26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот k20dan4o » 19 мар 2017 09:23

gihuelo написа:
k20dan4o написа:
Teo написа:
PFC Litex написа:Който е слушал интервюто на Дерменджиев тази вечер след мача на Лудогорец с Дунав ще си направи извода дали няма да хвърлят всички сили за да спечелят мача.

Пък ако някой си мисли, че играчите им ще се изплашат от 6-7К фена на стадиона са много в грешка, те във врящия котел на Юна не им дремеше, та на това стадионче ще им дреме.


На това стадионче са прекланяли глави много по-големи отбори от измислените делиорманци само те светна :idea:

И кои бе Тео много по-големи отбори са прекланяли глави на това стадионче...я ме светни

Например Ювентус и Шахтьор в по-новата история.... Или вече сте по-голям отбор от тях?

[offtopic]Ми то в по-новата ви история почти нямате успехи, а в по-старата големите мачове сте ги играли на националния. За Ювентус съм съгласен, въпреки че после ви присъдиха служебно 0:3 заради нередовния Михтарски. За реванша обаче да не споменаваме щом един Раванели ви вкара 5 гола.
За Шахтьор не съм съгласен...тогава тъкмо ги беше поел Ринат Ахметов и едва след това станаха хегемон на Украйна, намаше го и Домбас Арена, играеха с изцяло местни момчета, нямаха звезди.[/offtopic]

Потребителски аватар
Diabolosis
Мнения: 38
Регистриран на: 04 окт 2016 05:17
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Diabolosis » 19 мар 2017 09:26

Резултата на мача зависи единствено от желанието за игра на Лудогорец ... 1:4

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот CSKA_1948_ » 19 мар 2017 11:51

По-важния мач е на 30.03 и е важно да спечелим него. А мача с тия е без значение!!!

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Вълчан » 19 мар 2017 11:53

Очаквам хубаво топло време....пълен стадион....и нормална загуба със 0-4 на домакина.Просто разликата е огромна и не мога да разбера със победи предимно над отбори след 6 място как може червените да имат някакви надежди.Същото важи и за отбора на народа.

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот nevinen_autist » 19 мар 2017 12:06

Та , както някои са подхванали темата със "светването", аз пък мога да ви светна, че след мача ще има угаснали армейци.
Лудогорец се хвърля с всичките си сили в срещата и почели с повече от едно попадение разлика!
Даже е почти ясно, че поредицата от лудогорски титли ще се удължи , по мое мнение. :)

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот k20dan4o » 19 мар 2017 12:30

nevinen_autist написа:Та , както някои са подхванали темата със "светването", аз пък мога да ви светна, че след мача ще има угаснали армейци.
Лудогорец се хвърля с всичките си сили в срещата и почели с повече от едно попадение разлика!
Даже е почти ясно, че поредицата от лудогорски титли ще се удължи , по мое мнение. :)

Че ще хвърлим всички сили това е повече от ясно. Пресен пример за това е отпреди седмица, когато хвърлихме половината от А отбора в Лудогорец 2 срещу Царско Село на Стойне Манолов само и само да му натрие носа. Причината - Стойнето отказва вече на Лудогорец да тренират в базата му. А какво по-хубаво е да натриеш носа на мутрето при всяка възможност.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот tornadooo » 19 мар 2017 13:05

0:3 с мързелива игра на Лудогорец, молете се да ги мързи, молете се :) Иначе не ми се мисли като ви гледах последните ви мачове, ще ви прегазят, но няма нищо срамно все пак сте малък отбор, как да се справите с редовен участник в шампионска лига.

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот peliforewer » 19 мар 2017 13:13

k20dan4o написа:
nevinen_autist написа:Та , както някои са подхванали темата със "светването", аз пък мога да ви светна, че след мача ще има угаснали армейци.
Лудогорец се хвърля с всичките си сили в срещата и почели с повече от едно попадение разлика!
Даже е почти ясно, че поредицата от лудогорски титли ще се удължи , по мое мнение. :)

Че ще хвърлим всички сили това е повече от ясно. Пресен пример за това е отпреди седмица, когато хвърлихме половината от А отбора в Лудогорец 2 срещу Царско Село на Стойне Манолов само и само да му натрие носа. Причината - Стойнето отказва вече на Лудогорец да тренират в базата му. А какво по-хубаво е да натриеш носа на мутрето при всяка възможност.

Защо не си направите тема за мача във форума на Лудогорец и си коментирате там със сините си приятелки,те поне ви дават Герена да тренирате и играете,а пък и спонсорите ви едни и същи.Беше писал нещо за демокрация,явно я разбирате по разградски.Община Разград плаща всички разходи за базите на фирмения отбор на Домусчиев,а след това му го подарява за 35 години срещу огромната сума от 14 хил.лв. на година.Държавата отпуска 5 млн.лв. за ремонт на стадиона на Лудогорец и му опрощава 53 млн.лв. от БМФ.БФС му подарява тв правата,а неговия служител Караиванов е шеф на ПФЛ.Явно за теб това е демокрация,българския футбол да е в ръцете на Киро,а пък ако някой му зададе неудобен въпрос знаеш какво става.След като получава такива демократични подаръци защо Домусчиев да не извади пари и купи играчи които ще са класа за България,що не пробва да вземе свободни агенти като другите български отбори и тогава да му видим отбора.Домусчиев с този така наречен негов проект е вреден за българския футбол,хванал е в смъртоносна прегръдка българския футбол,медии,политици..Ама тебе какво ти пука,утре ще отидеш при Ася за да си вземеш валчера за 1.04 .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот anker1878 » 19 мар 2017 14:01

Дерби на проектите.
По-стария проект , този от Разград е много по-напред в развитието си от другия , така че , победа за тях с хендикап.

gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот gihuelo » 19 мар 2017 14:35

k20dan4o написа:
gihuelo написа:
k20dan4o написа:
Teo написа:
PFC Litex написа:Който е слушал интервюто на Дерменджиев тази вечер след мача на Лудогорец с Дунав ще си направи извода дали няма да хвърлят всички сили за да спечелят мача.

Пък ако някой си мисли, че играчите им ще се изплашат от 6-7К фена на стадиона са много в грешка, те във врящия котел на Юна не им дремеше, та на това стадионче ще им дреме.


На това стадионче са прекланяли глави много по-големи отбори от измислените делиорманци само те светна :idea:

И кои бе Тео много по-големи отбори са прекланяли глави на това стадионче...я ме светни

Например Ювентус и Шахтьор в по-новата история.... Или вече сте по-голям отбор от тях?

[offtopic]Ми то в по-новата ви история почти нямате успехи, а в по-старата големите мачове сте ги играли на националния. За Ювентус съм съгласен, въпреки че после ви присъдиха служебно 0:3 заради нередовния Михтарски. За реванша обаче да не споменаваме щом един Раванели ви вкара 5 гола.
За Шахтьор не съм съгласен...тогава тъкмо ги беше поел Ринат Ахметов и едва след това станаха хегемон на Украйна, намаше го и Домбас Арена, играеха с изцяло местни момчета, нямаха звезди.[/offtopic]

[offtopic]Хората ги дразни наглоста ви! Защо Стойне да не ви откаже базата ? Негова си е , ще си прави каквото иска! Репортерчето каза, че има празни места-щяхте да го убиете :mrgreen: Йовов каза, че лично на него не му харесва как играете-леле как може тоя да мисли различно :mrgreen: Иначе за прословутия мач с Царско Село знам от играч на отбора.Каза,че са ви направили смешни, повели 1:0 и към 70 та минута съдията дава червен картон, дузпа и т.н до 2:1 за Лудогорец 2.Е това е натриване на носа наистина! Радвайте се докато можете, защото знаеш поговорката
НЯМА ВСЕ ДА Е ТАКА.[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта