3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот TNT » 19 апр 2017 16:23

Снощи лудите оперкаха за купата ментето Литекс ( Ботев Луковит) с 4 парцала,ся остава да направят същото и с оригинала от Ловеч,тоя път в мач за първенството. 8-)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 20 апр 2017 13:27

Айде честито на Тео и компания - пак ви туриха гербаджийския депутатин, за съдия! А Бойчо е от Лудогорец...
Та сега сигурно ще е само 0:1, с един гол от засада ;) ...
А някои, защо не спрат да мечтаят за футбол, след като футбола ни е политика, а политиката футбол?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот ivo55 » 20 апр 2017 13:33

С този треньор-селянин, учил се на говежд футбол от Станимир Стоилов, с играчи като Рафа Перес, Симао, Манолев и т.н. нямаме футболни аргументи да очакваме някакви успехи. Очакваме ... следващия сезон. Това са фактите. Поне на половината позиции трябват нови играчи за титуляри. И треньор, който да направи от футболистите отбор. Ама да е треньор, а не неизвестния син на еди кой си или помощника на еди кой си.

Това ми е мнението като на фен на ЦСКА. Няма какво да се пеним и да летим в облаците като платени фенове без значение от кой лагер, или пък фенове на левски, които само тук си драскат.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот krumeto » 20 апр 2017 14:31

:lol:
ivo55 написа:С този треньор-селянин, учил се на говежд футбол от Станимир Стоилов, с играчи като Рафа Перес, Симао, Манолев и т.н. нямаме футболни аргументи да очакваме някакви успехи. Очакваме ... следващия сезон. Това са фактите. Поне на половината позиции трябват нови играчи за титуляри. И треньор, който да направи от футболистите отбор. Ама да е треньор, а не неизвестния син на еди кой си или помощника на еди кой си.

Това ми е мнението като на фен на ЦСКА. Няма какво да се пеним и да летим в облаците като платени фенове без значение от кой лагер, или пък фенове на левски, които само тук си драскат.

Истината е такава! :roll:
Когато кочияша е зле със зрението, а конете са куци, се впрягат само в селото, и то на празна каруца. :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот k_oleto » 20 апр 2017 20:52

Рядко пиша вече заради многото деца във форума, които си знаят едно и също, а аз нямам време и желание да си троша нервите.
Лично мнение обаче (без да ангажирам и не желая отговор)
1. Потенциала на отбора е много, ама много висок.
2. Средната възраст на отбора е няма и 22 години.
3. Провокиран от последното мнение, си мисля че у Стамен Белчев има хляб. Кофти звучи, но много ми прилича на Мъри в първата му година. Та тогава в Левски (в първия му сезон) лакатушеше точно по същия начин. Създаваше положения, но губеше точки. Имаше иницативата и то не само привидно, но допускаше нелепи голове. В първата си година Мъри беше много, ама много плют. За мен - същото е и с Белчев. Явно се вижда, че отбора се опитва да играе футбол. Ако сравня обаче първите му мачове със сегашните - разликата е огромна. В началото само центрирахме и то без умисъл в наказателното поле. Указанията бяха видни, щото цетрираха главно бековете. Сега, нещата се подобряват и то с много. Манолев и Недялков търсят и други варианти, а не е само едно изсипване към дузпата. Някак има идея. Идеята все още не си личи, но съм сигурен, че докрая на първенството ще започне и стил да се изгражда.
Та......в целия този ред на мисли - очаквам пробив на ЦСКА в ЕКТ
А за мача.....не ми пука точно какъв ще е резултата, надявам се да бием !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот sin4ec » 20 апр 2017 22:26

Логично мнение, аз също харесвам Белчев и не смятам, че е сбъркал някъде. Просто неговата сила е при децата и там трябва да се върне.
Сравненията с Мъри са малко ... неточни. Мъри имаше почти готова сплав от сериозни играчи. Белчев има куп латиноси с неизвестни виждания за играта и за това къде ще играят след два месеца. Мъри имаше изграден защитен вал и научени футболисти, които се опитваха да играят като отбор. Белчев се мъчи с лайна боя да прави, но това е до време.
Дали тимът на Белчев ще играе в ЕКТ е сложен казус, който не е в моите компетенции. Но ако играе там-ще е трудно.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот RedSkin » 21 апр 2017 00:09

ivo55 написа:С този треньор-селянин, учил се на говежд футбол от Станимир Стоилов, с играчи като Рафа Перес, Симао, Манолев и т.н. нямаме футболни аргументи да очакваме някакви успехи. Очакваме ... следващия сезон. Това са фактите. Поне на половината позиции трябват нови играчи за титуляри. И треньор, който да направи от футболистите отбор. Ама да е треньор, а не неизвестния син на еди кой си или помощника на еди кой си.

Това ми е мнението като на фен на ЦСКА. Няма какво да се пеним и да летим в облаците като платени фенове без значение от кой лагер, или пък фенове на левски, които само тук си драскат.

Следващия сезон, ще чакате следващия сезон и така до безкрая на времето. Нещо, като Ливърпул - велик клуб с история и истински фенове, но вие нямате нито едното от двете.

А гледам, че припознавачите вече не са много активни. Толкова ли бързо ви мина еуфорията?
Срещу най-големият ви враг ще играете, пък едвам 3 странички за седмица :shock:
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 21 апр 2017 09:40

Отборът има голям потенциал.
От началото на пролетния полусезон игрово сме по-добрият отбор във всеки мач!
Вижда се, че основно ни липсва класен (и постоянен) плеймейкър.

Не мисля, че ще загубим този мач, но след скандалното назначение на депутата за главен (отново! ), не мисля и че ще го спечелим. 1:1 от мен и ми се ще след мача да коментираме само спортно-техническата част,.... ама надали.
Успех!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот ELFen » 21 апр 2017 11:01

Срещу този отбор винаги играем трудно, но да напомня - с друг цвят на екипа ;) Ако пак излязат в червено и с петолъчка за емблема - изхода е 1:3 !
А сериозно: липсата на важни играчи, предвещава трудности и евентуален Х.
висша математика:314 :idea:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 3 кръг плейофи: ЦСКА - Лудогорец |23.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 21 апр 2017 11:32

Red_Neck написа:Отборът има голям потенциал.
От началото на пролетния полусезон игрово сме по-добрият отбор във всеки мач!
Вижда се, че основно ни липсва класен (и постоянен) плеймейкър.

Не мисля, че ще загубим този мач, но след скандалното назначение на депутата за главен (отново! ), не мисля и че ще го спечелим. 1:1 от мен и ми се ще след мача да коментираме само спортно-техническата част,.... ама надали.
Успех!

:) има, ама има потенциал точно като "Играли смо добро, паднали смо славно" - щото само играят мач...и ако не са някои съдийски подпирания, нямаше да е на това място ;) Но си знаем, че и Гришката ги умее номерата на Домуса и то от преди него ;) ...
Стана ми смешно, сравнението с Мъри - аз пък го виждам Белчев, точно като КРатко дОстанич и цитираната горе фраза ;) ...
И на мен ми се струва, че ще загубите и този мач, пак по две причини:
Първо, омразата по оста Гришата - Домуса
И второ, Домуса винаги е държал да докаже, че неговия проект "ЦСКА №3" е по-добър от наличното ЦСКА! - дори и да не е ЦСКА ;)...Та за това, винаги се е подсигурявал да играе срещу ЦСКА, с 14-16 на терена ;) ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта