Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5773
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 08 апр 2024 15:13

peliforewer написа:
gihuelo написа:Със сигурност сме 2 или 3 след редовния сезон , тоест в първия кръг от плейофите на 27 април сме домакини на на 4 или 5-я , демек Левски или Локомотив ПД.
Програмата става напечена :)
24.04- първи полуфинал с Ботевь
27.04 -примерно с Левски
1.05- втори полуфинал гости в Пловдив

Първи полуфинал с Ботев Пловдив е на 17.04


Така е . Моя грешка.

zieek91
Мнения: 1009
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот zieek91 » 08 апр 2024 15:50

Оградата в Панчарево в английски стил

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13796
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 08 апр 2024 18:28

Да не е дарение от Пърдю за най-лесно изкараните пари в живота му? :)))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 08 апр 2024 23:24

Единствения позитив е, че бихме "сините". Лошото е, че евтич си спечели още време, както и оня, дето го доведе :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 08 апр 2024 23:59

За първи път от много време пропускам вечно дерби. При това имах възможност да се прибера и да го гледах, но избрах да прекарам деня навън сред природата.

Много неприятни контузии ни се случват и то на млади български юнаци. Много жалко за Стойчев, преди това и Дончев имаше същата травма. Християн и той е аут за дълго.

Бием Левски, но няма живец. Няма я искрата, няма я тръпката. В матрицата сме и то много яко. Отборът няма никакво развитие и бъдеще, а на всичкото отгоре продължаваме да гледаме тъпата мутра на т. нар. ни треньор.

Браво на Гришата! Шивача да продължава да шие. Не е много далеч от истината, особено ако се фокусираме на спортно-техническото управление и организация в клуба.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6087
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 09 апр 2024 11:15

Голямо мрънкане...
Бием Левски категорично и се появява това мнение тук.
Нали ги даваше за пример на няколко пъти тук ?!
То хубаво - градивна критика, но това твоето е постоянен негативизъм към клуба
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 09 апр 2024 11:22

Важното е, че най - накрая багерите влязоха в Армията. Не че е сигурна гаранция за бъдещето на клуба, но е някаква надежда.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

peliforewer
Мнения: 9553
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 09 апр 2024 12:35

danko_sot написа:За първи път от много време пропускам вечно дерби. При това имах възможност да се прибера и да го гледах, но избрах да прекарам деня навън сред природата.

Много неприятни контузии ни се случват и то на млади български юнаци. Много жалко за Стойчев, преди това и Дончев имаше същата травма. Християн и той е аут за дълго.

Бием Левски, но няма живец. Няма я искрата, няма я тръпката. В матрицата сме и то много яко. Отборът няма никакво развитие и бъдеще, а на всичкото отгоре продължаваме да гледаме тъпата мутра на т. нар. ни треньор.

Браво на Гришата! Шивача да продължава да шие. Не е много далеч от истината, особено ако се фокусираме на спортно-техническото управление и организация в клуба.

Това, че когато ЦСКА играе с Левски може да ходиш да се разхождаш, а да не гледаш мача поне по телевизията за мен е необяснимо , защото съм на 65 г. и такова нещо не ми се е случвало.През всичкото това време не съм гледал директно дербито, а съм го слушал по радиото два пъти, единият път бях в Грозни, Чечня и се хващаше много трудно Хоризонт, 1-0, Ицо вкара гол в края и станахме шампиони.Другият път беше когато един приятел дето футболът не го вълнуваше ми се обади за помощ малко преди да започне мача, пак победихме с 1-0.След това приятелят ми като разбра, че заради него съм изпуснал ЦСКА - Левски още ми се извинява :) .В неделя футболът може да не беше кой знае колко качествен, но живец имаше, емоции също и хепиенд :) , обичам когато бием Левски дори и на шах :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 09 апр 2024 19:07

peliforewer написа:
danko_sot написа:За първи път от много време пропускам вечно дерби. При това имах възможност да се прибера и да го гледах, но избрах да прекарам деня навън сред природата.

Много неприятни контузии ни се случват и то на млади български юнаци. Много жалко за Стойчев, преди това и Дончев имаше същата травма. Християн и той е аут за дълго.

Бием Левски, но няма живец. Няма я искрата, няма я тръпката. В матрицата сме и то много яко. Отборът няма никакво развитие и бъдеще, а на всичкото отгоре продължаваме да гледаме тъпата мутра на т. нар. ни треньор.

Браво на Гришата! Шивача да продължава да шие. Не е много далеч от истината, особено ако се фокусираме на спортно-техническото управление и организация в клуба.

Това, че когато ЦСКА играе с Левски може да ходиш да се разхождаш, а да не гледаш мача поне по телевизията за мен е необяснимо , защото съм на 65 г. и такова нещо не ми се е случвало.През всичкото това време не съм гледал директно дербито, а съм го слушал по радиото два пъти, единият път бях в Грозни, Чечня и се хващаше много трудно Хоризонт, 1-0, Ицо вкара гол в края и станахме шампиони.Другият път беше когато един приятел дето футболът не го вълнуваше ми се обади за помощ малко преди да започне мача, пак победихме с 1-0.След това приятелят ми като разбра, че заради него съм изпуснал ЦСКА - Левски още ми се извинява :) .В неделя футболът може да не беше кой знае колко качествен, но живец имаше, емоции също и хепиенд :) , обичам когато бием Левски дори и на шах :) .


Адмирации за вас. Наистина!
Но аз както и всички други тук имам право сам за себе си да реша кой мач да гледам и кой не, както и да изкажа мнението си
свободно.
За мен този е един от най-безличните ни и предсказуеми сезони. Тръпката я няма, имаме един послушко начело на клуба (ако беше някой бг треньор до сега хиляда пъти да са го махнали).

Ръководството е абдикирало и клубът се управлява по аматьорски начин. Единственото положително е стадионът, но определено не вярвам да бъде завършен в предвидения срок.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kamilata3 » 10 апр 2024 07:52

danko_sot написа:
peliforewer написа:
danko_sot написа:За първи път от много време пропускам вечно дерби. При това имах възможност да се прибера и да го гледах, но избрах да прекарам деня навън сред природата.

Много неприятни контузии ни се случват и то на млади български юнаци. Много жалко за Стойчев, преди това и Дончев имаше същата травма. Християн и той е аут за дълго.

Бием Левски, но няма живец. Няма я искрата, няма я тръпката. В матрицата сме и то много яко. Отборът няма никакво развитие и бъдеще, а на всичкото отгоре продължаваме да гледаме тъпата мутра на т. нар. ни треньор.

Браво на Гришата! Шивача да продължава да шие. Не е много далеч от истината, особено ако се фокусираме на спортно-техническото управление и организация в клуба.

Това, че когато ЦСКА играе с Левски може да ходиш да се разхождаш, а да не гледаш мача поне по телевизията за мен е необяснимо , защото съм на 65 г. и такова нещо не ми се е случвало.През всичкото това време не съм гледал директно дербито, а съм го слушал по радиото два пъти, единият път бях в Грозни, Чечня и се хващаше много трудно Хоризонт, 1-0, Ицо вкара гол в края и станахме шампиони.Другият път беше когато един приятел дето футболът не го вълнуваше ми се обади за помощ малко преди да започне мача, пак победихме с 1-0.След това приятелят ми като разбра, че заради него съм изпуснал ЦСКА - Левски още ми се извинява :) .В неделя футболът може да не беше кой знае колко качествен, но живец имаше, емоции също и хепиенд :) , обичам когато бием Левски дори и на шах :) .


Адмирации за вас. Наистина!
Но аз както и всички други тук имам право сам за себе си да реша кой мач да гледам и кой не, както и да изкажа мнението си
свободно.
За мен този е един от най-безличните ни и предсказуеми сезони. Тръпката я няма, имаме един послушко начело на клуба (ако беше някой бг треньор до сега хиляда пъти да са го махнали).

Ръководството е абдикирало и клубът се управлява по аматьорски начин. Единственото положително е стадионът, но определено не вярвам да бъде завършен в предвидения срок.



Прави са колегите само негативизъм лъха от теб.Да имаш право да гледаш и правиш каквото си искаш,но тогава защо даваш "компетентно " мнение ,като ти повечето мачове си сред природата.И ние всички които сме на стадиона или пред телевизора сме там не заради тренира или даден играч а заради отбора на ЦСКА ,заради любовта към този тим още от деца.Само да отбележа без да съм му адвокат на Ганчев,но направили стадиона статуя трябва да му вдигнем,единствен той се пребори със статуквото и стигна до строеж.Всички преди него абдикираха рано,рано.Да има грешки,но ако ми посочиш в момента по-добър който иска да ни вземе и да налива пари и то не малко .Както се казва може да съм сърдит на ЦСКА за играта,но не мога да спра да го обичам.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта