24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 12 мар 2017 00:32

damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:
PFC Litex написа:Останали са назад в темата

[rimg]http://s29.pixxxels.org/56r85wqx3/image.jpg[/rimg][rimg]http://s21.pixxxels.org/lp1qhqw93/image.jpg[/rimg]

Всеки сам да прецени, но положението днес беше плачевно.

На колегата явно това му се вижда, като 600 души.
В интерес на истината, посещаемостта на българските мачове започна да спада през първата половина на 80-те години.
Последния мач на който бях при препълнен стадион беше Левски - ЦСКА 2:2 през есента на 80-та година. След това стадиона се препълни още три пъти - на ЦСКА с Ливърпул двата мача, ЦСКА - Байерн и последния беше Левски - Щутгарт.
Като казвам препълваше, имам предвид с правостоящите и по стълбите между блоковете в секторите.

Ако ти покажа снимка на сектор А, на мача Левски - Нефтохимик, посетен от 400 души как според теб ще изглежда? Ти Уйното не го ли познаваш?
Колко зрители има на стадиона като гледаш снимката?
Изображение

Абе колега, или не си ме разбрал, или аз не съм се изразил правилно. Къде видя да споря, че на мача ни с нафтата е имало повече зрители? Казах, че на тия мачове и тая публика е много.
Знаеш ли, че през 70-те години се бъзикахме левскарите и цесекарите от махалата, когато на някой мач на един от двата отбора е имало само 15 000 души?!

Не знам за 70-те, за средата на 80-те това си беше средната посещаемост на нашите и вашите мачове.Кога повече, кога по-малко, но усреднено към 15 хил.(не включвам мачовете от ЕКТ).

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2017 00:50

damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:Ако ти покажа снимка на сектор А, на мача Левски - Нефтохимик, посетен от 400 души как според теб ще изглежда? Ти Уйното не го ли познаваш?
Колко зрители има на стадиона като гледаш снимката?
Изображение

Абе колега, или не си ме разбрал, или аз не съм се изразил правилно. Къде видя да споря, че на мача ни с нафтата е имало повече зрители? Казах, че на тия мачове и тая публика е много.
Знаеш ли, че през 70-те години се бъзикахме левскарите и цесекарите от махалата, когато на някой мач на един от двата отбора е имало само 15 000 души?!

Цифрите са стряскащи и с теб изобщо не влизам в спорове относно липсата на посещаемост. Просто колегата по-горе се опитва да манипулира на дребно.
Преди се играеше футбол и беше празник както на терена, така и по трибуните. Сега е мъка.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот damyanov1963 » 12 мар 2017 00:51

гражданин от село написа:Не знам за 70-те, за средата на 80-те това си беше средната посещаемост на нашите и вашите мачове.Кога повече, кога по-малко, но усреднено към 15 хил.(не включвам мачовете от ЕКТ).

Ами можеш само да съжаляваш, че тогава не си бил на мач с още 70 000 души. Верно, нямаше хореографии и фенклубове, които да ги организират, всички отивахме спонтанно. На сектор А и В седяха един до друг левскари и цесекари и всеки си подкрепяше отбора и се радваше при гол без да се притеснява, че ще яде бой примерно. Е, хвърляха се бомбички от Г и Б сектор и на другия ден спора в училище и в махалата беше от кой сектор са били повече. В нашия клас имаше един локомотивец, който ги правеше в бараката на двора си и ги продаваше в училище на цесекарите и левскарите по 50 ст. парчето.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 12 мар 2017 01:16

damyanov1963 написа:
гражданин от село написа:Не знам за 70-те, за средата на 80-те това си беше средната посещаемост на нашите и вашите мачове.Кога повече, кога по-малко, но усреднено към 15 хил.(не включвам мачовете от ЕКТ).

Ами можеш само да съжаляваш, че тогава не си бил на мач с още 70 000 души. Верно, нямаше хореографии и фенклубове, които да ги организират, всички отивахме спонтанно. На сектор А и В седяха един до друг левскари и цесекари и всеки си подкрепяше отбора и се радваше при гол без да се притеснява, че ще яде бой примерно. Е, хвърляха се бомбички от Г и Б сектор и на другия ден спора в училище и в махалата беше от кой сектор са били повече. В нашия клас имаше един локомотивец, който ги правеше в бараката на двора си и ги продаваше в училище на цесекарите и левскарите по 50 ст. парчето.

Бил съм и на двата мача с Ливърпул(още си пазя билета от първия мач 81-ва) и с Нотингам и с Байерн, че и с Монако и някакъв си Гленторан В.Левси беше почи пълен.Дербитата с вас стадиона си беше съшо фраш и се редахме на смени да си купим билети, така че доста пъти съм бил със 70 хил. до мен.Но на мачовете от нашето първенство до малко слез средата на 80-те, когато влязох в казармата средната посещаемост на нашите и вашите мачове беше около 15 хил. души.Към края да 80-беше паднала наполовина.След 91-2 г. още наполовина.Когато ни бихте със 7:1 имаше около 10-12 хил. на В.Левски.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот damyanov1963 » 12 мар 2017 01:39

гражданин от село написа:
damyanov1963 написа:
гражданин от село написа:Не знам за 70-те, за средата на 80-те това си беше средната посещаемост на нашите и вашите мачове.Кога повече, кога по-малко, но усреднено към 15 хил.(не включвам мачовете от ЕКТ).

Ами можеш само да съжаляваш, че тогава не си бил на мач с още 70 000 души. Верно, нямаше хореографии и фенклубове, които да ги организират, всички отивахме спонтанно. На сектор А и В седяха един до друг левскари и цесекари и всеки си подкрепяше отбора и се радваше при гол без да се притеснява, че ще яде бой примерно. Е, хвърляха се бомбички от Г и Б сектор и на другия ден спора в училище и в махалата беше от кой сектор са били повече. В нашия клас имаше един локомотивец, който ги правеше в бараката на двора си и ги продаваше в училище на цесекарите и левскарите по 50 ст. парчето.

Бил съм и на двата мача с Ливърпул(още си пазя билета от първия мач 81-ва) и с Нотингам и с Байерн, че и с Монако и някакъв си Гленторан В.Левси беше почи пълен.Дербитата с вас стадиона си беше съшо фраш и се редахме на смени да си купим билети, така че доста пъти съм бил със 70 хил. до мен.Но на мачовете от нашето първенство до малко слез средата на 80-те, когато влязох в казармата средната посещаемост на нашите и вашите мачове беше около 15 хил. души.Към края да 80-беше паднала наполовина.След 91-2 г. още наполовина.Когато ни бихте със 7:1 имаше около 10-12 хил. на В.Левски.

На 7:1 имаше към 25-30 000 души. Мои познати левскари, доста по-възрастни от мене са ми разправяли, че са ходили на мача ви с Интер и са викали за ЦСКА и че до тогава не са виждали толкова хора на стадиона. Даже преди мача пред стадиона е имало хора от провинцията, които са продавали агнета за билети. На мача ни с Глазгоу Рейнджърс заведохме един приятел цесекар в сектор Б, който след гола на Кайзера скачаше и се радваше заедно с нас. Когато го попитахме - Абе Росене, ти нали си от ЦСКА, той каза - Е кво от това бе, нали играе български отбор, ако беше ЦСКА, вие немаше ли да се радвате?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1823
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот 1Neutralen » 12 мар 2017 04:44

Ozzimozzi написа:
гражданин от село написа:
PFC Litex написа:Останали са назад в темата

[rimg]http://s29.pixxxels.org/56r85wqx3/image.jpg[/rimg][rimg]http://s21.pixxxels.org/lp1qhqw93/image.jpg[/rimg]

Всеки сам да прецени, но положението днес беше плачевно.

Я дай посещаемостта на другите мачове вчера и днес.

Жалка картинка!
Дунав (Рс) 1-1 Локомотив (Пд)

време: 10 март 2017, петък, 17:30 ч, 5 С, дъжд
място: ст."Лудогорец арена", Разград, ~ 190 зрители

източник: bulgarian-football.com


Черно море 1-1 Ботев (Пд)

време: 11 март 2017, събота, 15:00 ч, 9 С, облачно, силен вятър
място: ст."Тича", Варна, ~ 300 зрители

източник: bulgarian-football.com


ЦСКА 2-1 Монтана

време: 11 март 2017, събота, 17:30 ч, 4 С, облачно
място: ст."Българска армия", София, ~ 600- зрители

източник: bulgarian-football.com


Да не съм ви чул да се подигравате и да броите публиката на провинциалните отбори, особено след днешния ви мач. Някак си срамно за отбор от град с 2+ милиона хора...но то пък вие не сте точно от София.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2017 08:50

Стига сте дъвкали публиката.... тя е отражение на качеството на играта и интригата в мача.
Каква интрига срещу Монтана?

5 приказки за играта.
Китанов е ясен, никакъв прогрес при излизанията.
Перез и Бодуров бяха ОК.
Крайните също. При гола Недялков бе далеч от зоната си и Симао трябваше да я покрие, но с неговата "скорост"..... толкоз :)
Непонятно за мен е настояването със Симао - трагичен в защита, бавен в атака, .... ако не беше добрия пас, си е чист зрител.
Десподов, Кулма и Меркадо се стараха, но Кулма определено разочарова в завършващата фаза.
Кубемба има скорост, добре пресира и... толкоз.

Милчо и Никола заслужават повече минути. Георгиев също!
Имаме нужда от лидер на терена и твърда ръка в съблекалнята! Бая момчета ми се виждат леко .... летаргични.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Mitata » 12 мар 2017 09:10

Red_Neck написа:Перез и Бодуров бяха ОК.


Не съм напълно съгласен, всяко центриране на монтанци пред нашата врата бе голова заплаха. Перез и Бодуров са зле в борбата на втория етаж, почти всеки нападател ги надскача.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2017 10:01

Mitata написа:
Red_Neck написа:Перез и Бодуров бяха ОК.


Не съм напълно съгласен, всяко центриране на монтанци пред нашата врата бе голова заплаха. Перез и Бодуров са зле в борбата на втория етаж, почти всеки нападател ги надскача.

Гледай пак ситуациите при статичните положения последните мачове. Проблемът не идва само от ЦЗ-и, а и от хората, които трябва да помагат.
Срещу геренци кой трябваше да играе с Яблонски в НП?
Кой трябваше да покрие зоната на Недялков вчера?
Голяма грешка е само защитниците да бъдат критикувани.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2017 10:09

... и още нещо.
Гледам, че има критики към Недялков. Явно указанията на Стамен са такива. В интерес на истината, флангът работи основно заради него.
Вчера не видях Меркадо нито веднъж да влезе в надиграване 1:1! Разчита само на скоростта си, а без дублиране от Антон този фланг може да го отпишем.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта