Всичко около Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
km4x
Мнения: 97
Регистриран на: 16 юли 2015 09:45
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот km4x » 24 юни 2016 11:11

kingofpop написа:Със сигурност от 5 те изявени фаворите поне 1 ще отпадне....трябва да има некаква изненада :? :mrgreen:

Франция и Германия едва ли, по-скоро Англия, Уелс или Белгия....иначе от трите равностойни слбъсъка поне 2 ще са хикс, а Италия би трябвало да си върне на Испания за предните 2 ЕП....особено ако Дел Боске пак пусне Мората, Нолито и Сеск

Жабите ми изглеждат най-мотивираният отбор изобщо на Еврото, може би щото е последно първенство за Буфон и всички играят здраво да вземе и той някой трофей


Изненадата може да е и Ирландия, Франсетата биха с мъка Румъния и Албания последните минути, а Ирландците имат да си връщат за ръката на Анри и ще са крайно мотивирани. Коефициенти от над 10 са задължителни за проба :)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот matador1 » 24 юни 2016 11:14

km4x написа:
kingofpop написа:Със сигурност от 5 те изявени фаворите поне 1 ще отпадне....трябва да има некаква изненада :? :mrgreen:

Франция и Германия едва ли, по-скоро Англия, Уелс или Белгия....иначе от трите равностойни слбъсъка поне 2 ще са хикс, а Италия би трябвало да си върне на Испания за предните 2 ЕП....особено ако Дел Боске пак пусне Мората, Нолито и Сеск

Жабите ми изглеждат най-мотивираният отбор изобщо на Еврото, може би щото е последно първенство за Буфон и всички играят здраво да вземе и той някой трофей


Изненадата може да е и Ирландия, Франсетата биха с мъка Румъния и Албания последните минути, а Ирландците имат да си връщат за ръката на Анри и ще са крайно мотивирани. Коефициенти от над 10 са задължителни за проба :)


Чух, че Буфон ще остане до СП 2018.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот drvasko98 » 24 юни 2016 13:11

kingofpop написа:може би щото е последно първенство за Буфон и всички играят здраво да вземе и той някой трофей


2006 да не е бил за риба

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот kingofpop » 24 юни 2016 15:10

drvasko98 написа:
kingofpop написа:може би щото е последно първенство за Буфон и всички играят здраво да вземе и той някой трофей


2006 да не е бил за риба


Евро имах предвид
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Евро 2016

Мнениеот pomiqr272 » 03 юли 2016 11:58

Много ги разбира.

dreben23 написа:Никъде не съм казал, че ще са втори, а че ще ги подкрепя тях на второ място след скуадрата. :) Челната четворка не може да се каже каква ще е, не и преди да видим всички повикани играчи в отборите. Затова наредих само това в групите. Германия няма да направи кой знае какво според мен.Те нямат дори един свестен нападател, макар че доколкото разбирам има вероятност Миро Клозе пак да играе. Имаха слабости и в квалификациите. Белгия са силни само като имена. Шведите са по-добри от тях като отбор, а нищо чудно и ирландците да се окажат по-силни от тях.

Не искайте от мен да ви дам топ илевън за фентъзи, ще си го видите сами като започнем да ви гърмулим с момците. :)


dreben23 написа:Ако трябва да съм честен, Испания е абсолютният фаворит за трофея. Испания - Италия би ми харесало много като финал. Но пък и двата могат да не минат групите. Франция има най-класната група от играчи, но нищо няма да направи, защото е захвърлила група от още по-класни на бунище. :lol: Аз си подкрепям винаги Италия на всеки голям форум от 90-та година насам и това няма да се промени, колкото и да ви се иска. Разбира се, ще имам симпатии и към други отбори от по-малките вече, но като футболен естет оценявам и усилията и на други отбори, само Германия ме е дразнела почти винаги и то щото винаги са били силни, те слаб национал не са имали. Поне аз не си спомням, а най-силните откровено си ме дразнят. Англия ще ми е симпатична донякъде и бих се радвал ако направят нещо, ама не виждам как ще стане без защита, а и атаката сигурно ще им експериментална с Джейми Варди предполагам и е тъмна Индия тяхното представяне.
Русия ми харесва също, но на второ място след скуадрата ще си сложа отново Хърватска. Чудя се дали да не удрям по едно рамо и на Румъния и може би Сев. Ирландия и Ейре. Струва ми се, че Румъния може да е приятната изненада в турнира, доста са вдигнали нивото спрямо последните години като че ли. Вярно, че трудно вкарват, но и адски трудно им се вкарва. Бих ги сравнил с Атлетико М например, приличат си до известна степен. А тактически грамотни отбори ми се нравят.

1.Франция
2.Румъния
3.Швейцария
4.Албания

1.Русия
2.Англия
3.Уелс
4.Словакия

1.Полша
2.Германия
3.Северна Ирландия
4.Украйна


1.Испания
2.Хърватия
3.Чехия
4.Турция


1.Италия
2.Швеция
3.Белгия
4.Ейре


1.Австрия
2.Португалия
3.Унгария
4.Исландия

Готово!

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот locke » 03 юли 2016 15:49

Пълен лаик, но поне му се посмяхме :lol: :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот Thsmith » 03 юли 2016 23:11

фентъзи бой в пълна сила ; 0


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот enguerino » 11 юли 2016 00:45

Мнението ми за Еврото :arrow: Добре, че свърши.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот MCMXIII » 11 юли 2016 07:07

enguerino написа:Мнението ми за Еврото :arrow: Добре, че свърши.

+1 :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко около Евро 2016

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юли 2016 12:26

На мен па ми хареса.
Много мачове ( заради форматът ) хубави стадиони, по-важното - пълни, както и уникална атмосфера... Създадена предимно от феновете на дебютиралите на голям форум Страни.
Както и от привържениците на "по-малките" във футболно отношение Държави.

Като продукция, да, нищо особено, но пък повечето от споменатите "малки", играха сравнително открито ( Уелс, Исландия, Унгария, Швейцария ) ... Докато някои от "големите", заложиха на по-тактическа и затворена игра - Италия, Швеция, Ейре, Португалия.
Първенство, в което имаше всичко.
И красиви, и резултатни, и скучни, и тактически мачове ...

Като добавим и това, че Германия и Италия не стигнаха до Титлата, няма как човек да не е доволен. :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта