26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 02 апр 2017 23:06

Unforgiven_M написа:
Teo написа: не се притеснявай взимаме 12 точки от двата най-мразени отбори в страната!


Има известна разлика между най-мразените и най-мразените от теб, ама надали я схващаш...


Най-мразените футболни отбори в България са Левски и Лудогорец!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Unforgiven_M » 02 апр 2017 23:10

Teo написа:
Unforgiven_M написа:
Teo написа: не се притеснявай взимаме 12 точки от двата най-мразени отбори в страната!


Има известна разлика между най-мразените и най-мразените от теб, ама надали я схващаш...


Най-мразените футболни отбори в България са Левски и Лудогорец!


Аз знам, че най-обичаният е Левски, с омразата само вие се занимавате...

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Долно уйно » 02 апр 2017 23:18

Има огромна вероятност ЕКТ да ви минат под мустак, пък ти си бий камбаната колкото искаш.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот volf » 02 апр 2017 23:59

Teo написа:
Долно уйно написа:
Teo написа:В плейофите и Лудогорец и Левски ще ги биеме и двата мача!
@ Казал съм го!

Тоест сезона е спасен! :lol:

Ще биете ама камбаната на Александър Невски.


Мачовете от плейофите са други, не се притеснявай взимаме 12 точки от двата най-мразени отбори в страната!
@ Хич не ми дреме на кое място ще завършим, победите над тия ми стигат лично на мен!

И милион пъти да Ви одрусат Лудогорец, пак няма да потърсите проблема там където е - у Вас! Все пак ще продължат да Ви дават този шанс, защото им прилича.
В Лудогорец, каквото говорят, това и правят.
Дерменджиев каза, че това е просто поредния мач и точно така си го спечелиха - с рутина, без напрежение и дори без емоции.
Емоциите дойдоха от противната страна - рев, писъци и откровена простотия от ръководството /също рутинни/, което направи мача да изглежда с заряд и интересен за тълпите!
Сигурен съм, че ако главният мениджър на червените бъде с интелектуално ниво различно от това на настоящия, ЦСКА ще има много повече възможност за успех срещу шампиона отколкото сега, имайки в предвид че и двете възможности са еднопосочни, защото по-зле от това няма накъде?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 апр 2017 00:10

Teo написа:
volf написа:Добре стояха ЦСКА (щом искат да се наричат така - нямам против. В противен случай щяха да ми липсват!)
Лудогорец са по-добрият отбор в спортно-техническо и всякакво отношение, така че резултатът си е най- закономерности нещо което можеше да се случи днес.
Браво и за феърплея на футболистите по време на мача - след това са просто приказки в пространството.
Няма никаква вероятност да имате по прост директор от настоящия, така че съм оптимист за по-далечното Ви бъдеще.
Собственикът Ви е Гриша Ганчев и като негова собственост, нямате представа колко точно е това определение.


Моля разградските фенове да не говорят за мача!
@ Вие сте безочливи манипулатори... не ви трябват съдиите, че да ни биете, ама ги използвате във всеки удобен момент!
Ще дойде време разделно и някой ще връщате огромни вересии!

Ей, доживях да съм напълно съгласен с твое мнение.

Обаче вересии отбора може и да връща, но пишещите тук - НЕ! Защото срине ли се този отбор повечето от тях няма да си показват носа в този форум.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот ELFen » 03 апр 2017 09:38

Футболистите с червени екипи показаха необходимата агресия, но футбол - не чак толкова !
Головете: първия красив и напълно редовен; втория - от спорна засада, но не знам защо никой не споменава ок 55 мин. - абс., идентична ситуация за червените - неотсъдена засада /даже нямаше и повторения/, при която на кривия ***, никой не му е виновен , че не може да вкара !
Заповедта на микренския и изцепката на диктора е прецедент и идиотия в световен мащаб, която трудно се коментира!
Последна промяна от ELFen на 03 апр 2017 17:12, променено общо 1 път.
висша математика:314 :idea:

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот petko.h.markov » 03 апр 2017 11:07

Mitata написа:
Teo написа:Сектора е доста над нивото от последните години! Градим постояно! ;)


Вчера бяхме повече на стадиона, отколкото преди "разделението". 13-14 000 е съвсем прилично число, като се знае, че на предишни мачове с Лудогорец е имало по 7-8 хиляди само. Което означава, че ЦСКА върви в правилна посока.


Това ми хареса много:
10 000 души си направиха първоаприлска шега с Литекс, като отидоха на техен мач и скандираха "цска"

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Долно уйно » 03 апр 2017 15:59

Дисциплинарната комисия към БФС глоби ЦСКА с общо 40 800 лева за ексцесии по време на домакинството на тима срещу Лудогорец.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Заклет Левскар » 03 апр 2017 17:05

Долно уйно написа:Има огромна вероятност ЕКТ да ви минат под мустак, пък ти си бий камбаната колкото искаш.


Мдааааааа, натам отиват нещата....
Нищо де, ще гледате ЕКТ по телевизора.
Пак е нещо, па и не е болка за умиране.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот amoros » 03 апр 2017 18:47

Марк Бата и Жаклин Михайлов изключително точно коментират ситуациите за не отсъдените засади.Друг е въпросът е ,че ръководителите на ЦСКА трябва да бъдат на нивото на ЦСКА.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта