29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17863
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот pomiqrat » 04 май 2023 16:34

29-я кръг на Ефбет Лига изправя един срещу друг петнадесетия Хебър Пазарджик (20 т.) и втория ЦСКА София (67 т.).

Давта клуба са се срещали 7 пъти на ниво елитен футбол, като във всеки мач ЦСКА е побеждавал. Голова разлика 25-5 в полза на ЦСКА.

За последно двата клуба са играли в Пазарджик през сезон 2000/2001, като тогава ЦСКА побеждава с 2:4, като са записвали победи като гост с 0:3 и 0:1.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6230
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот ugly bug » 04 май 2023 17:45

Кво стана с Де Нойер ?
Контузен ли е или Илич го гърчи?
Няма го дори и в резервите.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

DoSomethingDifferent
Мнения: 594
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот DoSomethingDifferent » 04 май 2023 18:59

ugly bug написа:Кво стана с Де Нойер ?
Контузен ли е или Илич го гърчи?
Няма го дори и в резервите.


Контузен, Юга и той.
Do Something Different!

CSKA_FEN4E
Мнения: 869
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот CSKA_FEN4E » 04 май 2023 19:29

НА УМРЯЛО КУЧЕ НОЖ ВАДЯТ

Ozzimozzi
Мнения: 7177
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот Ozzimozzi » 04 май 2023 19:49

Бисмарк днес играе "всеки лаком за гол"!
Последна промяна от Ozzimozzi на 04 май 2023 20:53, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот шивача » 04 май 2023 20:47

С Хебър ми е първия мач, в който сам навремето отидох извън Пловдив на мач. Хванах си автоуса и така. Бихме 0-3 :)
Приятен спомен....
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6669
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот Mitata » 04 май 2023 22:41

Не взехме важния мач, сега ще гоним михаля. Трябват ни по-класни футболисти, с тези няма да стане. Но на първо време нов стадион. Само не знам как с тези наши буйни фенове ще се опази без да се чупи и руши.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

CSKArforever
Мнения: 264
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот CSKArforever » 04 май 2023 23:19

Всеки мач е важен и този беше не прави изключение, доближавайки ни на 1 точка от Лудогорец. Нямаме победа срещу Левски и Лудогорец този сезон, но имаме 11 поредни победи в гостувания, благодарение на които сме в борбата за титлата.
Наистина не разбирам какво е това масово пораженческо мислене у нас и хейтене по отбора, все едно сме на 20 точки от първото място и отдавна нямаме шансове за тенекето. Ясно е, че имаме няколко сериозни дърводелци в състава, но досега не съм виждал даден отбор да е в борбата за титлата, на 1 точка от първия, при равен брой мачове и феновете му постоянно да хейтят, мрънкат и да са се предали.

За днешния двубой няма много какво да се коментира. Лесна победа, подобно на първия мач между двата отбора през сезона. На Бисмарк контузиите му е.аха мамата, а Бамба досега нищо не е показал и едва ли е случайност, че почти не получава игрово време. Шагоян е млад и доста добър играч, който не играе много, заради схемата на сърбина. Надявам се лятото да я променим към 4-3-3 и да започнем да разчитаме на него по-често за да успее да покаже реалните си качества. Ако го разкараме би било грешка.
Туфагевич също е нелош футболист и макар да не отговори на първоначалните очаквания към себе си, трябва да му дадем шанс и през следващия сезон. Има някакви качества.

Mitata
Мнения: 6669
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот Mitata » 05 май 2023 00:14

CSKArforever написа:Всеки мач е важен и този беше не прави изключение, доближавайки ни на 1 точка от Лудогорец. Нямаме победа срещу Левски и Лудогорец този сезон, но имаме 11 поредни победи в гостувания, благодарение на които сме в борбата за титлата.
Наистина не разбирам какво е това масово пораженческо мислене у нас и хейтене по отбора, все едно сме на 20 точки от първото място и отдавна нямаме шансове за тенекето. Ясно е, че имаме няколко сериозни дърводелци в състава, но досега не съм виждал даден отбор да е в борбата за титлата, на 1 точка от първия, при равен брой мачове и феновете му постоянно да хейтят, мрънкат и да са се предали.

За днешния двубой няма много какво да се коментира. Лесна победа, подобно на първия мач между двата отбора през сезона. На Бисмарк контузиите му е.аха мамата, а Бамба досега нищо не е показал и едва ли е случайност, че почти не получава игрово време. Шагоян е млад и доста добър играч, който не играе много, заради схемата на сърбина. Надявам се лятото да я променим към 4-3-3 и да започнем да разчитаме на него по-често за да успее да покаже реалните си качества. Ако го разкараме би било грешка.
Туфагевич също е нелош футболист и макар да не отговори на първоначалните очаквания към себе си, трябва да му дадем шанс и през следващия сезон. Има някакви качества.


Тези футболисти стават за второто място. Евентуално, защото може и него да изпуснат. Ако искаме ЦСКА да е шампион, да играе в групите на Европа и да излиза от тях са нужни нови момчета, поне половин отбор. За нас Бусато е супер, горе-долу стават двамата норвежци, Де Нойер, Матей, Назон, с известни условности Кристиян и Шагоян като млад и перспективен футболист, който заради схемата не е получавал достатъчно шансове. Останалите, ще ме извиняват, но не са за ЦСКА.

На теория все още имаме шанс за титлата, но той е минимален. Дано момчетата ме опровергаят и спечелят всичките мачове до края, което ще гарантира титла за ЦСКА, ама надали, защото играта на нашите не е шампионска.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

CSKArforever
Мнения: 264
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот CSKArforever » 05 май 2023 01:59

Разград също както виждаш печелят все с някакви клизми и обръщалки и не са въобще убедителни. В преките сблъсъци ги надиграхме. Късметът не беше на наша страна, но все пак има и трети мач.
Ако всичко е честно не мисля, че ще им бъде лесно и при предстоящият им сблъсък на стадион "Христо Ботев" и може да се окаже, че пак ще трябва да идват на нашият гостоприемен стадион след няколко седмици :дд.
Бусато, Матай, Кох, Християн, Де Нойер, Турицов, Линдсет, ХАЙНЦ, Кареасо, Назон са все добри за нашите стандарти футболисти. Шопов, Шагоян и Туфата пък си личи, че имат някакви качества, макар и още да не са успяли да се наложат (вторият най-вече заради схемата), но пък във всеки момент могат да избухнат. За ефбет лига те са повече от прилични резерви и "козове".
В крайна сметка ни остават 6 мача и всичко си е в нашите ръце, ако ги спечелим. Дори 5 от 6 си мисля, че най-вероятно ще ни стигне. Все пак Числото и Левски се борят за 3то място и не мисля, че ще си разтворят задните бузки пред Агата. Морето също могат да са много тегави. Тайничко се надявам и Славията да измести Локото от 6тата позиция, понеже буферите са ни един от най-тегавите съперници последните години, но това едва ли ще стане.
Общо взето и ЦСКА и Лудогорец ги очакват доста тежки мачове, а "шампионите" не е като да изглеждат непобедими в момента. Да не забравяме и ангажиментите им за Купата, които допълнително натоварват програмата им.
Аз също съм реалист и оценявам шансовете ни на не повече от 20,30%, но не сме и обречени.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта