Кирил Десподов - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот k_oleto » 24 мар 2017 19:39

sin4ec написа:Талантлив и перспективен играч, рожба на последните читави генерации в ловешката школа. С набор 2001 те на практика приключват. За жалост и при него се вижда една от основните слабости в школите ни-няма физическа мощ. Много работа във фитнеса, още повече за скорост и издръжливост, сериозно отношение и от Десподов ще излезе един никак не лош играч.
Колкото по-бързо бъдат изхвърлени негрите, латиносите и прочее гняс и налагани такива като него( в тирето има още поне 4 перспективни, в Левски има 5-6, в Ботев, Септември, Локо Пд... въобще-има ги!), толкова по-добре за умиращият бг футбол.
В тоз ред на мисли един ваш млад играч вкара страхотен гол на подготовката( май с руски отбор), какво стана с това момче?


Тонислав Йорданов е младежа за който питаш. Сега е с националите до 19г.
На него не съм му гледал много мачове (не съм имал възможност), но от това, което съм видял не съм особено впечатлен. За Тони според мен ще важи същото, което важи за повечето младежи: Като превключат на ниво мъжки футбол и бият спирачки. На 100% се съгласявам с колегата, който написа, че в тоя ред на мисли Б отборите са особено важни.
Днес с Монтана и Вальо Антов е хванал ръка. Ето, в това момче има перспектива !
По темата: Не мисля, че Десподов няма нужната физика. Напротив, чисто физически изглежда не лошо (за 20 годишен). Желая му и аз успех...., но според мен за чужбина е хубаво да мисли поне след една година. Не мога да кажа, че се е утвърдил и е изпъкнал в ЦСКА, че да ходи в чужбина. Нека стане неизменна част от титулярите, да свикне с напрежението, да вкара няколко решителни гола, пък тогава да заминава. Не споделям мнението, че трябва да отиде например в Германия и една година да рита в третия отбор и да виси във фитнеса......
Типичен пример за това са братя Цоневи + Вутов и т.н Тея момчета тръгнаха да стават звезди на запад без да са такива в слабата ни А група - това е гредата.....

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Вълчан » 24 мар 2017 21:07

Дано се развият младите независимо кои отбор защитават.Хубаво е наистина и навън да поиграят но си има време за това.Един син талант излезе рано рано навън и сега нищо не прави някъде из Италия...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот sin4ec » 24 мар 2017 21:14

Вълчан написа:Дано се развият младите независимо кои отбор защитават.Хубаво е наистина и навън да поиграят но си има време за това.Един син талант излезе рано рано навън и сега нищо не прави някъде из Италия...

Е, да, но родителите като чуят за 4 000 евра месечно, примерно, и се оцъклят. И айде нататък. Да взимаме парата, пък дали е добре за детето-на кой му пука?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3738
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Jürgen » 24 мар 2017 21:19

k_oleto написа:Типичен пример за това са братя Цоневи + Вутов и т.н Тея момчета тръгнаха да стават звезди на запад без да са такива в слабата ни А група - това е гредата.....

Неделев като беше звезда, и какво???

Dr0w
Мнения: 114
Регистриран на: 06 юли 2016 13:29
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Dr0w » 24 мар 2017 23:47

Ех...момичета и момчета със промити мозъци...хубавото трябва да остава във България ,а не да изтича...И футболистите и математиците и много много други хора и неща...И да се радвате един ден че е станал голям футболист във някой роден клуб и как е вкарал гол на Байерн М на...полуфинала на "шампионската" лига играейки за ЦСКА ,Левски ,Ботев...абе Лудогорец ако щете!А не че е търкал пейките на еди колко си западняшки отбора и се е отказал от нациоалния отбор за да...търка по усърдно пейките де...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот HardWork » 25 мар 2017 02:13

Jürgen написа:
k_oleto написа:Типичен пример за това са братя Цоневи + Вутов и т.н Тея момчета тръгнаха да стават звезди на запад без да са такива в слабата ни А група - това е гредата.....

Неделев като беше звезда, и какво???

Неделев за 2 години в Германия не е научил повече от 2 думи! Подиграваха му се немците, че треньорите на тренировките трябва да използват гугъл преводача, за да му обеснят какво трябва да прави! Подиграваха му се и за наднорменото тегло. Тошко си е играч за местна консумация, за чужбина трябва професионализъм и себераздаване на макс!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 25 мар 2017 09:13

Dr0w написа:Ех...момичета и момчета със промити мозъци...хубавото трябва да остава във България ,а не да изтича...И футболистите и математиците и много много други хора и неща...И да се радвате един ден че е станал голям футболист във някой роден клуб и как е вкарал гол на Байерн М на...полуфинала на "шампионската" лига играейки за ЦСКА ,Левски ,Ботев...абе Лудогорец ако щете!А не че е търкал пейките на еди колко си западняшки отбора и се е отказал от нациоалния отбор за да...търка по усърдно пейките де...

Това е за друга тема. Ние не сме народ, а мърша! Да се спасява с 200км
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот pomiqr272 » 25 мар 2017 14:21

Captain Stottlemeyer написа:
donabela написа:...Колкото по-бързо излезе от кочината наречен български футбол и заиграе в чужбина, толкова по-добре за него.. Според мен за добро начало или Германия или Холандия.. Там се дава път на младите и преспективни младежи.

Да, както стана с Тошко Неделев!... :lol: Няма кой да чака нашите "млади надежди" тепърва да се учат на футбол - те са изостанали с години от своите западни връстници - и като физика, и като техническо майсторство, и като тактическа дисциплина... да не говорим за това, че на някои и чуждите езици трудно се удават... 8-)


Пропускаш Валери Домовчийски и Антонио Вутов. Простено ти е, на тези години не може да помниш всичко ;)

stanislav89
Мнения: 709
Регистриран на: 09 май 2010 21:22
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот stanislav89 » 25 мар 2017 15:19

Литекс са доказали с годините че умеят да продават играчи, но Десподов показа през последните сезони че не може да поддържа постоянно високо ниво, така че очаквам да остане по-скоро играч за местна консумация и после Турция или Русия.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 28 мар 2017 09:26

Captain Stottlemeyer написа:
donabela написа:...Колкото по-бързо излезе от кочината наречен български футбол и заиграе в чужбина, толкова по-добре за него.. Според мен за добро начало или Германия или Холандия.. Там се дава път на младите и преспективни младежи.

Да, както стана с Тошко Неделев!... :lol: Няма кой да чака нашите "млади надежди" тепърва да се учат на футбол - те са изостанали с години от своите западни връстници - и като физика, и като техническо майсторство, и като тактическа дисциплина... да не говорим за това, че на някои и чуждите езици трудно се удават... 8-)

Toшко отиде контузен в Майнц,Кауна го пусна в безмислен мач за купата с Нафтата.Погледни пак гугъла преди да пишеш


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта