Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот GOLEADOR » 19 сеп 2017 18:33

Match Preview

Изображение


Първенство:Първа лига
Кръг:X
Дата:22 септември 2017,петък
Час:20:00
Локация:Стадион "Българска армия" - София
Двубой:ЦСКА (София) - Дунав-2010 (Русе)
Медийно покритие:Диема спорт
Вероятни състави: ЦСКА - 30. Витаутас Черниаускас (в), 23. Александър Дюлгеров, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 25. Александър Барт , 3. Антон Недялков, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Роберто Рафаел, 11. Станислав Манолев , 29. Милчо Ангелов
Дунав-2010 (Русе) - Антонов,Васев,Патев,Ларин,Васев,Милчев,Димов,Ненов,Карагарен,Шопов,Будинов
Прогноза:3:0


В защита на първото си място ЦСКА приема на ст."Българска армия"11-ят във временното класиране на ППЛ.Двубоят е в петък (22.09) от 20h и ще бъде предаван пряко по телевизия Диема спорт.Предвид разликата в класите треньора Белчев може да даде шанс на играчи които взимат по-малко участие в срещите до сега.Аз лично бих се радвал да видя Милчо Ангелов в действие.Разбира се всеки в България разбира от футбол , за това в тази тема може да споделите кой бихте желали да пусне в игра СБ.Да видим на кой ще му се усмихне късмета и ще познае избора на треньора.Аз залагам на номер 29 (червено)!
Изображение

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав-2010 (Русе)

Мнениеот amoros » 19 сеп 2017 19:21

Мораеш и Зику правиха въртоглави доста защити.Време е да се пробват заедно Кубемба и Карнага двама център нападатели биха имали успех срещу Дунав.

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот mon_cool » 19 сеп 2017 21:48

Само Дунав дано вземем нещо! ;)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот шивача » 19 сеп 2017 21:48

момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот sin4ec » 19 сеп 2017 21:52

шивача написа:момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.

Този го помня, ич не беше лош, но какво стана с него?
Беше май в Раковски и после изчезна...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Red32 » 19 сеп 2017 21:58

Никакво подценяване на мача и никаква почивка за Каранга. Такава би му повлията зле, а точно сега никой не иска това. Ако ще има изненада в старовия състав, то тя може да дойде със замяната на Малинов с Лое и то с идеята, Кристиян да си изкара 5-тия жълт на мача с Етър и да е наказан за домакинството с Пирин :)

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Дидо » 19 сеп 2017 22:22

sin4ec написа:
шивача написа:момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.

Този го помня, ич не беше лош, но какво стана с него?
Беше май в Раковски и после изчезна...

Шивача май имаше в предвид Локомотив Русе,Симеон Кръстев играеше навремето за Локомотив и после се присъедини към новосъздения тогава Раковски Русе.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот nitro77 » 20 сеп 2017 00:03

Дидо написа:
sin4ec написа:
шивача написа:момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.

Този го помня, ич не беше лош, но какво стана с него?
Беше май в Раковски и после изчезна...

Шивача май имаше в предвид Локомотив Русе,Симеон Кръстев играеше навремето за Локомотив и после се присъедини към новосъздения тогава Раковски Русе.

Беше уникален. Играеше в Локомотив Русе, или както се наричаше тогава - Корабстроител. След това премина в Раковски.
За предстоящия мач - въпреки, че ми се иска да хвърлим бомбата на кръга в София, не виждам много шансове за Дунав. И все пак - никога не се знае...

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот dindan » 20 сеп 2017 00:06

nitro77 написа:
Дидо написа:
sin4ec написа:
шивача написа:момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.

Този го помня, ич не беше лош, но какво стана с него?
Беше май в Раковски и после изчезна...

Шивача май имаше в предвид Локомотив Русе,Симеон Кръстев играеше навремето за Локомотив и после се присъедини към новосъздения тогава Раковски Русе.

Беше уникален. Играеше в Локомотив Русе, или както се наричаше тогава - Корабстроител. След това премина в Раковски.
За предстоящия мач - въпреки, че ми се иска да хвърлим бомбата на кръга в София, не виждам много шансове за Дунав. И все пак - никога не се знае...

Преди да дойде в Русе беше футболист на Локо Пловдив.
И аз го помня,уникален!
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот шивача » 20 сеп 2017 08:24

dindan написа:
nitro77 написа:
Дидо написа:
sin4ec написа:
шивача написа:момчета, навремето в Локо Пд имаше един Мони Кръстев, тоя Кувемба ми напомня на него, особено със стила си на бягане. Разликата е, че оМонито вкара към 13-15гола за една година, а този няма да вкара и наполовината.

Този го помня, ич не беше лош, но какво стана с него?
Беше май в Раковски и после изчезна...

Шивача май имаше в предвид Локомотив Русе,Симеон Кръстев играеше навремето за Локомотив и после се присъедини към новосъздения тогава Раковски Русе.

Беше уникален. Играеше в Локомотив Русе, или както се наричаше тогава - Корабстроител. След това премина в Раковски.
За предстоящия мач - въпреки, че ми се иска да хвърлим бомбата на кръга в София, не виждам много шансове за Дунав. И все пак - никога не се знае...

Преди да дойде в Русе беше футболист на Локо Пловдив.
И аз го помня,уникален!

Точно за Локо Пловдив говорех. Бягаше изгърбен и мяташе ръцете настрани, се едно го стреляха с куршуми. На един мач, ей така, както си бягаше смешно, един дълъг, извеждаш пас го улучи отзад по врата и се пльосна като умрял. Спомням си и един негов гол с НОС, просто си се спъна и топката го уцели по носа и влезна,едва го съживиха после. Не помня дали преди него и след това, в Локото пристигна и наш юноша-Живко Галибардов и вратарчето от Хебър пазарджик-леко луд :lol: сандукана с барабана отвън, сичкото циганин до него и цирка беше пълен.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта