ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот CSKA69 » 03 юли 2016 01:10

Отново в този форум може би съм единствения фен на Франция, но в качеството си на такъв съм доволен, че Германия продължава. Италия щеше да е крайно неудобен съперник на един евентуален полуфинал, срещу тази Германия французите имат реален шанс..Исландия няма какво повече да предложи на това европейско, не търсете изненади..Финал Франция- Португалия и титла за Франс, тъй ми го говорят звездите :lol:
Последна промяна от CSKA69 на 03 юли 2016 01:12, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот dindan » 03 юли 2016 01:11

Дидо написа:
sandi74 написа:
Дидо написа:
sandi74 написа:ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛл .Време е и на аутсайдерите от Германия.Факт :!: :idea: 8-)

Мечтай си до събота :mrgreen:

Феновете на немските дайренца да се скатават и скромно да мълчат 8-) :mrgreen: Чувате ли абонати :?: :mrgreen:

5 световни и 3 европейски срещу една европейска за жабарите


Къде е корифея санди74
Тези постове са му след мача Италия-Испания
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот matador1 » 03 юли 2016 01:11

0007 написа:Абсолютно несериозни дузпи на Дзадза и на Пеле...За първи път да се съглася с коментатор на БНТ - Грациано направо се подигра на всичко...Айде мощно Франция утре,че не виждам кой друг може да спре дойчовците :x


Никога не съм разбирал защо толкова много в хора в България не харесват Германия. Никога. Въпреки че за разлика от почти всички западноевропейски държави само тя ни е подавала ръка в тежки моменти ;) Дори сега. За съжаление през соца много яростно ни учеха да мразим Германия.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9361
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот bubka » 03 юли 2016 01:13

dindan написа:
Дидо написа:
sandi74 написа:
Дидо написа:
sandi74 написа:ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛл .Време е и на аутсайдерите от Германия.Факт :!: :idea: 8-)

Мечтай си до събота :mrgreen:

Феновете на немските дайренца да се скатават и скромно да мълчат 8-) :mrgreen: Чувате ли абонати :?: :mrgreen:

5 световни и 3 европейски срещу една европейска за жабарите


Къде е корифея санди74
Тези постове са му след мача Италия-Испания


В момента си бърка с бутилка в г*за най-вероятно, за да се успокои след поредния си резил. :mrgreen:
Последна промяна от bubka на 03 юли 2016 01:16, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 03 юли 2016 01:13

CSKA69 написа:Отново в този форум може би съм единствения фен на Франция, но в качеството си на такъв съм доволен, че Германия продължава. Италия щеше да е крайно неудобен суперник на един евентуален полуфинал, срещу тази Германия французите имат реален шанс..Исландия няма какво повече да предложи на това европейско, не търсете изненади..Финал Франция- Португалия и титла за Франс, тъй ми го говорят звездите :lol:

Всеки път ли ти го говорят звездите или само, когато сте домакини :)
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот ММ1914 » 03 юли 2016 01:14

dindan написа:
Дидо написа:
sandi74 написа:
Дидо написа:
sandi74 написа:ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛл .Време е и на аутсайдерите от Германия.Факт :!: :idea: 8-)

Мечтай си до събота :mrgreen:

Феновете на немските дайренца да се скатават и скромно да мълчат 8-) :mrgreen: Чувате ли абонати :?: :mrgreen:

5 световни и 3 европейски срещу една европейска за жабарите


Къде е корифея санди74
Тези постове са му след мача Италия-Испания

Заеби го Санди, виж един увековечен в подписа ми, но му изтриха поста има само малко остатъчна кореспонденция с мен. :mrgreen:
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия

Мнениеот Der Führer » 03 юли 2016 01:15

daduradam написа:
Der Führer написа:
daduradam написа:Тоз' не стига, че обърка тактиката ми и не даде на Ману да бие дузпа :roll: ПЪПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕШ :!:

Единствения играч на Байерн , към който нямам забележки ... Колкото до бъркащия из дупките си :
Глупав
по-глупав
най-глупав
селския идиот
... и чак тогава Льов

Хумелс от вчера също ви е играч :!:

И него и Швайни , че и Марио броя за баварски играчи . Хумелс направи глупаво влизане при картона ( не че беше картон ) , Боатенг се правеше на вятърна мелница , Кимих си беше дупка ... От немците , освен Нойер мога да отлича Хьоведес и Марио Гомес
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9179
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Soulen » 03 юли 2016 01:15

matador1 написа:
0007 написа:Абсолютно несериозни дузпи на Дзадза и на Пеле...За първи път да се съглася с коментатор на БНТ - Грациано направо се подигра на всичко...Айде мощно Франция утре,че не виждам кой друг може да спре дойчовците :x


Никога не съм разбирал защо толкова много в хора в България не харесват Германия. Никога. Въпреки че за разлика от почти всички западноевропейски държави само тя ни е подавала ръка в тежки моменти ;) Дори сега. За съжаление през соца много яростно ни учеха да мразим Германия.

Аз точно затова винаги съм ги чувствал братска държава. Заради тях сега в Добрич и Русе се говори на български. От 2002 гледам световни и винаги съм бил за тях. Е бих се изкефил, ако Исландия ги отстрани, ама тва е изключение :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 03 юли 2016 01:16

matador1 написа:
0007 написа:Абсолютно несериозни дузпи на Дзадза и на Пеле...За първи път да се съглася с коментатор на БНТ - Грациано направо се подигра на всичко...Айде мощно Франция утре,че не виждам кой друг може да спре дойчовците :x


Никога не съм разбирал защо толкова много в хора в България не харесват Германия. Никога. Въпреки че за разлика от почти всички западноевропейски държави само тя ни е подавала ръка в тежки моменти ;) Дори сега. За съжаление през соца много яростно ни учеха да мразим Германия.

Спомни си приказката за Бойко и мат'ряла. Скоро ще е класика :)
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Der Führer » 03 юли 2016 01:17

Thsmith написа:
smoothc написа:Утре всички сме за Исландия, нали така :)

Изображение

Аз все пак да припомня , че след като е тероризирал протоангличаните , Рагнар след това е превзел Париж ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост