Стойчо Младенов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10161
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот CSKA 78 » 11 авг 2013 14:20

Може и да се обиди някой,ама темата е малоумна(поне в настоящият момент)!!!
Какво е това разделение!Тия ,които ни мразят само това чакат!(да се "самоизядеме" от вътре)
Последна промяна от CSKA 78 на 11 авг 2013 14:23, променено общо 1 път.
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот CTAHKO » 11 авг 2013 14:22

Red Warrior написа:Гаранция, че левскарите, които се правят, че са за Стойчо, ако има анкета ще гласуват против. То ще се види, стига да има анкета. :lol:

Напротив 8-) След всеки негов престой,превземате нови върхове :lol: За какво да гласуваме против него ;)Ние сме и ЗА Лупи 8-)А комбинацията от двамата на едно място в ЦСКА си е направо шестица от тотото 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 11 авг 2013 14:24, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот k_oleto » 11 авг 2013 14:24

cska-632 написа:В продължение на един месец т.нар. треньор на ЦСКА не може да разбере на какви позиции играят футболистите му. Вчера видя израстване в играта на Чочев като почти ми нацели позицията.

Води в отбора някакви гледани по ютуб като се оправдава с това, но какво му е оправданието за Абушев и Гъргоров и къде ги е гледал пролетта? Единият единственото запомнящо, което направи в престоя си в Локомотив е, че вкара 2 на "Ботев" и до там. Другият цяла пролет търка пейката, а понякога и до там не стигаше, а когато влизаше в игра разочароиваше тотално. Или треньорът си мисли, че сме 2002 г. и същият е във върхова форма?

Кара халфове да играят крила, крайните защитници ги праща в центъра на защитата, а централните защитници ги преквалифицира в крайни защитници, офанзивните полузащитници ги праща в дефанса. Скоро може да видим Мболи като централен нападател. Поне на физика го докарва, а и от множеството му изритания на топката след аут поне има възможността и силата да уцели противниковата врата. Играе всеки мач за 0:0.

С какво Кировски и Морейра са по-добри от един Герасим Заков? Може би е бил впечетлен от едничкия гол на Морейра през миналия сезон и от ежегодната смяна на отбори на Кировски и е съзрял в него свой побратим нищо че г-н Младенов всяка година сменя един и същ отбор ? С какво Ревсон е по-добър от Радой Божилов? Защо в отбора се вземат атакуващи футболисти, а се играе за 0:0

Защо Гъргоров вчера просто си излезе от терена без да му има нищо?



Абе ти какво очакваш ??? Много са ми странни такива като теб! Дай да те върна месец назад, когато всички биещи се в сърцето, че обичат ЦСКА изчезнаха! Я дай да видим, когато другите отбори се подготвяха за мачовете, нашите бяха със Стоичков, после Борисов - даже и Роко води една-две тренировки. Я да те питам - гледаш ли спортл ТВ - щото там дават мачовете на юношите и виждаш ли какви славни победи жънат. Поправи ме, ако греша, но май селекцията бе направена за 10 дена и май не бяха платени никакви пари ? А за мача с Лудогорец............за първа година падаме там - допреди ги биехме яко.

И последно: Интересуваш ли се какво се случва в ЦСКА - защото аз да и на този етап играта или тактиката на Младенов ми е на последно място

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот Red Warrior » 11 авг 2013 14:25

CTAHKO написа:
Red Warrior написа:Гаранция, че левскарите, които се правят, че са за Стойчо, ако има анкета ще гласуват против. То ще се види, стига да има анкета. :lol:

Напротив 8-) След всеки негов престой,превземате нови върхове :lol: За какво да гласуваме против него ;)Ние сме и ЗА Лупи 8-)

Същите Стойчо и Лупи разбиха дрийм тийма на Правилния през 2008 г., при това футболистите пак бяха обърнали джобовете. :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот Червени_шампиони » 11 авг 2013 14:26

Red Warrior написа:ЗА! Досега като съм питал за негова алтернатива, са ми казвани разни варианти Мето Деянов, Червенков... Не благодаря! Предпочитам Стойчо.


Краси Балъков, Любо Пенев
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот helemong » 11 авг 2013 14:26

За Стойчо Младенов младши не съм сигурен,но Екзекуторът твърдо трябва да остане за да работи и заработва.
В тандем с бате Сашо като помагач ще спасят ЦСКА.
Освен това всеки момент се очакват нови много класни чужди попълнения които следи третият Младенов.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот CTAHKO » 11 авг 2013 14:27

Red Warrior написа:
CTAHKO написа:
Red Warrior написа:Гаранция, че левскарите, които се правят, че са за Стойчо, ако има анкета ще гласуват против. То ще се види, стига да има анкета. :lol:

Напротив 8-) След всеки негов престой,превземате нови върхове :lol: За какво да гласуваме против него ;)Ние сме и ЗА Лупи 8-)

Същите Стойчо и Лупи разбиха дрийм тийма на Правилния през 2008 г., при това футболистите пак бяха обърнали джобовете. :lol:

Толкова като ти харесват,вземи си ги в къщи :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот Red Warrior » 11 авг 2013 14:28

Червени_шампиони написа:
Red Warrior написа:ЗА! Досега като съм питал за негова алтернатива, са ми казвани разни варианти Мето Деянов, Червенков... Не благодаря! Предпочитам Стойчо.


Краси Балъков, Любо Пенев

Любо Пенев няма да напусне националния. Краси Балъков - ко? не!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот Red Warrior » 11 авг 2013 14:28

CTAHKO написа:
Red Warrior написа:
CTAHKO написа:
Red Warrior написа:Гаранция, че левскарите, които се правят, че са за Стойчо, ако има анкета ще гласуват против. То ще се види, стига да има анкета. :lol:

Напротив 8-) След всеки негов престой,превземате нови върхове :lol: За какво да гласуваме против него ;)Ние сме и ЗА Лупи 8-)

Същите Стойчо и Лупи разбиха дрийм тийма на Правилния през 2008 г., при това футболистите пак бяха обърнали джобовете. :lol:

Толкова като ти харесват,вземи си ги в къщи :lol:

От безпомощност само това ли успя да измислиш? :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Анкета: За и против Стойчо Младенов

Мнениеот ЕМИЛ » 11 авг 2013 14:29

ЗА


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта