Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 22 май 2017 20:36

Old_death написа:
delqnski47 написа:Бушката дали си е изчистил фейсбука с разни "курове" за "нещо си" от преди,че ше има събличане. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Те си знаят урока и ще го съблекат .

Не,няма.Сто про.Онова с Петев беше няква сцена.Не може да приемаш хора,които ти показват гол гъз,някви херци...някви маймуни иронично да ти размахват фланелката след гол срещу отбота ти(Карвальо с Локо ПД),да ти викат ШЕСТ пъти подред КЗЛ и ти да стоиш като безчувстсвен дръвник. :shock: Но това при тях го има.Странно,но факт.Както и да е.При нас ГГ ни е бил с осмица,но това е футбола.Не си е показвал гъза и т.н
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот petko.h.markov » 22 май 2017 20:37

Къде ви останаха лозунгите за любовта и омразата?Като кучето и сеното сте-хем не го ядете,хем на други не го давате

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 22 май 2017 20:39

Teo написа:Предлагам се организираме и като кацне на летището да го унижим, пък нека подписва подлогата след това!

Самоунижението му е предостатъчно, ако отиде там.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Teo » 22 май 2017 20:41

гражданин от село написа:
Teo написа:Предлагам се организираме и като кацне на летището да го унижим, пък нека подписва подлогата след това!

Самоунижението му е предостатъчно, ако отиде там.


Харесвах го много като футболист, но като ти забие нож в гърба се отвръща със същото!
@ Няма по-голямо предателство от това да отиде да играе за ония от сухата река... :idea:

ПП Не мога повярвам все още... явно има и мекотели хора!
@ Това Мораеш никога не би го направил... това е разликата между слона и мравката!

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 22 май 2017 20:43

Teo написа:Предлагам се организираме и като кацне на летището да го унижим, пък нека подписва подлогата след това!


Да не си изтрещел ?
Ако Буш ни трябваше , да му бяхме отправили оферта . Ако не , може да играе където си иска и му предлагат . Ти ли ще идеш да му храниш семейството ? Докато играеше в ЦСКА се раздаваше , аз претенции нямам . Преди 2,3 години беше приличен играч , как е сега не знам . Много не е играл оттогава .
Принципно , който с стъпил на подуенското пасище е приключил с футбола . Там е черна дупка . Така ще стане и с Буш , но той си поема рисковете . :)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 22 май 2017 20:46

delqnski47 написа:Човек,не знам за какво ми говориш.Говоря ти откровено и искрено.Щом като ви пожелавам да сте по силни...представи си колко ми е затъпяло...

Аз не се съмнявам, че и с детската формация ще ви изпердашим. Но не е там въпросът.
Никаква тръпка няма в този мач. И да ви бием-голям праз... :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Teo » 22 май 2017 20:48

kolokolo написа:
Teo написа:Предлагам се организираме и като кацне на летището да го унижим, пък нека подписва подлогата след това!


Да не си изтрещел ?
Ако Буш ни трябваше , да му бяхме отправили оферта . Ако не , може да играе където си иска и му предлагат . Ти ли ще идеш да му храниш семейството ? Докато играеше в ЦСКА се раздаваше , аз претенции нямам . Преди 2,3 години беше приличен играч , как е сега не знам . Много не е играл оттогава .
Принципно , който с стъпил на подуенското пасище е приключил с футбола . Там е черна дупка . Така ще стане и с Буш , но той си поема рисковете . :)


Накрая ще излезе, че ние сме му пратили оферта, ама е избрал Левски пред ЦСКА.
@ Тоя има някакъв вирус в главата, че да отиде във фалирал клуб!

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 22 май 2017 20:49

delqnski47 написа:
sin4ec написа:
delqnski47 написа:Sin4ec,ако можете-направете го.Футболът затова е интересен.Но моля ви дайте повече хъс срещу нас,че последните години нищо не става от вас в тоя мач,човек. :roll: Казвам го напълно откровено...

Срещу вас имаше страхотни мачове. Победата в Ловеч с 2-1, драматичния двубой за Купата....после един странен мач на Герена, в който дойдохте с една цел-мачът да не завърши. :)
Но за ЦСКА не се барайте, каквото беше-беше.
Все пак наесен с Дъртака само късмет и съдия ви спаси. После-победа и загуба. Паритет. Чакаме двубой №4 в историята-да видим.

Човек,не знам за какво ми говориш.

Абе знаеш ама какво да се прави.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 22 май 2017 20:49

Teo написа:Харесвах го много като футболист, но като ти забие нож в гърба се отвръща със същото!
@ Няма по-голямо предателство от това да отиде да играе за ония от сухата река... :idea:

Taка и непожела да кажеш, с какво Буш е предал фалиралия ЦСКА?
От ЦСКА-София отправяли ли са му оферта?
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 22 май 2017 20:53

sin4ec написа:
delqnski47 написа:Човек,не знам за какво ми говориш.Говоря ти откровено и искрено.Щом като ви пожелавам да сте по силни...представи си колко ми е затъпяло...

Аз не се съмнявам, че и с детската формация ще ви изпердашим. Но не е там въпросът.
Никаква тръпка няма в този мач. И да ви бием-голям праз... :(

Така е,не е като преди.Не може само да гледам как ви бием с тройки,то затъпява.При тебе е друга причината,но това мойто чувство го имам от доста време.Помня един ваш хъс,когато ни бихте с 2:1 накрая на мача с оня Силва накрая.Ама откак ви плеснахме ма Герена нещо ви се кривна,нз кво ви стана. :roll: Казвам ти го напълно откровено.Иначе едно време.....си е било дерби като дерби.Два титана на терена!!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта