22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот Кашчей » 28 фев 2017 21:22

nosmoky написа:Няма никва разлика между Ботев Пловдив..и Ботев Ихтиман. Това днеска беше поредното селско отборче, което беше дошло до лежи 90 минути за 0-0. Второто полувреме футбол не се игра.
Но ние сме си виновни. Нищо..да слязат малко звездите ни на земята.



Лафонтен?!?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот sin4ec » 28 фев 2017 21:31

Ozzimozzi написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Този мач ме убеди, че отборите в първата ни лига са на едно ниво: гола вода. Щеше да е голям майтап, ако ви бяхме треснали некой случаен гол в края :)

Аз също го твърдя това с едно изключение. ;)

Това е видно и от самолет даже. Не съм ви гледал мача, но резултатът не ме изненадва.
Посредственост...може би това е отговорът на въпроса защо хората не ходят на мач. Няма за какво. То е изтезание и мъчение, не е игра. И все повече тежи въпросът: за какво се взимат тез чужденци и негри?
Ма как няма нещичко, за което да се хванеш :( . Финт някой, отиграване-забравете! Мачкане и джаскане на топката, пълна трагедия. Ми те се спъват в топката, защо да ходи някой да ги гледа на живо?
Аз ще отида в събота само зарад принципа. Но това е пародия на футбол. Предпочитам да си гледам децата-там поне има живец и искрица. Да ми играят Левски и ЦСКА( без значение истинско или не) и на терена да има 15 негри и латиноси, нещо не ми е насърце. :roll:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот GOLEADOR » 28 фев 2017 21:33

Не стояхме стабилно на терена,не знам защо се получи така.Ботев взеха това за което бяха дошли и определено ЦСКА загуби 2 точки на "Армията".Белчев да стяга редиците за събота.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот Show Must Go On » 28 фев 2017 21:40

За този мач, може само да съжаляваме, защото трябваше да водим с два гола до 12-та минута. Все пак за този Ботев равенството е добро. Относно реването за наказателни удари и то няколко били на брой - съжалявам момчета, но аз като малко по възрастен да кажа, че има още дълги години, в които неотсъждания в полза на ЦСКА и Левски ще ги подминавам с усмивка и КЕФ. Много години съм се нагледал на жалките и гадни подпирания на тези отбори и все още съм отвратен ;)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот sin4ec » 28 фев 2017 21:42

GOLEADOR написа:Не стояхме стабилно на терена,не знам защо се получи така.Ботев взеха това за което бяха дошли и определено ЦСКА загуби 2 точки на "Армията".Белчев да стяга редиците за събота.

Е, то не става всеки мач да вкарваш на късмет в 88 минута. Като играеш ганкиното-няма начин.
Но дори и така вашата формация стои на терена с идея по-добре от нашата циркова трупа. Което няма никакво значение за събота. Нито пък мача в събота има значение за каквото и да било, освен за статистиката.
Все пак аз смятам, че ще биете с гол разлика.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот Old_death » 28 фев 2017 21:45

Слабо изигран мач , в който допуснахме грешки на всяко ниво .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот GOLEADOR » 28 фев 2017 21:52

sin4ec написа:
GOLEADOR написа:Не стояхме стабилно на терена,не знам защо се получи така.Ботев взеха това за което бяха дошли и определено ЦСКА загуби 2 точки на "Армията".Белчев да стяга редиците за събота.

Е, то не става всеки мач да вкарваш на късмет в 88 минута. Като играеш ганкиното-няма начин.
Но дори и така вашата формация стои на терена с идея по-добре от нашата циркова трупа. Което няма никакво значение за събота. Нито пък мача в събота има значение за каквото и да било, освен за статистиката.
Все пак аз смятам, че ще биете с гол разлика.

И днес можеше да бием с гол в последните минути.За мен състава бе тотално сгрешен.Вината за равенството е изцяло на Белчев.
П.П.
В едно дерби всичко е възможно,победата ще я вземе този който повече я желае.Дано да сме ние. :)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 28 фев 2017 22:35

GOLEADOR написа:
sin4ec написа:
GOLEADOR написа:Не стояхме стабилно на терена,не знам защо се получи така.Ботев взеха това за което бяха дошли и определено ЦСКА загуби 2 точки на "Армията".Белчев да стяга редиците за събота.

Е, то не става всеки мач да вкарваш на късмет в 88 минута. Като играеш ганкиното-няма начин.
Но дори и така вашата формация стои на терена с идея по-добре от нашата циркова трупа. Което няма никакво значение за събота. Нито пък мача в събота има значение за каквото и да било, освен за статистиката.
Все пак аз смятам, че ще биете с гол разлика.

И днес можеше да бием с гол в последните минути.За мен състава бе тотално сгрешен.Вината за равенството е изцяло на Белчев.
П.П.
В едно дерби всичко е възможно,победата ще я вземе този който повече я желае.Дано да сме ние. :)

Не вижда днес специално какви опции имаше Белчев. Принудителна смяна в началото, Десподов вероятно не бе възстановен, Мекадо за малкото време в което игра не доказа, че е заслужавал доверие да бъде титуляр. ШиБао можеше и да не записва минути днес. :) В крайна сметка, както се изрази един тренер - до края на шампионата ще играем контроли (както и повечето отбори).
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот sin4ec » 28 фев 2017 22:36

GOLEADOR написа:В едно дерби всичко е възможно,победата ще я вземе този който повече я желае.Дано да сме ние. :)

Да ти кажа, не ми пука. Ако сте по-добри, биете и точка. Ако ние вземем да си подаваме топката, може да бием, но и от това не ми пука. Няма я тръпката, и всичко друго губи значение. Мога да ти гарантирам обаче, че дербито на 2004 ще е далеч по-смислено и истинско.
Когато мачове от така нар. ППЛ се посещават от 30-40 човека, не знам изобщо за какво говорим и има ли смисъл да го говорим...
Нито от победата ще изпадна в делириум, нито от загубата ще си разплета чорапите. Това е най-страшното, че не ми пука.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 22 кръг ЦСКА-София - Ботев Пд |28.02| 17:30ч.

Мнениеот шивача » 28 фев 2017 22:57

ся изгледах репортажите-типичната ловешка селения и тя се е преместила на Армията. :oops:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта