Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот CaptainBertorelli » 22 окт 2017 15:56

:shock: Това 100%-а ли е, че е тоя, а не някой, който прилича на него?
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот djd » 22 окт 2017 16:02

CaptainBertorelli написа::shock: Това 100%-а ли е, че е тоя, а не някой, който прилича на него?

Монтаж е естествено. Ако го бяха хванали камерите в синя премяна, досега да беше обиколил всички сайтове. :)

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2017 16:02

CaptainBertorelli написа::shock: Това 100%-а ли е, че е тоя, а не някой, който прилича на него?

На това място можеш да бъдеш само ако си полицай,пожарникар ,дете завръщане на топките и фоторепортер или журналист. Тоя е с журналистически пропуск поне съдейки по потника му. Друг журналист ,които да прилича на него аз не съм виждал. Интересно как никой от СЗ не го разпознал и да го утрепат от бой.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2017 16:13

Ето още една снинка от същия сайт.

Изображение

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Dog » 22 окт 2017 16:14

Кашчей написа:
Teo написа:
Dog написа:Колеги и сънародници, на мен като фен на Левски, този мач ми се стори изключително съмнителен ? Какво е вашето мнение ?


Споко, не си единствен :lol: :lol:
@ 2 на 2 да няма сърдити, Лудогорец печели, останалите пулнят джобовете :lol:

ПП Говори се, че коеф. за над 2.5 гола първото полувреме е бил 19 :idea:

Те второто полувреме след като ни изравнихте и двата отбора не искаха си вкарат гол, нз дали не забелязахте това!


Побъркахте се с тези коефициенти, залагания и други подобни щуротии! Защо бе, защо никой не казва преди мача, а след него всички конспиратори знаете и чувате?!

Преди мача няма как аз и ти да знаем. + Това аз питам как ви се стори и дали само аз полудявам :mrgreen:

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Serafim » 22 окт 2017 16:52

GOLEADOR написа:Да идва 100-йчо и да ви напляска.ИзображениеДокопахте се до равен и сега не може да ви се затвори устата.
Нямам обяснение защо Белчев тръгна да пази резултата второто полувреме.Има още много да учи Стамен.Даден му е шанс да води ЦСКА,дано се възползва максимално от него и в края на сезона да вдигнем 32-та и Купата на България.


Ще ме извинявате, не пиша често във вашия подфорум, ама това мнение е смешно. Не защото Левски надиграха ЦСКА-София (София), а защото и вашите никакви ги нямаше. А точно след гола се видя, че всички глътнаха бастуна, а както знаем Белчев няма план Б. Все пак индивидуалната класа и грешките на противника също са част от играта. Два хубави шута на Тиаго ви върнаха в мача и го обърнахте. ВКаранга освен от засада, нищо не игра. Особено през второто полувреме. Въздуха свърши след 70-та минута, а и Стамен се уплаши, че ще падне някой гол (и съответно неговата глава) от центриране или статично положение, предвид, че веднъж се опарихте, а пък Кабрал и Цветкович бяха доста активни на фланга, а срещу тях Недялков висеше с картон.
С две думи - и двата отбора нямаха нито едно ничсто голово положение. Развенча се мита за желязната защита на Левски. И то не заради самите защитници, а заради халфовата линия, която бе пасивна и не пресираше, както и слаби вратарски прояви.
От другата страна пък се развенча мита за атомното нападение на червените. Причината бе, че Каранга бе пазен зорко от Яблонски и Холмар и нямаше скоростта в атака, за която се говори преди мача. Манолев бе пълен фигурант, който отгоре на всичко има претенции защо го смениха, а пък Кулма бе единствения опасен играч в червено, който определено можеше да измисли нещо интересно.
Ремито смятам е заслужено, от където и да го гледаме. Чак е изненадващо, че не бе 0:0 или 1:1.

Колкото до Стамен - предполагам, че е пътник. Ботев Враца и Славия сигурно ще ги биете, освен ако самите футболисти не бойкотират треньора, но Лудогорец - трудна работа. А с една пряка загуба от тях мечтите за титла свършват. Ганчев не ги чака много да узреят, макар, че с румънеца показа завидно търпение. Вероятно заради това, че вече не е шеф в Ловеч, където да действа като падишах. Очаквам следващия треньор да е чужденец.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2017 17:08

Ти си един от малкото левскари си в този форум ,които може да направи разумен анализ на мач без да се заяжда и говори глупости.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 окт 2017 17:08

Teo написа:
Sisi 1914 написа:
Dog написа:Колеги и сънародници, на мен като фен на Левски, този мач ми се стори изключително съмнителен ? Какво е вашето мнение ?

Това е поредната глупост, която чувам.
Ако ни бяхте победили, пак ли щеше да смяташ, че мача е продаден?
:o


СИСИ, ти не беше ли от Левски?! :lol: :lol:
@ Тука се получава много остра форма шизофрения или се бъркам? :lol:


Бях, но вече не съм!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2017 18:51

На стадиона имаше атмосфера, имаше драма, но нямаше качествен футбол. Нямаше стойностни и скоростни комбинации, съответно нямаше и положения. Острите играчи и тараните на двата отбора бяха обезличени от защитите( донякъде изключения са Кулма и Кабрал). Головете бяха плод на груби индивидуални грешки, а не на нещо градивно.
Това са реалностите. Нито червените са толкова силни, нито сините толкова слаби, каквото мнение се налагаше-незнайно защо. Точковият актив и този резултат показват, че са с изравнени сили към момента.
Може би има известна логика в някои анализи, че за ЦСКА-София с този треньор и играчи максимумът е достигнат, докато при сините-с нов треньор и 15 нови играчи тепърва ще се търси развитие.
Но дори и с треньорска смяна на Армията с някое ново попълнение, дори и с работата на Роси и стиковането на състава е ясно едно-към днешна дата Лц е висока летва и за двата отбора. И ще дам пак примера с бековете: вижте тези на Лц, които могат да играят( и понякога играят) като крила-с техника и скорост, и вижте тези от вчера, а именно: Манолев, Горанов, Недялков и сърбина. Много се извинявам, но сравненията май са меко казано несериозни...
Вижте вратаря на Лц, и вижте двамата от вчера...същата работа.
Мога да продължа, но едва ли има смисъл. Двата отбора трябва да залягат над работата, и то много да залягат, а не да определят кой е космонавт и кой дърводелец.
Това е положението!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот CaptainBertorelli » 22 окт 2017 21:15

Физически бяха машини през Август и септември. Очевидно последния месец не сме. Вероятно е вярно, че подготовката е била форсирана за неучастието в ЕКТ. Допинг контрол има всеки мач.
Хайл Мусолини


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 16 госта