Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2016 01:37

Thsmith написа:
rhaegar написа:Кво, като са в Англия? Щом Джейми Варди, дето до преди година беше никой, може да вкара 25 гола в Прем, що някой като Жиру да не може?

Защото Арсенал не са Лестър. Бони да би да вкарва в Сити колкото в Суонси? Или Демба Ба при вас както в Касъл... нищо общо.


Еми именно де, виж какви анимационни герои могат да вкарат по 20+ в Англия, при това в средни отбори. Даже имаше един Мичу, дето Суонзи щяха да му взимат 40м след един сезон, а сега не знам изобщо къде се намира. Английското никога не е било от най-трудните за нападателите, всякакви типове са избухвали. В последните години пък съвсем.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 16 юни 2016 02:23

sapio0o написа:Иско никога не ми е харесвал. Хамес е класа над него. Остава да видим как ще се развие при Зидан, но на този етап няма наченки. Знае си дрибълчето по 5 минути, докато му вземат топката. :lol:


Иско е специален, дай му време, не че и Хамес няма своите силни страни. Аз лично предпочитам испанеца, както предпочитам Иниеста пред Лампард примерно. И двамата са големи футболисти, но първият твори на терена, докато вторият бележи повече.

Та като стана дума за подобен род футболисти, точно това липсва на Франция в момента. Пайе върши подобна работа, но дали ще е достатъчен? Жиру мисля че е добър избор(напълно приличен откъм качества олд скуул таран), имайки предвид че на другия фланг играе нападател, а не чисто крило или разиграващо такова. В средата един измежду Матюиди и Канте е излишен.Губи се творчество там, а Франция е отбор, който трябва да разполага с креативни единици в средата на терена. Не знам какво стана с Кабай, но преди правеше хубави мачове.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18131
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 16 юни 2016 03:50

sapio0o написа:
Thsmith написа:Тези на Жиру все пак са в Англия.... 8-) .

Боби.. :lol: Хващам бас, тук и сега, че Варди с 20-те си и кусур гола в Англия, няма да се наложи и като резерва в изпадащ отбор от друга страна. Жалко, че няма как да го видим. ;)

Самия факт, че в ЕПЛ Кейн, Варди и разни други лешпери са герои ти става ясно, що за първенство е.


те нали разправяха, че Меси във ВЛ няма да вкара повече от 5-10 гола :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

сметни щом Варди, Лукаку и т.н. бележат по 20 + колко ще вкара Лео

Иначе Кейн си е добър като цяло, особено пък сравнение с другите британци си е класа....

П.П. 2 Пайе е невероятен играч, само като докосне топката и знам, че ще направи нещо нестандартно, да видим кой ще го прилапа от Чуковете :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16935
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 16 юни 2016 07:32

Втори пореден мач само Пайе и Канте играят добре за Франция. "Петлите" ще трябва да покажат в пъти по-добра игра в елиминациите, ако искат да постигнат нещо значимо. Вчерашното им представяне беше повече от посредствено. Според мен Албания имат шансове да треснат Румъния в последния мач.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот Pichichi » 16 юни 2016 10:34

Даже имаше един Мичу, дето Суонзи щяха да му взимат 40м след един сезон, а сега не знам изобщо къде се намира. Английското никога не е било от най-трудните за нападателите, всякакви типове са избухвали.


Мичу беше преотстъпен в Наполи където го замразиха тотално а имаше и тежка контузия (мисля счупен крак) след което никой не го искаше
и в момента ако не бъркам е някъде по Терсера в Испания. Пайет е добър но не е нещо което не сме виждали до сега. Подобни играчи:
Жуниньо (малкия), Касорла, Хамес, Пасторе, Коноплянка .. абе много има такива.Пайет просто в момента е в пиковата си форма в кариерата
си и ще осребри това, заслужава си го.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот amoros » 16 юни 2016 17:14

Правилно решение на Дешан да остави на пейката двете си супер звезди.Срещу Румъния и двамата нищо не играха.Видя се ,че се включиха с желание и успяха да решат мача.Искаше ми се да видя този прехвален Лаказет вместо Жиняк ама не би .


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта