Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот levskar_95 » 06 юли 2016 16:17

Успех на Уелс време е този грозен футбол да му свърше късмета.
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Kamisha » 06 юли 2016 16:29

Според мен Португалия ще спечели минимално :) Голям карък ги гони на полуфиналите на големи форуми,но очаквам тази вечер да го счупят и 12 години по-късно отново да загубят финала :mrgreen:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11088
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 06 юли 2016 16:52

Португалците трябваше да отпаднат още в групите, така че от там насетне всичко е бонус за тях. От друга страна ще е потресаващо за нивото на това първенство, ако британски отбор по ръгби достигне до финала.
Уелс освен Бейл, нямат адекватен футболист. Прехвален Рамзи, типичен класически борец в лицето на Ашли Уилямс, и дотам.

Видяхме ги онези другите аматьори от Исландия докъде я докараха, дотам че единият четвърфинал да се реши за 45 минути. И да се чуди човек, защо изобщо е очаквал нещо от подобен мач...

Обаче на португалците не им се получава нищо до този момент, освен че им връзва в ключови моменти и като нищо един измежду Германия и Франция може да се разхожда на финала срещу който и да е от двата отбора, макар португалците да имат доста по-изявени и качествени футболисти.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Маги Стралска » 06 юли 2016 16:53

мисля че липсата на Уилиам Карвальо ще се усети много при португалците.... лично на мен той ми направи много добро впечатление.... затова залагам за успех на Уелс.... може и след продължения....

nghcvth
Мнения: 3570
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот nghcvth » 06 юли 2016 16:59

Нито Уелс играят дърварски футбол, нито Рамзи е прехвален (поне на това първенство), който им е най- добрият играч, а ако Исландия са аматьори, какво говори това за гелосаните и Крищиану, който не може да ги бие? Несериозно мнение.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот ЕМИЛ » 06 юли 2016 17:04

Под 2,5 гола и тия безобразници Португалия продължава след дузпи

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Adolf » 06 юли 2016 17:24

На това европейско се видя, че треньорския усет е от решаващо значение.
Фернандо Сантош е егати лисицата, ако подхлъзне тактически Коулман, ще спечели.
Иначе стискам палци на Уелс...гледа ми се финал Германия - Уелс.
1-2 след продължения...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот doktora25 » 06 юли 2016 18:02

Честно казано ми е все тая кой ще бие - и двете си имат предимства и недостатъци. Роналдо така или иначе ще реве - ако не сега, то на финала. Малко по-вероятно ми се струва португалците да се класират, макар че с една идея повече съм за Уелс, а от 3-та страна се надявам Ренато Санчес да продължава да мачка и най-много за него да се говори след мача. Обаче това, което най-много би ми харесало от тая вечер е гълъбицата Хриси да продължи да повтаря, че от Роналдо мъж не става. Мед ми капе на душата просто. :lol:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот matador1 » 06 юли 2016 18:05

Не знам дали Уелс могат да запълнян някак липсата на Рамзито, който е страхотен играч и в чудесна форма в момент. Все пак имат много готин отбор и се надявам да отстранят геровете от първенството. Моделите просто не заслужават финал. Съжалявам. Всъшност не са лош отбор и не ги мразя толкова, но просто не заслужаваха нещо повече от груповата фаза. Уелс показва, че един малък народ може да играе добър футбол и изпратих Русия и Белгия с тройки, което си е добро постижение.

Викам за Бейлс.

Мачът изглежда троен (при X, разбира се, дузпите ще решат всичко).

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот drakon » 06 юли 2016 18:26

Adolf написа:На това европейско се видя, че треньорския усет е от решаващо значение.
Фернандо Сантош е егати лисицата, ако подхлъзне тактически Коулман, ще спечели.
Иначе стискам палци на Уелс...гледа ми се финал Германия - Уелс.
1-2 след продължения...

На теб може и да ти се гледат пародии от рода - Полша - Германия . Италия - Германия на мен ми идват в повече ;). Най изгодно е за всички ценители е - Франция - Уелс ;) !


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта