Медийната война срещу ЦСКА!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот TPAKTOP » 13 авг 2010 19:57

Отдавна твърдя че срещу ЦСКА има медийна война. Днес трябваше да си подновявам документите и чак сега имах възможност да прочета всички "новини" за ЦСКА. Най-интересното е че ако някой разгледа всички спортни сайтове може да открие всякакви "скандали" за ЦСКА. Като се започне от "напускане на Титан" до "Италиянците обвиняват Дочев". Искам да споделя две новини от 2 сайта които са абсолютно жълти но с даване на меко казана фалшива информация заблуждават цялата футболна общественост.
sport-----.bg написа:ЦСКА губи служебно мача в Севлиево!
от Агоп Вартанян
"Червените" заплашени с отнемане на точки, ако пуснат Спас Делев

Некадърността на футболистите на ЦСКА е спасила шефовете на "червените" от невиждания срам да загубят служебно от Черноморец на "Васил Левски". Босовете не видяли, че контрактът с Пирин за Спас Делев е изтекъл на 2-и август, а те нямат анекс, който да разрешава на състезателя да играе. Бургазлии знаели за тази суматоха на "Армията" и били готови с контестация. Както е известно обаче "армейците" си паднаха на терена с 1:2.

Сега е ясно, че софиянци рискуват служебна загуба във всяка среща, в която пуснат в игра Спас Делев. Това може да стане още този уикенд в Севлиево, ако ЦСКА междувременно не поднови договора си с Пирин. Това обаче ще стана доста трудно, тъй като "червените" дължат над 450 000 лева на благоевградчани за Херман Пиетробон и Владо Стойков. За да вземат Делев пък трябва да платят още 200 000 евро.

DB.eu написа:БФС: Спас Делев и Румен Трифонов са с картотеки в ЦСКА

Пирин и Миньор трябва да си търсят правата в Арбитражния съд, категоричните са от родната ни централа
Футболистите Спас Делев и Румен Трифонов са с редовно картотекирани в ЦСКА и няма никакви провлеми те да вземат участие в следващият мач с екипа на червените.

Това заявиха категорично от Българския Футболен Съюз пред db.eu. Както е известно, ръководството на Пирин Благоевград и това на Миньор Перник внесоха жалба до родната ни централа, относно правата на играчите, тъй като от червения клуб не са се разплатили по тяхното преминаване на "Българска армия". От щабовете на орлетата и на чуковете, явно не са запознати с правилниците на БФС. А именно [b]член 40 от Правилника за статута и трансфера на футболистите гласи. Там пише, че "никакви финансови взаимоотношения между клубовете не могат да спрат състезателните правила на футболистите"
. Казано на прост език. Спас Делев и Румен Трифонов са редовно картотекирани като играчи на ЦСКА.

Единственият път по който от Пирин и Миньор могат да си получат парите за трансферите е чрез намеса на Арбитражния съд към родната ни футболна централа.[/b]


Не знам за какво се получава така ама в всички "спортни" сайтове се говори само за коннфликтите в ЦСКА. Знам че нещата не са никак розови ама или в България обичаме да "Пик**м върху жабите докато са още живи" или абсолютно нарочно се води медийна кампания срещу моя любим клуб.
Най-тъпото е че никой не се позовава на точна информация а всеки цитира "достоверен източник". Дори сайта близък до ЦСКА днес излезе с някакви "достоверни" информации за скандали в червения клуб:
Нов скандал в съблекалнята на ЦСКА
. Защо се това се води като журналистика въобще? Не може човек да си измисля всякакви непотвърдени информации и да не носи никаква отговорност върху думите си. Не знам какво прави любимия на всички СЕМ? Трябва подобни провокации да бъдат ограничени до минимум. Преди време един ТВ водещ заведе дело срещу жълт вестник и го спечели. Явно е че законите не позволяват да се отправят подобни клевети ама никой не ги следи. Не може първия цитат да бъде публикуван като важна новина на централно място и след това никой да не поеме отговорност и да се извини на ЦСКА. Явно е че в България добрите журналисти са кът ама защо се зародиха толкова много спортни сайтове? Отговора е че явно има търсене на жълти новини. Да ама не! Аз съм сигурен че това е с цел дискредитиране на ЦСКА. След оная прословута сага с трансферите на левски в Казан всички медии отразиха мнението на Батков че Титан са му виновни. Но единствената медия която му зададе въпрос(след мача с ЦСКА) "До къде стигна делото срещу Д. Борисов?" беше един канал който избира журналистките си по "големите бомби" Естествено че Батков замълча като пън ама защо тогава никой не го обвини че е давал грешна информация. Всички медии които бяха там дори не го отразиха в интервюто. След монтажа този въпрос все едно не е бил зададен. Това е медийният комфорт на на синьото ПФК.
Не знам дали прочетохте какви епитети е дал този сайт в първия цитат? Ами да това са много силни думи ама явно на никой не му пука. Писна ми хора които явно са пионки да пречат на работата на ЦСКА по такъв долен начин. Писнами от жълти клюки и "псевдо новини". Аман от некадърници! След като станем шампиони още този сезон победата ще е още по-сладка!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

bigthener
Мнения: 143
Регистриран на: 11 авг 2010 12:13
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот bigthener » 13 авг 2010 20:01

Ти наред ли си?



Като не си плащате, ще има новини. Преди да се оплакваш като девица, девствено мустаче, отиди да попиташ Дучето и Павката Дочев що не са си платили дълговете в размер над 2 милиона лева.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот TPAKTOP » 13 авг 2010 20:03

bigthener написа:Ти наред ли си?



Като не си плащате, ще има новини. Преди да се оплакваш като девица, девствено мустаче, отиди да попиташ Дучето и Павката Дочев що не са си платили дълговете в размер над 2 милиона лева.

Явно си достатъчно необразован да ми отговаряш без да прочетеш моето мнение!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

bigthener
Мнения: 143
Регистриран на: 11 авг 2010 12:13
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот bigthener » 13 авг 2010 20:08

Няма смисъл да чета истерии. Само по това, какви заглавия си постнал, ми става ясно за какво става въпрос в тоя пост...

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот TheClub » 13 авг 2010 20:11

bigthener написа:Няма смисъл да чета истерии. Само по това, какви заглавия си постнал, ми става ясно за какво става въпрос в тоя пост...


А вие всичко ли сте си платили ? :lol: Аре бегай у другио форум!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот g3_ev2 » 13 авг 2010 20:29

Медийната война, доколкото има такава, е в реда на нещата и не е страшна. Далеч по - опасни ми изглеждат неаргументираните, повърхностни и изопачени коментари и публикации с претенции за "гласа на народа". Както се казва "Пази ме, Господи, от приятелите, с враговете сам ще се справя". ЦСКА просто върви по един необходим, но болезнен път в опит да намери изгубената си идентичност (няма да коментирам причините за загубата и, знаят се) и има нужда от малко време и доверие.

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот veseo » 13 авг 2010 20:34

Кво значи медийна война срещу вас, единствено вие НИКОГА не си плащате, нито на клубове, явно и на играчи и като се пише за това - "мръсните журналисти" са ви виновни. Забравете комунистическото минало, сега клубовете НЕ СА ДЛЪЖНИ ДА ВИ ПОДАРЯВАТ ИГРАЧИТЕ СИ! Набийте си го в наглите червени глави най-накрая!!!
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот TPAKTOP » 13 авг 2010 20:36

veseo написа:Кво значи медийна война срещу вас, единствено вие НИКОГА не си плащате, нито на клубове, явно и на играчи и като се пише за това - "мръсните журналисти" са ви виновни. Забравете комунистическото минало, сега клубовете НЕ СА ДЛЪЖНИ ДА ВИ ПОДАРЯВАТ ИГРАЧИТЕ СИ! Набийте си го в наглите червени глави най-накрая!!!

Абе четете какво съм написал бе! Никъде не съм споменавал че са ни осъдили за неплатени дългове! Казах за измислените информации които се публикуват навсякъде из медийното пространство!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23862
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот delqnski47 » 13 авг 2010 20:42

Е,сега,естествено,че има нещо такова!Все пак ЦСКА нали се води в недобра форма,а ''Левски'' ги четкат до небесата!Ама то за всичко си има край така че.... 8-) Както се казва-> ПЕЙШЪНС!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот TPAKTOP » 13 авг 2010 20:45

delqnski47 написа:Е,сега,естествено,че има нещо такова!Все пак ЦСКА нали се води в недобра форма,а ''Левски'' ги четкат до небесата!Ама то за всичко си има край така че.... 8-) Както се казва-> ПЕЙШЪНС!

Не е така! Миналата есен като мачкахме всички постоянно излазаха информация за неплатени заплати и пиянските изцепки наИвановците с цел дестабилизарането на ЦСКА! Това не е нормално :evil:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта