Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 19 фев 2018 18:36

Джеферсън и на мен ми изглежда дебеличък , но може да му е такава фигурата. Иначе Бланко показа ,че има много хляб в него!
Алберг е класа ! Подаде и 2-3 много добри паса. За мен и Енрике със всеки следващ мач започва да играе по -добре много се движи и търси топката. Чакам да видим Укра ,как ще се представи и Ст.Стоилов и Емил Данчев казаха ,че го познават качествата му и е страхотен играч.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 19 фев 2018 18:55

gihuelo написа:Джеферсън и на мен ми изглежда дебеличък , но може да му е такава фигурата. Иначе Бланко показа ,че има много хляб в него!
Алберг е класа ! Подаде и 2-3 много добри паса. За мен и Енрике със всеки следващ мач започва да играе по -добре много се движи и търси топката. Чакам да видим Укра ,как ще се представи и Ст.Стоилов и Емил Данчев казаха ,че го познават качествата му и е страхотен играч.

На мен най-много ми хареса Алберт, от новите попълнения!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 21:55

delqnski47 написа:
boabbb написа:От това, което видях в първия мач, бих дал оценка "Отличен 6" на Белчев и скаутите ... То и Верея май не са мерило, но играта определено беше много добра 8-) Новите се представиха доста над очакваното от мен. Алберг и тоя Бланко бяха на високо ниво, особено първия - личи му, че някъде е играл организиран футбол :lol: Бекчето не беше зле като за първи официален мач, обаче ми се вижда леко дебел :lol: За пореден път се видя, че Тиаго направо не си е играч за "А" група - много я пипа и има много здрав удар отдалеч. Лятото със сигурност ще имаме продадени играчи, особено с очертаващото се пропускане на евротурнирите ( това е мое мнение, за мен и тая година сме аут от Европа ), а с тая игра ще са и за добри пари.Трябва да гледаме да вземеме титлата и купата - това е истината.

Аз ще съм доволен и само на Купата. 8-) Скромен съм малко аз.


Така както е тръгнало, аз ще съм доволен само на титлата. Този гелосания ми стана много антипатичен и щото тука мога да се развихря, ще обясня и защо:
- ЦСКА 1948
- постоянно плюене и надменно отношение
- и това защо ? Беше при нас и чупи кръста в ляво, а после плюе. Като е мъж и вади пари, що не влезе с Гърнетата ??
- сега търпим и четем подигравки. Аз в Магията продължавам рядко да влизам.............Обаче:
1. Съм плакал (да, със съзлзи ) Не мога да го обясня, но исках ЦСКА да бъде оздравен. Обаче, си спомням всичко, защото го изживях + че се преебах и дадох пари на Лупи, обаче Цифрата като влезе и ми обръща червата с неговите простотии. Който не е стрелял Лупи с домати след 16 т. + да мълчи

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 19 фев 2018 22:12

k_oleto написа:Така както е тръгнало, аз ще съм доволен само на титлата. Този Гелосания ми стана много антипатичен и щото тука мога да се развихря, ще обясня и защо:
- ЦСКА 1948
- постоянно плюене и надменно отношение
- и това защо ? Беше при нас и чупи кръста в ляво, а после плюе. Като е мъж и вади пари, що не влезе с Гърнетата ??
- сега търпим и четем подигравки. Аз в Магията продължавам рядко да влизам.............Обаче:
1. Съм плакал (да, със съзлзи ) Не мога да го обясня, но исках ЦСКА да бъде оздравен. Обаче, си спомням всичко, защото го изживях + че се преебах и дадох пари на Лупи, обаче Цифрата като влезе и ми обръща червата с неговите простотии. Който не е стрелял Лупи с домати след 16 т. + да мълчи


Надали има цесекар, който да не е искал ЦСКА да бъде оздравен. В крайна сметка нито един олигарх не се ангажира с връщането на тези дългове (ако ГГ плати 8 млн, това ще са 33% от дълговете, приети от съда за действителни). Също така не мина идеята на Томов, а тя не беше никак лоша. Не успя заради самата фигура на Томов, която не вдъхва доверие и респект, заради липсата на добра организация и негативната пропагандна кампания, която протичаше в медии и сайтове. Аз също участвах и не съжалявам за това, не мисля че съм се минал.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 19 фев 2018 23:02

Абе, какво да ви кажа, плана на Лупарата си беше обречен отвсякъде :| Щеше да се съберат в добрия случай няколко милиона, за да покрият належащите задължения, а после какво :?: При тоя мизерен пазар в България, няма как да издържаш отбор ако нямаш сериозен гръб :| Или трябва да събираш всеки мач по 15-20 хиляди души минимум на 10 лв. билет, което си е в сферата на фантастиката :lol: Бат Венци последните години прави бизнес, защото продава скъпи юноши, но няма публика и там мача дефакто е свирен. Като си направиш една проста сметка и сложиш заплатите на играчите + разходите по стадиона и базата + разходите за пътуване, персонал и такси ( МВР и съдии ) + разходите за лагери, подготовки и прочее, от едната страна на везната, и от другата - ТВ-правата, които са си мизерна сума + приходи от билети и карти + рекламни договори и спонсорства. Какво се получава :?: За да не буташ огромни пари на минус, трябва или да си редовно напред в ЕКТ, или да продаваш скъпо играчите си. Ама това може да го направи Гришата, който има началния капитал, или Домуса ... Какво щеше да направи Лупарата с 5-те кинта в джоба :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 20 фев 2018 10:01

https://www.instagram.com/p/BfYgoyFAYRr ... skasofiafc

Голямо себераздаване...лакти... Малинов и Чорбата тръгнаха в грешна посока:)

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 20 фев 2018 20:47

gihuelo написа:https://www.instagram.com/p/BfYgoyFAYRr/?taken-by=cskasofiafc

Голямо себераздаване...лакти... Малинов и Чорбата тръгнаха в грешна посока:)


Кадрите подсказват, че ганаецът е доста техничен и пъргав.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 20 фев 2018 20:56

boabbb написа:Абе, какво да ви кажа, плана на Лупарата си беше обречен отвсякъде :| Щеше да се съберат в добрия случай няколко милиона, за да покрият належащите задължения, а после какво :?: При тоя мизерен пазар в България, няма как да издържаш отбор ако нямаш сериозен гръб :| Или трябва да събираш всеки мач по 15-20 хиляди души минимум на 10 лв. билет, което си е в сферата на фантастиката :lol: Бат Венци последните години прави бизнес, защото продава скъпи юноши, но няма публика и там мача дефакто е свирен. Като си направиш една проста сметка и сложиш заплатите на играчите + разходите по стадиона и базата + разходите за пътуване, персонал и такси ( МВР и съдии ) + разходите за лагери, подготовки и прочее, от едната страна на везната, и от другата - ТВ-правата, които са си мизерна сума + приходи от билети и карти + рекламни договори и спонсорства. Какво се получава :?: За да не буташ огромни пари на минус, трябва или да си редовно напред в ЕКТ, или да продаваш скъпо играчите си. Ама това може да го направи Гришата, който има началния капитал, или Домуса ... Какво щеше да направи Лупарата с 5-те кинта в джоба :|


Ясно е, че чрез Първоначалното публично предлагане на акции феновете нямаше да решат финансовите проблеми на ЦСКА, може би тайната мисъл на Лупи е била в случай на успех да се направи добра реклама на ЦСКА, която да способства привличането на приличен собственик/собственици.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 01 мар 2018 10:41

Тая тема нема ли да я заключваме, или чакаме вратар? ;) Да обобщим:
Напуснали/Пристигнали
- Антон Недялков/ Джеферсон
- Меркадо/ Укра
- Кулма/ Джеси
- Кубембата/ Бланко
- Милчо Ангелов/ Алберг
На хартия сме надградили. Остава да видим как ще се представят в поредица от мачове новите момчета.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 01 мар 2018 18:08

И аз това се чудя
:o
:o
Иначе добри трансфери направихме и дано бързо да се адаптират новите!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта