Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот gihuelo » 15 яну 2024 11:32

На лагера в Турция сме си взели и психоложка :o


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23842
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот delqnski47 » 16 яну 2024 17:05

Изображение

Охохохоооооооо
:mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

CSKA_FEN4E
Мнения: 865
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот CSKA_FEN4E » 16 яну 2024 17:10

delqnski47 написа:Изображение

Охохохоооооооо
:mrgreen:

Може ли някой да каже след като напусна ЦСКА , колко отбора е сменил , колко мача и изиграл и колко гола е вкарал.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Red_Neck » 16 яну 2024 17:53

Колкото и преди да дойде в ЦСКА ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3680
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2024 18:04

Това вече е изненада. Не мога да кажа, че не се радвам на първо четене. Но на второ четене след три месеца става на 33, не се в какво състояние е психическо и физическо. При всички положения ще е по добре от Естрада и Назон.
Все пак бих се радвал повече да вземем млади българи като Николов в атака и Стойчев, който се спряга сега от Арда.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Gotzev.88
Мнения: 661
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Gotzev.88 » 16 яну 2024 18:19

През този сезон Каранга играе във втора китайска лига. Стойността на цялата втора лига на Китай (играчите на всички отбори общо) е оценена на малко повече от ЦСКА според трансфермаркт (28,97 млн евро). За сравнение, нашата втора лига е оценена на 33,27 млн евро. Та, в тази лига той има през този сезон 10 мача и 2 гола :( Аз мисля, че такива чужденци успяват да избухнат за един сезон поради някакво необичайно подреждане на звездите, необичаен синхрон с нашата атмосфера и тяхната култура и т.н... и да стигнат максимума си тук. След което правилно се продават и повече при ГГ не се връщат... Разбира се, приемам и че той получи жестока контузия и затова имаше крах, но като цяло никой футболист с висок потенциал и мечти не отива в нещо от сорта на Китай (или С. Арабия допреди година) в пика на кариерата си. Според мен Ганчев си върна Асприля и Каранга, защото им дължи достоен край на кариерата. Не очаквам и двамата да играят много, но жалкото е, че дори и Естрада или Назон да си тръгнат, дори и Каранга да е 5 класи надолу и физически зле, пак не виждам как Папазов ще хване място в първия отбор...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3680
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2024 18:33

Gotzev.88 написа:През този сезон Каранга играе във втора китайска лига. Стойността на цялата втора лига на Китай (играчите на всички отбори общо) е оценена на малко повече от ЦСКА според трансфермаркт (28,97 млн евро). За сравнение, нашата втора лига е оценена на 33,27 млн евро. Та, в тази лига той има през този сезон 10 мача и 2 гола :( Аз мисля, че такива чужденци успяват да избухнат за един сезон поради някакво необичайно подреждане на звездите, необичаен синхрон с нашата атмосфера и тяхната култура и т.н... и да стигнат максимума си тук. След което правилно се продават и повече при ГГ не се връщат... Разбира се, приемам и че той получи жестока контузия и затова имаше крах, но като цяло никой футболист с висок потенциал и мечти не отива в нещо от сорта на Китай (или С. Арабия допреди година) в пика на кариерата си. Според мен Ганчев си върна Асприля и Каранга, защото им дължи достоен край на кариерата. Не очаквам и двамата да играят много, но жалкото е, че дори и Естрада или Назон да си тръгнат, дори и Каранга да е 5 класи надолу и физически зле, пак не виждам как Папазов ще хване място в първия отбор...


За жалост, пак трябва да ти призная, че си прав. Мислят че преди време го бях написал тук, но мисля, че ГГ би бил един страхотен мениджър на цирк. Просто винаги ще намери някое животно, което да удиви тълпата и да я грабне така да се каже, примерно някое шимпанзе с пет крака или слон без хобот, просто заради самото животно и неговите особености.
А вече това че половината животни не умеят никакви номера, защото вече са възрастни или имат някакъв физически проблеми няма значение. Важното е циркът да върви хората да се радват на животните.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот gihuelo » 16 яну 2024 18:57

Последно е бил в игра на 18.10
Изображение

Изображение

Gotzev.88
Мнения: 661
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Gotzev.88 » 16 яну 2024 19:12

danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:През този сезон Каранга играе във втора китайска лига. Стойността на цялата втора лига на Китай (играчите на всички отбори общо) е оценена на малко повече от ЦСКА според трансфермаркт (28,97 млн евро). За сравнение, нашата втора лига е оценена на 33,27 млн евро. Та, в тази лига той има през този сезон 10 мача и 2 гола :( Аз мисля, че такива чужденци успяват да избухнат за един сезон поради някакво необичайно подреждане на звездите, необичаен синхрон с нашата атмосфера и тяхната култура и т.н... и да стигнат максимума си тук. След което правилно се продават и повече при ГГ не се връщат... Разбира се, приемам и че той получи жестока контузия и затова имаше крах, но като цяло никой футболист с висок потенциал и мечти не отива в нещо от сорта на Китай (или С. Арабия допреди година) в пика на кариерата си. Според мен Ганчев си върна Асприля и Каранга, защото им дължи достоен край на кариерата. Не очаквам и двамата да играят много, но жалкото е, че дори и Естрада или Назон да си тръгнат, дори и Каранга да е 5 класи надолу и физически зле, пак не виждам как Папазов ще хване място в първия отбор...


За жалост, пак трябва да ти призная, че си прав. Мислят че преди време го бях написал тук, но мисля, че ГГ би бил един страхотен мениджър на цирк. Просто винаги ще намери някое животно, което да удиви тълпата и да я грабне така да се каже, примерно някое шимпанзе с пет крака или слон без хобот, просто заради самото животно и неговите особености.
А вече това че половината животни не умеят никакви номера, защото вече са възрастни или имат някакъв физически проблеми няма значение. Важното е циркът да върви хората да се радват на животните.



Хахаха, е все пак шефът си има ферма с екзотични коне, коч Мане, Бочето магарето и т.н... Намирам за нормално това отклонение. Но в крайна сметка той си им плаща заплатите. Мен не ме интересува, че си взима пенсионери под крилото... щом така си е решил. Мен ме интересува да се вземат И нормални играчи, освен няколкото пенсионера. Също и да излезе и да каже така и така, взехме този играч за това и това. Може да не е в най-добрите си години, не разчитаме да е голмайстор, но пък е лидерска фигура, ще има добро влияние над младите и над колектива. Нещо такова примерно, не мисля, че искам много.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3680
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2024 19:34

Гледам 99 процента от феновете по форумите се радват. Значи Циркът работи с пълна сила. ;)

Иначе няма нормален отбор в света, който да купува играчи над 32-33 години, освен по някакви изключение, когато цялото ръководство се е събрало и е сметнало това за целесъобразно. Ще ви дам пример с най-добрия клуб в света, въпреки че това е все едно да сравняваме магаре с най-расовия кон в света (познайте кой е магарето). Миналия сезон Ман Сити спечелиха всичко възможно. 32-годишният Гюндоган изнесе невероятен сезон, вкара много решителни голове. Накрая на сезона обаче му бе предложен само 1-годишен договор, с то й естествено искаше по-голям. Но Сити не клекнаха. Де Бройне по подобен сценарий (и той е на 32 мисля)също не му бе предложен дългосрочен договор. Това са играчи топа на топа, както се казва. Няма нормално функциониращ и развиващ се клуб, който да не се стреми да взима млади играчи , които да развива и експлоатира в най-добрите им години. Във футбола място за сантименти няма и примерите с Гюндоган и Де Бройне го доказват.
При Ганчев всичко е на емоции и на моменти. Обадили са му се явно, че има възможност да се върне Каранга и той на своя глава е казал добре, а реално дори не е ясно дали ще продаваме Естрада и имали ли сме въобще нужда от нападатели.
И последно преди време дадох като пример интервю на Гицов от престоя му в Австрия и примерите, които той дава за интегрирането на юношите в тогавашния му клуб. Той каза, че не треньорът решава толкова да залага на определени юноши, защото те често избягват това, а ръководството на отбора. То налага на треньора да пуска определени юноши иска-не иска. Много от тези юноши не могат да захапят така да се каже година, дори две, но после някои стигат до националния отбор и т.н. Не е ли най-нормалното ти ако си президент на един клуб и си гледаш школичката, грижиш се за развитието й, да искаш тея деца , дето си го отгледал все едно в твоята градина, да искаш да получат поне шанс??? Не да им даваш наготово, но поне им дай шанс, Ганчеввввв!!!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта