10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Дидо » 31 май 2017 23:33

Teo написа:Абе, що им даваме мача на тоя делиормански сателит, питам аз?!
@ Тия момчета са далеч от това да бъдат в първия отбор на ЦСКА... :idea:

Защо ни наричаш сателит,теб някой от Русе да те е обидил на "тире" София?
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 01 юни 2017 00:08

Честит ЕКТ На Дунав!Пожелавам ви успех и достойно да ни заместите. ;)

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот FCD » 01 юни 2017 00:20

Аз както казах по-рано, съм най-доволен от резултата, но съм доволен също така и от качеството на играта, която видях. Макар че бяхте с младите си момчета, те ми направиха много добро впечатление и според мен някои от тях имат голямо бъдеще, включително вратарчето - Конов ли беше... Чета, че някои едва ли не ги оплюват, но истината е, че ако погледнете отвъд догмите си, ще видите, че може би бъдещия ви Костадинов или Стоичков е някъде там, не бъдете толкова крайни. В крайна сметка днес беше истински спектакъл в Русе - така както трябва да е в Първа лига. Само едно лошо впечатление ми направи вашата агитка. Позволи си да вика неща, от които би трябвало да се срамува. И то при положение че ние с нищо не сме ги провокирали. Но като цяло атмосферата беше страхотна. Дунав и ЦСКА от време оно си е класика.

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот pl1 » 01 юни 2017 00:42

FCD написа:Аз както казах по-рано, съм най-доволен от резултата, но съм доволен също така и от качеството на играта, която видях. Макар че бяхте с младите си момчета, те ми направиха много добро впечатление и според мен някои от тях имат голямо бъдеще, включително вратарчето - Конов ли беше... Чета, че някои едва ли не ги оплюват, но истината е, че ако погледнете отвъд догмите си, ще видите, че може би бъдещия ви Костадинов или Стоичков е някъде там, не бъдете толкова крайни. В крайна сметка днес беше истински спектакъл в Русе - така както трябва да е в Първа лига. Само едно лошо впечатление ми направи вашата агитка. Позволи си да вика неща, от които би трябвало да се срамува. И то при положение че ние с нищо не сме ги провокирали. Но като цяло атмосферата беше страхотна. Дунав и ЦСКА от време оно си е класика.

Остави ги тия наркомани....и аз съм ЦСКА-ар ама това е пълна простащина....има деца на стадиона бе олигофрени....задниците си показвате ,как да гледа на вас човек ???

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Skywalker » 01 юни 2017 01:56

Честита победа на Дунав и ако участвате в ЛЕ съм за вас и Ботев Пд. Успех и достойно представяне ! От нашите хлапета, някои ми направиха доста добро впечатление.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот GOLEADOR » 01 юни 2017 09:18

Разочарован съм от подхода на СБ към двубоя.Да пуснеш само малките в него не е добра идея.ОК,те дадоха битка на Дунав,но шансовете ни за победа бяха повече от минимални.Не се прави така.С младите пускаш и опитни футболисти от които те да се учат.Даже не бе необходимо титулярите да са много.Чорбата и Десподов са достатъчни.Отделно по този начин даваме шанс и на Локо Пловдив да играят в ЕКТ.Можеше да не бием Дунав с 3:0,но всичко щеше да е феърплей.Феърплей който ЦСКА трябва да налага в първенството.Ако СБ продължава да експериментира с тима по този нелеп начин,по-добре да си ходи.
П.П.
Преди някой да ме упрекне,че съм за отбора на Локо Пловдив - не е така!Даже напротив,от пловдивските клубове като всеки армеец ми е симпатичен тима на Ботев.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот onegavon » 01 юни 2017 09:58

Предпочитам Дунав на Веско да се пробва в ЛЕ. На Локо Пд им дадоха шанс в Разград, оставаше и ние да играем за тях откъде -накъде.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот nosmoky » 01 юни 2017 10:01

ЦСКА си гледа собствения интерес...3-4 дни повече почивка за чужденците...българите са с националния.
Много важно кой ще играе в Европа...Дунав или Доко. И двата отбора нямат сили..поне в Русе ще гледаме 10-12 хил.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 01 юни 2017 10:17

GOLEADOR написа:Разочарован съм от подхода на СБ към двубоя.Да пуснеш само малките в него не е добра идея.ОК,те дадоха битка на Дунав,но шансовете ни за победа бяха повече от минимални.Не се прави така.С младите пускаш и опитни футболисти от които те да се учат.Даже не бе необходимо титулярите да са много.Чорбата и Десподов са достатъчни.Отделно по този начин даваме шанс и на Локо Пловдив да играят в ЕКТ.Можеше да не бием Дунав с 3:0,но всичко щеше да е феърплей.Феърплей който ЦСКА трябва да налага в първенството.Ако СБ продължава да експериментира с тима по този нелеп начин,по-добре да си ходи.
П.П.
Преди някой да ме упрекне,че съм за отбора на Локо Пловдив - не е така!Даже напротив,от пловдивските клубове като всеки армеец ми е симпатичен тима на Ботев.

Първо, не мисля, че решението за разпускането на титулярите е било на СБ. Същите играха цяла пролет на добро ниво, а и беше редно да се види в "бойна обстановка" кой от по-младите ще остане в отбора и кой ще бъде преотстъпен. За мен, решението на ръководството беше правилно.
Второ, СБ изхаби много нерви край тъча, т. е. той си влезе и ръководи мача на 100%.
Трето, в състава бяха Дюлгеров, Колев и Малинов...... малките не бяха съвсем без по-опитна подкрепа :)

Най-важното е, че излязохме с чест от този мач.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Napoli_Ultras
Мнения: 49
Регистриран на: 20 май 2017 13:38
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Napoli_Ultras » 01 юни 2017 12:44

nosmoky написа:ЦСКА си гледа собствения интерес...3-4 дни повече почивка за чужденците...българите са с националния.
Много важно кой ще играе в Европа...Дунав или Доко. И двата отбора нямат сили..поне в Русе ще гледаме 10-12 хил.


В Русе едва ли 10-12 хил. стадиона няма лиценз, вероятно ще играят в Разград.Успех иначе на Дунав в ЕКТ, на Лаута ни биха така,че заслужавате мястото си.
Изображение Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта