Да направим нещо добро!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red Hot
Мнения: 329
Регистриран на: 24 мар 2008 17:30
Местоположение: София
Контакти:

Да направим нещо добро!

Мнениеот Red Hot » 06 юни 2008 18:57

Замислете се над това:
Всеки един от нас има много или малко но истински приятели. А сега се замислете над факта че вие не сте ги избирали, по това дали са от Левски или ЦСКА или от някой друг отбор. На стадиона или пред телевизора телевизора когато анонимността е активна, повечето от феновете забравят че обиждайки другия клуб, обиждат и приятелите си които са негови привърженици. Далече съм от мисълта че е възможно всички да се обичаме, но уважението и респекта са задължителни. Само така ще може утре с изправена глава да кажем, че сме по-добри.
Аз съм на 41 години и се радвам,че такава дискусия бе подета от тези които днес са на 17-19 години.[b][/b]
Men are born to succeed, not to fail!
Henry David Thoreau

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Apostola » 06 юни 2008 19:09

Лошото е,че всички ЦСКА-ри са навън и мислят как да провалят мачовете на Левски ,който са между чука и наковалнята.Или нови побоища и проблеми с червениет фенове(неизбежно е)или санкции от Европа!Ко да праиш-Йовков:"Колко мъка има по тоя свят,боже!"
Дела трябват,а не думи!

Levski_Sf
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юни 2008 17:55

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Levski_Sf » 06 юни 2008 19:15

Apostola написа:Лошото е,че всички ЦСКА-ри са навън и мислят как да провалят мачовете на Левски ,който са между чука и наковалнята.Или нови побоища и проблеми с червениет фенове(неизбежно е)или санкции от Европа!Ко да праиш-Йовков:"Колко мъка има по тоя свят,боже!"

Жалко е да.Като тук във форума има ЦСКА-ри,които са достийни за уважение и за съжаление се броят на пръсти(във форума,иначе не се съмнявам че има още),които се опитват да направят нещо добро за Българския футбол и за уважението между отборите и феновете навън има други,които замислят нещо грозно,нещо ужасно,което ще навреди не само на Левски и ЦСКА като клубове,а и на цяла България

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот CSKAfan » 06 юни 2008 19:25

Уважавам хората, които ме уважават. Двамата ми най-добри приятеля са фенове на Левски. Също така единият симпатизира на Милан, а другият на Евертън - а аз на Ливърпул. Но ги уважавам, защото първо са фенове на футбула.
YNWA!

Потребителски аватар
Red Hot
Мнения: 329
Регистриран на: 24 мар 2008 17:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Red Hot » 06 юни 2008 20:25

Въпроса е момчета как да станем повече, тези които мислят с главите си? Не искам апокрифност!
Men are born to succeed, not to fail!
Henry David Thoreau

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот ultra_blue » 06 юни 2008 20:44

Идеята не е никак лоша даже е за хвалба но няма как да стигне до мозъка на онези лумпени (сички ги знаеме кои са) по простата причина ,че нямат мозък. И както каза преди време Томислав Русев който много уважавам "Докога бе идиотчета,докога? Нямате ли си родители, нямате ли приятели да ви светнат..." и "Останахме си най-смешната държава..." ! Сега разбирам колко е бил прав за съжаление :( !
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

Потребителски аватар
Red Hot
Мнения: 329
Регистриран на: 24 мар 2008 17:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Red Hot » 06 юни 2008 20:52

Хайде да се съберем, но не зад компютрите а на площада и да покажем че всички можем да живеем добре заедно. В работата си отговарям за Балканите и с неудоволствие трябва да си призная че ние българите сме най-зле от всички!
Само и единствено ние можем да променим това!
Men are born to succeed, not to fail!
Henry David Thoreau

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот ultra_blue » 06 юни 2008 21:10

И как да се съберем ? До преди 5мин. и аз обмислях начин да помогна за протеста на ЦСКА но някакси не се виждам рамо до рамо с Дудучето ?! А иначе няма кой друг да се изправи срещу корупцията в тая развалина наречена държава ! Футбола за това е феномен толкова бързо да събира и разделя група хора...
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

levskar4eto1993
Мнения: 23
Регистриран на: 06 юни 2008 22:18
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот levskar4eto1993 » 06 юни 2008 22:43

registrirah se specialno za tazi tema.az sam ot levski no ne se podigravam na cska.vsi4ki fenove na levski,cska,litex i dr trqbva da sme po civilizovani v otno6eniqta si edin megdo drug.neka vikame na stadiona da psuvame no da ne tro6im i ru6im ;)

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот -Ицо- » 07 юни 2008 02:23

Не съм от София и тези проблеми са малко далеч от мен, но..... Нищо не ви пречи на стадиона вместо да сядате при агитките да се съберете на едно място и там да се веят заедно червени и сини знамена.Един вид демонстративно.Ще бъде един добър пример за останалите.Ако не друго, то поне вярвам, че тези, които не четат този форум но мислят като вас ще се присъединят.И може би за първи път от доста време насам група хора от противоположни лагери ще се обединят в името на нещо много по-важно от любимия им отбор.Това е най-популярния спорт и оказва влияние в/у много хора.Ще се отклоня малко от темата, но го давам само като пример.Следващия сезон Берое ще играе в Б група заедно с Локомотив Стара Загора.Много се надявам и вярвам че е съвсем изпълнима цел, м/у тези два отбора и привържениците им да съществува истински мир и разбирателство и мачовете м/у тях да бъдат олицетворение на това какви трябва да бъдат отношенията м/у агитките на два конкуриращи се отбора.Сигурно се изхвърлям, и няма да е за първи път, но нищо не пречи това да се превърне в една кампания за.... очовечаване на българския футбол.Понеже подобно нещо е много по-вдъхновяващо и лицеприятно от колкото побоища, крадене на знамена, трошене на стадиони и автобуси и ред други геройства.Защо да създаваме напрежение в отборите, които обичаме, вместо да им осигурим приятна атмосфера, в която те да си вършат работата?Всъщност не сте вие хората на които трябва да го обяснявам, извинявам се за това.Както и да е, "Фенклуб ЦСКА кани всички фенове на Левски, които се чувстват съпричастни към нашата кампания да се присъединят към нас в сектор (който е там) в името на общото благо...." ;)
"Some folks are wise and some are otherwise"


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта