Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23124
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Мнениеот W84me » 05 авг 2022 22:17

Mitata написа:Щом са отстранили Мура, не са слаби. Мура миналата година са били Тотнъм.
Фактът, че бягаха като коне през целия мач е достатъчен да не бъдат подценявани, пренебрегвани. Те не оставаха свободни пространства на нашите, които по тази причина се ориентираха към центриране на високи топки, крайно неточни в този двубой.

Колега, половината момчета от този отбор са с наднормено тегло

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Мнениеот delqnski47 » 05 авг 2022 22:22

W84me написа:
Mitata написа:Щом са отстранили Мура, не са слаби. Мура миналата година са били Тотнъм.
Фактът, че бягаха като коне през целия мач е достатъчен да не бъдат подценявани, пренебрегвани. Те не оставаха свободни пространства на нашите, които по тази причина се ориентираха към центриране на високи топки, крайно неточни в този двубой.

Колега, половината момчета от този отбор са с наднормено тегло

Изображение

То и оня Янис Зику беше дебел ама ви правеше на 6 без 10.
Още когато Илич отложи мача с Ботев (които даже са в ''топ форма'' ) разбрах че явно има нещо предвид...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Мнениеот Skywalker » 06 авг 2022 09:10

На мен между другото, Илич ми допада, като треньор. Ротира състава, което ще държи в добра кондиция, абсолютно всички, във всеки момент. Ще имаме добри опции за смени постоянно. Харесва ми, че пуска младите да трупат опит. След година ще са топ и ще са гръбнака на отбора. Българските младежи не трябва да се игнорират, защото се затриват. Гласувай на младите доверие и им дай шанс да се изявяват и те ще дадат всичко от себе си и ще се развият бързо. Добра, лоша игра, Илич трябва да си върши работата. Резултатите ще дойдат...Надявам се ! Аз персонално може и да му се дразня понякога, ама си го харесвам, като тренер. И родителите ни са ни дразнили много пъти, ама не сме ги сменяли !

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Мнениеот Gotzev.88 » 07 авг 2022 15:02

Skywalker написа:На мен между другото, Илич ми допада, като треньор. Ротира състава, което ще държи в добра кондиция, абсолютно всички, във всеки момент. Ще имаме добри опции за смени постоянно. Харесва ми, че пуска младите да трупат опит. След година ще са топ и ще са гръбнака на отбора. Българските младежи не трябва да се игнорират, защото се затриват. Гласувай на младите доверие и им дай шанс да се изявяват и те ще дадат всичко от себе си и ще се развият бързо. Добра, лоша игра, Илич трябва да си върши работата. Резултатите ще дойдат...Надявам се ! Аз персонално може и да му се дразня понякога, ама си го харесвам, като тренер. И родителите ни са ни дразнили много пъти, ама не сме ги сменяли !


Ротацията и пускането на млади футболисти си е нещо обикновено и стандартно, което ако се върнеш по-назад всеки треньор малко или много опитваше с изключение на единственият и неповторим- Стойчо. Просто забравихме, че това е нормалността. За съжаление, в момента, в който новите чужденци се интегрират, 99% от българчетата няма да получат повече шанс. Не очаквам да видим повече Калоян, например (и ако трябва да съм напълно честен- това много ме радва). След като Юга влезе във форма и Бауренски не го виждам, освен като смяна в края. Ако отпаднем от ЕКТ и не се налагат ротации Матей и Кох са стабилна централна двойка и Християн отпада. И така трябва да е- всеки трябва да получи шанс (не като при Стойчо), но накрая трябва да играе по-добрият. Или си взимат шанса и се учат бързо, или- кеф им Хебър, кеф им Ботев Враца. Надежда имам само в Дончев засега. Той е пример, че трябва да се прощават грешки на младостта. Ето, никой не го сатанизира, със сигурност ще получи и още шанс. Но да търпим нещо като Калоян, Стойчо Атанасов, Лясков и Чорбаджийски заради възраст и националност- айде, стига!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2022 - 2023) ЦСКА - Сейнт Патрикс (Ирландия)/04.08.2022г/20:00ч

Мнениеот redhooligan » 11 авг 2022 19:40

Skywalker написа:На мен между другото, Илич ми допада, като треньор. Ротира състава, което ще държи в добра кондиция, абсолютно всички, във всеки момент. Ще имаме добри опции за смени постоянно. Харесва ми, че пуска младите да трупат опит. След година ще са топ и ще са гръбнака на отбора. Българските младежи не трябва да се игнорират, защото се затриват. Гласувай на младите доверие и им дай шанс да се изявяват и те ще дадат всичко от себе си и ще се развият бързо. Добра, лоша игра, Илич трябва да си върши работата. Резултатите ще дойдат...Надявам се ! Аз персонално може и да му се дразня понякога, ама си го харесвам, като тренер. И родителите ни са ни дразнили много пъти, ама не сме ги сменяли !


Напълно съм съгласен с написаното от теб. За жалост и той няма да се задържи дълго! Все пак знаем как върви политиката в клуба и на полусезона, нищо чудно да се разделим със Сашко. :D След това започваме отново с някой нов футболист и нов треньор и така до следващата година!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта