7 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот Red_Neck » 27 авг 2023 12:33

delqnski47 написа:Всичките сериозни положения на ЧМ второто полувреме без гола бяха изстрели извън наказателното поле. Ние имахме едно 3-4 положения в тяхното. Гредата на Юга, положението на Шагоян, положението на Назон + изстрела на Шагоян. Ако тегля чертата си беше абсолютно заслужен равен, гледайки сбора от положенията в твете полувремена. Владеене на топката аз за превъзходство не го броя.

Факт!
Кат не драскаш за политика те харесвам ;)
Само ще добавя:
Рано вкарахме и това донякъде оправдава "играта" ни след това. Според мен отборът има 2 основни проблема в момента - физически и психологически.
Решаваме ги и започваме да бродираме!
За първото ще трябва бачкане, за второто малкият Джуджи ще трябва да спре да влиза в съблекалнята и разни "организирани" да спрат да причакват играчите след мач. Това не помага!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот djd » 27 авг 2023 13:00

Red_Neck написа:
delqnski47 написа:Всичките сериозни положения на ЧМ второто полувреме без гола бяха изстрели извън наказателното поле. Ние имахме едно 3-4 положения в тяхното. Гредата на Юга, положението на Шагоян, положението на Назон + изстрела на Шагоян. Ако тегля чертата си беше абсолютно заслужен равен, гледайки сбора от положенията в твете полувремена. Владеене на топката аз за превъзходство не го броя.

Факт!
Кат не драскаш за политика те харесвам ;)
Само ще добавя:
Рано вкарахме и това донякъде оправдава "играта" ни след това. Според мен отборът има 2 основни проблема в момента - физически и психологически.
Решаваме ги и започваме да бродираме!
За първото ще трябва бачкане, за второто малкият Джуджи ще трябва да спре да влиза в съблекалнята и разни "организирани" да спрат да причакват играчите след мач. Това не помага!

Решението на психическия Броблем е ясно и изпробвано - забавления като сръбска скара, крушовица, разходки в багажник сред природата, грижи за коне и кучета и други похвати от известната ловешка метода. :lol:
Обаче това ще задълбочи физическия проблем, който ми е много странен. Какво трябва да направиш, за да излезеш така от форма, при положение, че цяла година преди това си търчал като изоглав?

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот realno » 27 авг 2023 16:05

ivo55 написа:Деляне, може ли да пуснеш анкета дали вярваме, че Ганчеви разбират от футболен мениджмънт, и че могат да направят ЦСКА шампион?
Просто ми е интересно дали освен ред нек, който явно е някой от клубната администрация, ще има поне 1 фен на ЦСКА, който би отговорил положително.

Не е ли малко късно за подобна анкета? ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот W84me » 27 авг 2023 16:40

djd написа:Какво трябва да направиш, за да излезеш така от форма, при положение, че цяла година преди това си търчал като изоглав?

Отговора се крие във въпроса ти. Може би са презобили :)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

peliforewer
Мнения: 9752
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот peliforewer » 28 авг 2023 07:13

W84me написа:
djd написа:Какво трябва да направиш, за да излезеш така от форма, при положение, че цяла година преди това си търчал като изоглав?

Отговора се крие във въпроса ти. Може би са презобили :)

Вашите последно време също много тичат :) . След като "позна" , че Черно море ще лягат на ЦСКА, гледам и мача Берое-ЦСКА ти е ясен :) , мамин сладък.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот W84me » 28 авг 2023 09:50

peliforewer написа:
W84me написа:
djd написа:Какво трябва да направиш, за да излезеш така от форма, при положение, че цяла година преди това си търчал като изоглав?

Отговора се крие във въпроса ти. Може би са презобили :)

Вашите последно време също много тичат :) . След като "позна" , че Черно море ще лягат на ЦСКА, гледам и мача Берое-ЦСКА ти е ясен :) , мамин сладък.

Дето се вика, дано пак позная :)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3830
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 28 авг 2023 12:32

Чета някакви глупости за някакви почести към загинали в ПТП фенове на милиционерския клуб.
Имали били претенции защо нямало минута мълчание. Тези не знаят ли, че първенството се администрира от БФС и съдиите, които дават първия съдийски сигнал, не са на щат в ЦСКА, а БФС им е работодател?
Много ме съмнява, че в ЦСКА има отдел, който да се занимава с това да следи криминалните хроники свързани с фенове на други отбори. Ако е имало изпратени някакви искания, дори и само на електронна поща, силно се съмнявам, че някой в ЦСКА е казал "няма пък".

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот Testa_di_Legno » 28 авг 2023 23:23

ivo55 написа:Чета някакви глупости за някакви почести към загинали в ПТП фенове на милиционерския клуб.
Имали били претенции защо нямало минута мълчание. Тези не знаят ли, че първенството се администрира от БФС и съдиите, които дават първия съдийски сигнал, не са на щат в ЦСКА, а БФС им е работодател?
Много ме съмнява, че в ЦСКА има отдел, който да се занимава с това да следи криминалните хроники свързани с фенове на други отбори. Ако е имало изпратени някакви искания, дори и само на електронна поща, силно се съмнявам, че някой в ЦСКА е казал "няма пък".

"Претенции" като такива никой не е изказал, то няма и за какво. Имаше констатация в медиите и фенските среди, че всички останали срещи от кръга в Лигата са започнали след минута мълчание - без този...

Възможно е, наистина, навсякъде другаде да има отдели, следящи криминалните хроники, а пък ако "процедурата" по отправяне на подобен жест е свързана с пускането на циркулярен мейл с "искане", а не с добро възпитание, то може и някой просто да е пропуснал адреса на "ЦСКА-София". Но лично аз съм на мнение, че просто е станало някакво недоглеждане я от страна на съдиите, я от страна на домакините, които имаха да отдават почит към свой футболист, натрупал 100 мача с червената фланелка. Далеч съм от мисълта, че се касае за някаква преднамерена демонстрация на незаинтересованост, но пропускът е факт, а с него - като в оня стар виц за арменците, - и неприятното чувство си остана... "Виновни" или не (отново: според мен - не), от "София" можеха да излезнат от ситуацията или с някакъв транспарант от феновете, или с два-три реда на официалния сайт на клуба. Не би, но както и да е - случва се. По-важно е занапред (дай Боже!) да няма такива поводи за минута мълчание!
Само "Левски"!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6134
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 29 авг 2023 10:31

Категорично осъждам и се разгриначавам от глупоста да не бъде спазена минута мълчание в памет на загиналите хора :oops: :evil:
Това граничи с безумието ! Спорта си е само спорт и нищо повече !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

DoSomethingDifferent
Мнения: 586
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: 6 Кръг/ ЦСКА - Черно Море /26.08.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 29 авг 2023 11:54

Testa_di_Legno написа:
ivo55 написа:Чета някакви глупости за някакви почести към загинали в ПТП фенове на милиционерския клуб.
Имали били претенции защо нямало минута мълчание. Тези не знаят ли, че първенството се администрира от БФС и съдиите, които дават първия съдийски сигнал, не са на щат в ЦСКА, а БФС им е работодател?
Много ме съмнява, че в ЦСКА има отдел, който да се занимава с това да следи криминалните хроники свързани с фенове на други отбори. Ако е имало изпратени някакви искания, дори и само на електронна поща, силно се съмнявам, че някой в ЦСКА е казал "няма пък".

"Претенции" като такива никой не е изказал, то няма и за какво. Имаше констатация в медиите и фенските среди, че всички останали срещи от кръга в Лигата са започнали след минута мълчание - без този...

Възможно е, наистина, навсякъде другаде да има отдели, следящи криминалните хроники, а пък ако "процедурата" по отправяне на подобен жест е свързана с пускането на циркулярен мейл с "искане", а не с добро възпитание, то може и някой просто да е пропуснал адреса на "ЦСКА-София". Но лично аз съм на мнение, че просто е станало някакво недоглеждане я от страна на съдиите, я от страна на домакините, които имаха да отдават почит към свой футболист, натрупал 100 мача с червената фланелка. Далеч съм от мисълта, че се касае за някаква преднамерена демонстрация на незаинтересованост, но пропускът е факт, а с него - като в оня стар виц за арменците, - и неприятното чувство си остана... "Виновни" или не (отново: според мен - не), от "София" можеха да излезнат от ситуацията или с някакъв транспарант от феновете, или с два-три реда на официалния сайт на клуба. Не би, но както и да е - случва се. По-важно е занапред (дай Боже!) да няма такива поводи за минута мълчание!


С това показахме, че нямаме маркетингов/пиар отдел. За какво е Орманжиев примерно?
Do Something Different!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта