Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 22 юли 2017 15:07

d.milanov написа:
Кашчей написа:Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!

Нужно ли е да се търпи индивид като този, който желае смъртта на съфорумниците, а градивните критики към разни "елементи" тук да се трият?


Не знаеш какво е предизвикало такава реакция, така че по-добре си замълчи! Аман от градивни критици, които, като нямат сили за критика, започват с "майката"!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот d.milanov » 22 юли 2017 16:34

Кашчей написа:
d.milanov написа:
Кашчей написа:Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!

Нужно ли е да се търпи индивид като този, който желае смъртта на съфорумниците, а градивните критики към разни "елементи" тук да се трият?


Не знаеш какво е предизвикало такава реакция, така че по-добре си замълчи! Аман от градивни критици, които, като нямат сили за критика, започват с "майката"!

Не е нужно да влизаш в обяснителен режим. Поведението на хората трябва да е в допустимите норми.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 22 юли 2017 16:40

d.milanov написа:
Кашчей написа:
d.milanov написа:
Кашчей написа:Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!

Нужно ли е да се търпи индивид като този, който желае смъртта на съфорумниците, а градивните критики към разни "елементи" тук да се трият?


Не знаеш какво е предизвикало такава реакция, така че по-добре си замълчи! Аман от градивни критици, които, като нямат сили за критика, започват с "майката"!

Не е нужно да влизаш в обяснителен режим. Поведението на хората трябва да е в допустимите норми.


Както и някои да не си навират носа там, където няма място и не знаят за какво става въпрос! Майката е нещо свято и обругаването и от разни пияни потребители, при това всеки ден, е много извън допустимите норми!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот suni » 22 юли 2017 16:44

Кашчей написа:
d.milanov написа:
Кашчей написа:
d.milanov написа:
Кашчей написа:Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!

Нужно ли е да се търпи индивид като този, който желае смъртта на съфорумниците, а градивните критики към разни "елементи" тук да се трият?


Не знаеш какво е предизвикало такава реакция, така че по-добре си замълчи! Аман от градивни критици, които, като нямат сили за критика, започват с "майката"!

Не е нужно да влизаш в обяснителен режим. Поведението на хората трябва да е в допустимите норми.


Както и някои да не си навират носа там, където няма място и не знаят за какво става въпрос! Майката е нещо свято и обругаването и от разни пияни потребители, при това всеки ден, е много извън допустимите норми!

Ми,.. напусни бе! :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Гонзо » 22 юли 2017 23:23

Темата на ЦСКА-София и Лудогорец си плаче за ключ. Хвърчат куршуми от всякъде. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Red_Neck » 24 юли 2017 11:11

Кашчей написа:Както и някои да не си навират носа там, където няма място и не знаят за какво става въпрос! Майката е нещо свято и обругаването и от разни пияни потребители, при това всеки ден, е много извън допустимите норми!

За много от нас любимият отбор е също нещо свято, но за теб не е проблем да си навираш сополивия нос във всяка тема ежедневно и то с едничката цел да дразниш и провокираш, нали?
Ако искаш да получаваш нормално отношение, .... за начало започни да си духаш носа, преди да го навираш тук и там, ... особено в подфорума на ЦСКА!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот GOLEADOR » 24 юли 2017 22:02

Ако може линк към "Виж собствените си мнения".

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот PFC Litex » 24 юли 2017 23:18

GOLEADOR написа:Ако може линк към "Виж собствените си мнения".

Линк няма, но отнема точно 5 секунди и 2 клика за да стигнеш до мненията на всеки един потребител
search.php?keywords=&terms=all&author=GOLEADOR&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5
Изображение

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот GOLEADOR » 24 юли 2017 23:28

PFC Litex написа:
GOLEADOR написа:Ако може линк към "Виж собствените си мнения".

Линк няма, но отнема точно 5 секунди и 2 клика за да стигнеш до мненията на всеки един потребител
search.php?keywords=&terms=all&author=GOLEADOR&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Мерси колега,аз обаче търся друго.Мисля,че има възможност човек да види темите в които е писал.Дано някой от модовете помогне (или поне да ми каже,че греша).

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот nghcvth » 24 юли 2017 23:43

Толкова добър човек съм, че даже на припознаваческата част от форума ще помогна:
gong/search.php?search_id=egosearch
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 15 госта