Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 17 ное 2017 10:30

trokadero_ написа:
boabbb написа:
trokadero_ написа:Няма да е лошо Мболи да се върне ;)


Тоя ще стане по-голям бумеранг от Владо Гаджев :lol: :lol: :lol:


Има си качествата ;)


Абе, предпочитам да са по-малко циганите в отбора :| Не е зле да се ревизира положението на Китанов, въпреки че водкаджията пази доста стабилно ... Е, удари много-много не вади, но поне е стабилен в играта като цяло и внася сигурност в отбора.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 17 ное 2017 10:31

boabbb написа:
trokadero_ написа:
boabbb написа:
trokadero_ написа:Няма да е лошо Мболи да се върне ;)


Тоя ще стане по-голям бумеранг от Владо Гаджев :lol: :lol: :lol:


Има си качествата ;)


Абе, предпочитам да са по-малко циганите в отбора :| Не е зле да се ревизира положението на Китанов, въпреки че водкаджията пази доста стабилно ... Е, удари много-много не вади, но поне е стабилен в играта като цяло и внася сигурност в отбора.


И ти си прав. Като цяло не е наложащо да се взима нов вратар.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 17 ное 2017 12:02

Предложиха на ЦСКА португалец от МЛС

Крилото на Кълъмбъс Крю - Педро Сантош, може да се озове в ЦСКА по време на зимния трансферен прозорец, пише "Меридиан Мач".

Спорде колегите крилото, който е с изтичащ договор с тима от американската МЛС, е бил предложен на "червените". Той е клиент на мениджърската агенция "Proeleven Gestro Desportiva". Не е тайна, че на "Армията" работят с въпросната компания, а към днешна дата в клуба има неин представител - Рубен Пинто. Преди това такива бяха Арсенио, Диого Виана и Давид Шимао.

ЦСКА вече успя да подпише с един футболист от МЛС - Роланд Алберг, който идва от Филаделфия Юниън и се счита за трансферен удар.

29-годишният Сантош е изиграл 12 мача през сезона за настоящия си клуб. В кариерата си е бил част още от Каса Пиа, Лейшоеш, Витория Сетубал и Брага, а също така е бил отдаван под наем на Астра (Гюргево) и Рио Аве.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 17 ное 2017 12:51

trokadero_ написа:Предложиха на ЦСКА португалец от МЛС

Крилото на Кълъмбъс Крю - Педро Сантош, може да се озове в ЦСКА по време на зимния трансферен прозорец, пише "Меридиан Мач".

Спорде колегите крилото, който е с изтичащ договор с тима от американската МЛС, е бил предложен на "червените". Той е клиент на мениджърската агенция "Proeleven Gestro Desportiva". Не е тайна, че на "Армията" работят с въпросната компания, а към днешна дата в клуба има неин представител - Рубен Пинто. Преди това такива бяха Арсенио, Диого Виана и Давид Шимао.

ЦСКА вече успя да подпише с един футболист от МЛС - Роланд Алберг, който идва от Филаделфия Юниън и се счита за трансферен удар.

29-годишният Сантош е изиграл 12 мача през сезона за настоящия си клуб. В кариерата си е бил част още от Каса Пиа, Лейшоеш, Витория Сетубал и Брага, а също така е бил отдаван под наем на Астра (Гюргево) и Рио Аве.



Абсолютна партенка :| Една елементарна проверка показва, че американците са го купили за 2 млн. евро лятото, т.е. той е от няколко месеца в отбора ... https://www.transfermarkt.com/pedro-santos/profil/spieler/131163
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 17 ное 2017 14:44

trokadero_ написа:Няма да е лошо Мболи да се върне ;)

Да продават Китанов и да го връщат алжиреца!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 17 ное 2017 15:36

Последния период в който Мболи ,беше на армията ,хич не ми хареса . Аз не бих го взел пак! Според мен Китанов трябва да отиде под наем някъде за 6 месеца и да се види ,ще се оправя или не. Литовеца не блести някакви невероятни спасявания ,но поне не допуска такива фрапантни грешки ,като Китанов.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот demon777 » 17 ное 2017 16:28

gihuelo написа:Последния период в който Мболи ,беше на армията ,хич не ми хареса . Аз не бих го взел пак! Според мен Китанов трябва да отиде под наем някъде за 6 месеца и да се види ,ще се оправя или не. Литовеца не блести някакви невероятни спасявания ,но поне не допуска такива фрапантни грешки ,като Китанов.




Aааааа късно се сетихте за МБоли.
Аматьорите вече го запазиха.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 17 ное 2017 19:12

demon777 написа:
gihuelo написа:Последния период в който Мболи ,беше на армията ,хич не ми хареса . Аз не бих го взел пак! Според мен Китанов трябва да отиде под наем някъде за 6 месеца и да се види ,ще се оправя или не. Литовеца не блести някакви невероятни спасявания ,но поне не допуска такива фрапантни грешки ,като Китанов.




Aааааа късно се сетихте за МБоли.
Аматьорите вече го запазиха.

Защо? Къде играе?

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 17 ное 2017 19:21

Sisi 1914 написа:
trokadero_ написа:Няма да е лошо Мболи да се върне ;)

Да продават Китанов и да го връщат алжиреца!
8-)

Не мисля, че Мболи ще вдигне класата на отбора!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 17 ное 2017 19:23

Ozzimozzi написа:
Sisi 1914 написа:
trokadero_ написа:Няма да е лошо Мболи да се върне ;)

Да продават Китанов и да го връщат алжиреца!
8-)

Не мисля, че Мболи ще вдигне класата на отбора!


Черни си е перфе !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта