Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Готвача » 26 май 2017 09:54

Здравейте!От известно време не мога да влизам във форума на Черно море.Когато се опитам да вляза,виждам че не съм логнат.При опит да се логна не се получава нищо,а както виждате,за основния форум съм логнат.Къде е проблема?Нещо генерално,или е само при мен?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 05 юни 2017 23:30

Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот eelche » 08 юни 2017 12:27

Аз съм един от най-старите потребители тук и искам да знам дали са ми ограничени правата във форума, защото не мога да си видя личните мнения?

Как да си видя личните мнения? Нямам това право. Моля, някой от екипа да ми каже как става това.Благодаря предварително.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 08 юни 2017 15:37

eelche написа:Аз съм един от най-старите потребители тук и искам да знам дали са ми ограничени правата във форума, защото не мога да си видя личните мнения?

Как да си видя личните мнения? Нямам това право. Моля, някой от екипа да ми каже как става това.Благодаря предварително.

Натисни върху числата :arrow: Мнения: 1726
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот eelche » 08 юни 2017 15:49

modor написа:
eelche написа:Аз съм един от най-старите потребители тук и искам да знам дали са ми ограничени правата във форума, защото не мога да си видя личните мнения?

Как да си видя личните мнения? Нямам това право. Моля, някой от екипа да ми каже как става това.Благодаря предварително.

Натисни върху числата :arrow: Мнения: 1726



Не става, явно съм блокиран.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 09 юни 2017 13:43

eelche написа:Аз съм един от най-старите потребители тук и искам да знам дали са ми ограничени правата във форума, защото не мога да си видя личните мнения?

Как да си видя личните мнения? Нямам това право. Моля, някой от екипа да ми каже как става това.Благодаря предварително.


manchesterutd/search.php?search_id=egosearch

Бутонът "виж собствените си мнения" беше махнат с последното обновяване на форума, уви. Проблемът не е в теб.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

rudiger
Мнения: 81
Регистриран на: 03 май 2016 20:34
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rudiger » 15 юли 2017 00:23

Тежко е бремето на припознавача, врагът трябва да бъде громен, дори с цената на саможертвата. Дори несправедливо наказани, те ще останат в историята... сред най-достойните!

boabbb написа:Рудигер, тихо, че ще те ева в мангала :lol: :lol: :lol: Сякаш ми вика ... я се !@№$% :lol: :lol:

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&p=7534692#p7534681
Red_Neck написа:Чакам с нетърпение Крумето, Вурата и Кремена шундата да излязат от нелегалност :)

2:2 от мен.

http://forum.gong.bg/ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=205013&start=20#p7534236

rudiger
Мнения: 81
Регистриран на: 03 май 2016 20:34
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rudiger » 15 юли 2017 08:09

Red_Neck взел, че се проявил и в друга тема вчера. Симпатяга . Явно смята, че като унижи събеседника – тезата му придобива по-голяма тежест. Умно.
Red_Neck написа:Фекали, в Неделя може пак да попиташ ФедЕкса, защо е почивал в средата на сезона, докато си хапеш задника, че е вдигнал номер 19 ;)

http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=53&t=11437&start=295880#p7533317


d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот d.milanov » 22 юли 2017 14:55

Кашчей написа:Предлагам този да го пратите при майка ми..откъдето няма връщане!

viewtopic.php?f=2&t=23437&p=7506691#p7506689

И да престанете да толерирате такива простаци! Това е форум, по дяволите, а не кварталната кръчма на пияндурници, като въпросния!

Нужно ли е да се търпи индивид като този, който желае смъртта на съфорумниците, а градивните критики към разни "елементи" тук да се трият?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта