Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 12 окт 2017 19:59

peliforewer написа:
Кашчей написа:
peliforewer написа:
Кашчей написа:
peliforewer написа:
Dedo1948 написа:А ако не го докажеш,обещаваш ли да пишеш само от другия си профил?

Аз друг действащ профил нямам.Пак те питам ,аз доказвам че колегата не лъжи ,ти изчезваш.


Баце, а оня профил, със снимката на детето с топката с автографи..баннаха ли го? Иначе си писал и от първия си профил преди няколко месеца, ама щом казваш, че си чист, като мислите на Ганчев и Стойкас-няма лошо.

Ако съм писал с други профили,това е било заради такива като теб,но като казвам че това ми е единствения профил значи е така защото не съм връткалник с 40 хил.коментара,а тази топка дето беше на снимката с автографите на Любо Пенев и Емо Костадинов я подарих на отец Стоян,който почина преди 2 дни.


Лека му пръст на отчето!
А относно маркираното-връткалник си и още как. Ако не беше връткалник, щеше да имаш достойна позиция по подмяната на ЦСКА с Литекс-Ловеч, а ти ги припозна бързо-бързо.

Моята позиция никога няма да е като твоята,все още съм нормален и имам нормална психика и семеен живот.


Да де, моята позиция е тролска, а твоята достойна..защото имаш семейство :mrgreen: Няма как да си с нормална психика и да приемеш , че "Литекс-Ловеч", основан през 1921-а година в Ловеч, ще навърши догодина 70 години, но ти го приемаш, радваш се на това и громиш тези, които говорят истината. :twisted:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 окт 2017 20:16

Само ЦСКА, най-велик в света!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 окт 2017 20:23

1982 написа:
redmadness48 написа:Казах ти стига с тоя лиценз, какво значение има това като Уефа ни води нов клуб ???


Като ви води нов клуб, защо твърдите, че сте ЦСКА ??? ..... докога мнението на УЕФА ще го броите само наполовина, докъдето ви изнася ??!


А вие? Защо твърдите, че сме Литекс след като УЕФА заяви съвсем друго. Докога с вашето двуличие? Приемете, че не сме Литекс и ще ви олекне.
Само ЦСКА, най-велик в света!
Последна промяна от Mitata на 12 окт 2017 20:40, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 12 окт 2017 20:26

Mitata написа:
1982 написа:
redmadness48 написа:Казах ти стига с тоя лиценз, какво значение има това като Уефа ни води нов клуб ???


Като ви води нов клуб, защо твърдите, че сте ЦСКА ??? ..... докога мнението на УЕФА ще го броите само наполовина, докъдето ви изнася ??!


А вие? Защо твърдите, че сме Литекс след като УЕФА заяви съвсем друго. Докога с вашето двуличие? Приемете, че не сме Литекс и ще ви олекне.


Мнението на УЕФА не важи пред българското законодателство в случая, а в ТР е написано ясно кои сте вие, и малко ме брига какво си мислите. Някои се мислят за Наполеон, други за бели мишки, а трети виждат крокодили под леглото си.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 12 окт 2017 20:27

Кашуй, давам ти един пистолет да си поиграеш с него и белкем гръмне в правилното място ще се радвам! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 12 окт 2017 20:35

Teo написа:Кашуй, давам ти един пистолет да си поиграеш с него и белкем гръмне в правилното място ще се радвам! :lol: :lol: :lol:


Ганчев, без охрана, даваш ли го и него?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 12 окт 2017 20:37

Кашчей написа:
Teo написа:Кашуй, давам ти един пистолет да си поиграеш с него и белкем гръмне в правилното място ще се радвам! :lol: :lol: :lol:


Ганчев, без охрана, даваш ли го и него?


Тоя не, безценен ми е. Тонката е мой човек и все едно съм близък с ГГ. 8-)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 12 окт 2017 20:40

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Кашуй, давам ти един пистолет да си поиграеш с него и белкем гръмне в правилното място ще се радвам! :lol: :lol: :lol:


Ганчев, без охрана, даваш ли го и него?


Тоя не, безценен ми е. Тонката е мой човек и все едно съм близък с ГГ. 8-)


Ами щом не даваш Ганчев теб ще взема за мишена :twisted: :mrgreen: От три изстрела имам 4 попадения, да знаеш :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 12 окт 2017 20:47

Ozzimozzi написа:
Dedo1948 написа:
Ozzimozzi написа:
Dedo1948 написа:
Ozzimozzi написа:
CaptainBertorelli написа:Сега ще се окаже, че цените на билетите в Търново са били ниски. Следва "жълти павета, Военен клуб, че$т..."

За това го запитах колко човека бяха на мача с Локомотив БДЖ при цени на билетите - 5 лв., и колко си бяха облекли фланелките от Спорт Депо, но разбира се отговор няма. :)

Когато вие сложите цена 5 лева на билет на някоя контрола на Панчарево,тогава ела да си мерим феновете. Сещаш ли се?

Ама това контрола ли било? Аз си помислих, че сте играли за някаква купа, че даже сте я спечелили! Тя тази купа много ще тежи във визитката на Бадемчето и току виж го е забелязал някой отбор от чужбина!
Та на тази контрола с цена на билетчето 5 кинта колко хорица имаше с фланелки на ЦСКА 1948? Успя ли да ги изброиш? :lol:

Имаше продадени 102 билета,колкото да си покрием разходите по организацията на двата отбора,наем,съдийски... Като заговорихме за НАЕМ,малкото човече с обувки 36 ти номер,от село Микре,защо не плаща наем на Армията и Панчарево? Защо,а?

Бяха малко по-малко от 10 човека и нямаше как да се определи на кой отбор са фенове, защото бяха без отличителни белези, нито пееха песни. ;)

По договор трябва ли да плаща?


Ама те се увеличат прогресивно бре.....наобратно обаче.... :mrgreen:
Предният мач 23 човека,сега 10,другият път всичките им фенове ще се срещнат в тоалетната на полувремето... :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludnicaaa » 12 окт 2017 20:53

И 1 фен да имат пак ви бъркат мощно отзад :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта