Сектор Г

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Сектор Г

Мнениеот GOLEADOR » 19 ное 2016 21:12

Това с викингския рев се получи много добре.Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Сектор Г

Мнениеот ceBep » 23 ное 2016 10:08

.
Последна промяна от ceBep на 04 мар 2017 22:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Teo » 23 ное 2016 12:12

Точно в момента сектор Г е над всички!
Просто трябва смяна на разпяващия!

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Сектор Г

Мнениеот ceBep » 23 ное 2016 12:40

.
Последна промяна от ceBep на 04 мар 2017 22:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 23 ное 2016 13:31

Аз мисля, че ако ривеш по-силно от дома си, седнал пред компа, поне в твоя квартал ще усетят величието на един истински ултрас сектор?!?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Teo » 23 ное 2016 23:16

Всичко си върви по план. Хореографите си ги има (особено тая с рогите беше ТОП в дерби от много години), хората са си там... просто на човекът с мегафона в момента не му се отдава да разпява агитката и само в този показател сме назад.
Ще ставаме могъщи с всеки изминал мач... виждате, че дори и мястото, което сме 1500-2000 човека си има постоянно в Г. В последните години цифрата беше абсолютно същата... а хората които са се отказали от ЦСКА и вече не ги интересува може да не коментират. Има прекалено много други спортове, така, че приятно пренасочване към тях.
За мен ЦСКА е повече футболен клуб и е моя начин на живот... така е било и така ще си остане завинаги!


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vV2DH2u9e0M[/youtube]

"Няма да се предадем, ако трябва ще умрем"...
...помните го това скандиране на един бивш разпяваш, нали?
Явно той се предаде, но не умря!

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Сектор Г

Мнениеот ceBep » 24 ное 2016 09:31

.
Последна промяна от ceBep на 04 мар 2017 22:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Teo » 24 ное 2016 09:59

ceBep написа:Нищо няма да ставате Тео, защото при вас нищо не се прави. Нивото ви ще пада със всеки изминал кръг с падането на инерцията от вършеното до сега през последните години. Вие въобще давате ли си сметка какво струваше този сектор да изглежда по този начин с това твърдо ядро и с превръщането на клуба в безапелоционен лидер в посещаемостта на трибуните, а спокойно мога да кажа трибуна в топ 3 на балканите и топ 20 в Европа. И не го казвам защото нещо ме е яд, а защото е точно така. Но както и да е, всичко вече е свършено. За същите хора връщане назад няма, и то благодарение на вашите нови идоли, и да ти издам една тайна, не само в този спорт. И да ти издам още една тайна, имаше планове на хореографии за волейболните срещи, срещи, които отбора ще проведе и в арена армеец като част от шампионската лига по волейбол, но не, изведнъж от ненавист същите ви идоли станаха големи фенове на волейбола. И така Тео, един ден и вие ще си набиете шута от този сектор, и в него ще останат само онези с изгода. Запомни ми думите. Не е далече времето като ще изглеждате като говедата. И когато това стане си припомнете как избрахте да тръгнете по този път, с което ни унищожихте.
Много жалко също, че не разбираш и посланието на думите "няма да те предадем, ако трябва ще умрем". Дано някой ден го разбереш.


Разлика между мачовете от миналия сезон и сега са никакви.
Хората са си същите и липсват една шепа хора като повечето от които вече се върнаха на Армията.
Аз идоли в сектора нямам и никога не съм имал. Имал съм само уважение към всички.
Ако се намери точния човек които да разпява публиката излитаме в космоса с тая бройка дето си идва редовно на мачове. Нз, от къде ги вадиш тия прогнози, но ние в секундата в която се върнем в битката за челните места, тая бройка в момента ще стане тройно по-голяма. Сектора се развива, той не е спрял на едно място. Ние имаме основата върху, която да градим в момента. Тук ще отбележа, че в тая основа има и ярка следа и от Офанзива.
А и да... това скандиране показа, че думите му не значат нищо.Той се предаде...!
Уважение за всичко, което направи, но никой не е незаменим... хора идват и си отиват от Армията, но клубът винаги продължава своя живот, защото е безсмъртен.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Altarf » 06 яну 2017 18:11

Не съм запознат отблизо с ултрас културата. Но моите наблюдения са, че няма разлика с предишни сезони по отношение на бройката. В А сектор сме си едни и същи. Статистиката показва, че мачовете ни са най-посещаваните в Първа лига. На Вечното дерби бяхме повече от левскарите, а мачът постави рекорд по посещаемост за последните не знам си колко години (май бяха десет). За сравнение много по-малко публика имаше на мачовете от знаменитата серия от 6 поредни победи. Така че т.нар. разцепление е изцяло интернет и медийно явление.

С времето и очакваните инвестиции в базата и състава публиката ще се увеличава още повече. ЦСКА няма смисъл да се бори за хората, които предадоха клуба и го писаха мъртъв - те са шепа. Основна цел трябва да са феновете, които поради едни или други причини не идваха на стадиона през последните десет-двадесет години и които не страдат от излишни скрупули, душевни терзания и не изпадат в дребнотемие. Те са хиляди.

Отделно идват и много малки дечица. Ще пораснат големи привърженици някои от тях.

Така че - напред, армейците!

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: Сектор Г

Мнениеот RedSkin » 22 яну 2017 05:24

Все си повтаряте едни и същи лъжи, и си вярвате. Нивото и посещаемостта рязко е спаднала. В "А" сектор сте си едни и същи чичаци, за които е важно ЦСКА да е в кирливата "А" група независимо как.
Истината е обаче, че има едни 30-40%, които изобщо не са стъпвали на мач на този нов отбор, а са били редовни посетители преди това.
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта