Ивайло Чочев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот RedeviL » 08 апр 2013 13:28

Udoji90 написа:
RedeviL написа:
j0rka7aa1 написа:Това момче ако започне да му се дава повече шанс имам чувството, че следващия шампионат ще е един от най-добрите ни футболисти...

... и средата на първенството ще бъде шитнат на някой руски, турски или полски средняк. Нещо подобно на Сашко Тонев, когото продадохме за смешните 700-800к лева... А сега цената му е в пъти по-голяма!!

[offtopic]Примерът с Тонев не е съвсем уместен според мен. Лех не са средняк, а са си един от най-силните полски отбори. Вярно, че след продажбата на Левандовски са малко отслабени, но дори сега май са на 2-ро място в първенството. А и трансферът се оказа много добър ход за Тонев - като го гледам сега как играе за националния отбор, определено е израснал адски много, след като напусна ЦСКА. Ако беше останал по-дълго, изобщо не се знае дали щеше да е на това ниво, или щеше да е в ситуацията на Делев примерно. Колкото до цената, за която сме го продали, по онова време наистина едва ли е струвал повече от това. Както казваш, "сега" е доста по-скъп, но и това също се дължи най-вече на развитието му в Лех и едва ли щеше сега да струва много, ако още беше тук.[/offtopic]

[offtopic]Тонев е един от най-големите ни таланти и неговото напускане бе неизбежно, но не съм съгласен това да става през полското първенство и то за жълти стотинки! За мен това е тотално грешна политика, която е много характерна за нашето ръководство, а именно при първата реална оферта да се продава! Така се случи с Мораес, Нелсън, Зику, Платини (който по-късно си върнахме) и Тонев.. Все ключови футболисти за отбора!! По времето на Тонев имахме страхотен отбор и съм убеден, че с тези футболисти имахме сериозни шансове за титлата, а защо не да направим и сериозен пробив в Европа!? Това със сигурност щеше да покачи драстично цената на целият отбор! За да се котират по-добре футболистите ни, българсите отбори трябва да участват в европейските турнири и да се представят на добро ниво! По този начин ще се покачи и нивото на цялото ни първенство! Няма как да се получи, когато продаваме талантите си на безценица![/offtopic]

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот No Pyro No Fun » 08 апр 2013 13:56

... Присо- от 1 метър неможе да уцели вратата иначе не знам как ама може да мине целия отбор, Сержиньо другата крайност точен удар но 10 годишен ще го излъже и ще му вземе топката и е бавен, Платини се мисли за велик а е ревлива п****, К.Стоянов най-големия нещастник, Камбуров не става вече, Венков и той пълна мъгла не знае къде се намира, Анисе не е доказал въобще че заслужава да е в ЦСКА, а той е незаменим титуляр, Станко Йовчев- добре че не играе, Черни като реши че мача е много скучен решава да го развесели с някое тъпо излизане, Бандаловски има качества, ама и той се мисли за много голям а всъщност е средно ниво футболист, Варела минал през Палермо за 2-3 милиона ама не може да пробие защитата на Локо СФ и Ботев Враца, Марсиньо- според мен ще се окаже поредния лигав бразилец минал през А група, Кириакидис- той не почти не е играл, гледъл съм го малко- "дърво", Нюанджи- вкара един гол на Левски и стана голям, а е пълен некадърник много скаран с краката си, Делев тая година е ходил на повече на дискотека от футболни мачове(все пак преди показваше качества и ако върне форма може и да се получи), Венци Василев и той поредния анонимник, добри дефанзивни качества има все пак е бек ама въобще не помага на крилото. За сметка на тия Васил Попов, Чочев, Грънчов, Долапчиев, Анатлоли Господинов, Богомил Христов не влизат да играят...
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот Teo » 08 апр 2013 14:51

Avrameca написа:заслужава повече игрово време ;)


+1948

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот RedeviL » 08 апр 2013 16:26

No Pyro No Fun написа:... Присо- от 1 метър неможе да уцели вратата иначе не знам как ама може да мине целия отбор, Сержиньо другата крайност точен удар но 10 годишен ще го излъже и ще му вземе топката и е бавен, Платини се мисли за велик а е ревлива п****, К.Стоянов най-големия нещастник, Камбуров не става вече, Венков и той пълна мъгла не знае къде се намира, Анисе не е доказал въобще че заслужава да е в ЦСКА, а той е незаменим титуляр, Станко Йовчев- добре че не играе, Черни като реши че мача е много скучен решава да го развесели с някое тъпо излизане, Бандаловски има качества, ама и той се мисли за много голям а всъщност е средно ниво футболист, Варела минал през Палермо за 2-3 милиона ама не може да пробие защитата на Локо СФ и Ботев Враца, Марсиньо- според мен ще се окаже поредния лигав бразилец минал през А група, Кириакидис- той не почти не е играл, гледъл съм го малко- "дърво", Нюанджи- вкара един гол на Левски и стана голям, а е пълен некадърник много скаран с краката си, Делев тая година е ходил на повече на дискотека от футболни мачове(все пак преди показваше качества и ако върне форма може и да се получи), Венци Василев и той поредния анонимник, добри дефанзивни качества има все пак е бек ама въобще не помага на крилото. За сметка на тия Васил Попов, Чочев, Грънчов, Долапчиев, Анатлоли Господинов, Богомил Христов не влизат да играят...

Tака е... :(

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот Син до гроб_ » 08 апр 2013 17:47

Jorkorazporko написа:Крайно време е ЦСКА да се изчисти от лекенцата, саботьорите, провокаторите, мижитурките и на тяхно място да налага млади български момчета! Аз се моля да Бога по някакъв начин да успеем да разкараме Бандаловски, Коцето Стоянов, Платини и Присо възможно най - скоро! Те не са професионални футболисти! Да може да имат качества, но нямата разума и характера за да бъдат част от отбор като ЦСКА! На тяхно място спокойно може да се пуснат момчета като Грънчов, Чочев, Васил Попов и Долапчиев! Ако не започнем да ги налагаме това ще са поредните талантливи играчи, изгонени от безхаберието на треньора и ръководството! Примери бол, Томи Костадинов не е единсвения, Орлин Старокин и Георги Божилов също са наши юноши, както и много други!

В това мнение ако смениш името ЦСКА с Левски и някои имена, положението е абсолютно същото ,като съм съгласен с написаното. А иначе Старокин ви го даваме гювеч от раз, ако зависи от мен. :lol:
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Кировец II
Мнения: 518
Регистриран на: 07 дек 2012 18:29
Skype: **

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот Кировец II » 08 апр 2013 19:57

No Pyro No Fun написа:... Васил Попов, Чочев, Грънчов, Долапчиев, Анатлоли Господинов, Богомил Христов не влизат да играят...

Нормално да не влизат да играят. ЦСКА гони класиране за Европа, едва ли който и да е треньор би си позволил да рискува с младежи.
"Докато отлагаме - животът отминава."
Луций Аней Сенека

svetlan28
Мнения: 339
Регистриран на: 02 фев 2012 19:32
Skype: svetlio 5

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот svetlan28 » 08 апр 2013 20:32

No Pyro No Fun написа:... Присо- от 1 метър неможе да уцели вратата иначе не знам как ама може да мине целия отбор, Сержиньо другата крайност точен удар но 10 годишен ще го излъже и ще му вземе топката и е бавен, Платини се мисли за велик а е ревлива п****, К.Стоянов най-големия нещастник, Камбуров не става вече, Венков и той пълна мъгла не знае къде се намира, Анисе не е доказал въобще че заслужава да е в ЦСКА, а той е незаменим титуляр, Станко Йовчев- добре че не играе, Черни като реши че мача е много скучен решава да го развесели с някое тъпо излизане, Бандаловски има качества, ама и той се мисли за много голям а всъщност е средно ниво футболист, Варела минал през Палермо за 2-3 милиона ама не може да пробие защитата на Локо СФ и Ботев Враца, Марсиньо- според мен ще се окаже поредния лигав бразилец минал през А група, Кириакидис- той не почти не е играл, гледъл съм го малко- "дърво", Нюанджи- вкара един гол на Левски и стана голям, а е пълен некадърник много скаран с краката си, Делев тая година е ходил на повече на дискотека от футболни мачове(все пак преди показваше качества и ако върне форма може и да се получи), Венци Василев и той поредния анонимник, добри дефанзивни качества има все пак е бек ама въобще не помага на крилото. За сметка на тия Васил Попов, Чочев, Грънчов, Долапчиев, Анатлоли Господинов, Богомил Христов не влизат да играят...


Твърде много негативизъм!!!Венци не помагал на крилото :lol: ?Че той във Враца създаде 2 сто процентови положения :lol: !

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот cska - maina » 09 апр 2013 22:08

Старши треньорът на Чавдар (Етрополе) Петър Пен­чев се присъедини към бол­шинството от мненията, че ЦСКА е направил трансфе­рен удар с привличането на Ивайло Чочев.

Той заяви, че доско­рошният капитан на тима му по нищо не отстъпва на Мартин Камбуров и Мишел Платини.

„Ивайло е играч, който се чувства най-добре на позицията зад централния нападател. Той е футболист тип офанзивен полузащитник. Прите­жава страхотен дрибъл, има силен ляв крак, добър удар отдалеч, много е комбинативен. Освен това го­лямо предимство е, че е ви­сок, много е бърз и мощен . Той е един изключителен професионалист. Момче, за което футболът е на първо място, винаги е готов да се учи и усъвършенства. Един от най-съвестните футболисти, с които съм имал възможност да работя през ка­риерата си. Колкото до то­ва дали ще успее да се пребо­ри за титулярно място, мо­ето мнение е, че има реален шанс за това. По нищо не отстъпва на Мишел Плати­ни и Мартин Камбуров. Крайно време е в грандове­те да почнат да дават шан­сове на такива момчета. Той е бъдещето на младеж­кия, а след време и на мъж­кия национален отбор. ЦСКА направи голям трансферен удар с привличането му и мога да им гарантирам, че ако получи шанса, който зас­лужава, няма да съжаляват"
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот angelofdeath » 10 апр 2013 10:51

Тъжно ми е да го кажа, но ЦСКА никога не са разчитали на своите юноши. От друга страна зада се гонят големи цели трябват сериозни играчи, с деца може само да се живурка. Ще спечелят някой мач, някоя купа, но дотук. Точен пример е отбора на Арсенал произвеждащ страхотни футболисти, които обаче не са конкуренция на зверовете от Юнайтед. Затова трябва сплав от млади играчи плюс няколко по-сериозни и поне един ветеран. Така всичко ще върви и малките ще се учат от батковците, а те ще слушат заслужилите. Чочев е в това положение и ако му се даде шанс ще изпъкне. Има качествата, но не трябва да се презорва с големи очаквания. Психиката на едно дете е много уязвима и ако не е сериозно перде ще прегори още преди да е засветил. Примерите са десетки! Все пак аз вярвам, че правилния път за целия български футбол е в децата.

едъртакъв
Мнения: 56
Регистриран на: 13 фев 2013 16:24
Skype: no
Контакти:

Re: Ивайло Чочев

Мнениеот едъртакъв » 12 апр 2013 11:10

Срещу Лудогорец не впечатли. Няма я мотивацията на дебютант така трудно ще стане титуляр. С Варела са набори.. а той е далеч.... трябва повече желание тичане.... себераздаване. :cry:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта