е без убедителен и изявен централен нападdтел /Марио Гомес не е такъв по мое скормно мнение/.И все пак потенциала на този отбор е огромен.поне полуфинал а твърде вероятно и нещо повече.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Udoji90 » 26 май 2016 08:57

За мен са основният фаворит може би заедно с Франция, като "петлите" ги слагам тук най-вече заради домакинството им. При всички положения очаквам минимум полуфинал за Бундестима.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 26 май 2016 14:13

Мисля че Гари Линекер го беше казал.,,Футбола е проста игра за умни хора.Играят два отбора и на финала винаги са германците''.Който ги подцени греши.Може и да не станат шампиони,но поне е интересно с тях.Фактор са.Както испанците и домакините,които ще разчитат на собствена публика.По принцип някой по-скромен отбор прави фурор,според вас кой ще е.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта