Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот mistreated » 30 апр 2024 15:18

danko_sot написа:Че ще има българи, ще има, но около тях трябва да има и класни чужденци все пак ;)

Не е въпроса аз какво мисля или Шивача или някой друг, а каква ще е визията на Новия Спортен Директор :?: :idea:

Ако има изравняване на заплатите обаче става много сложно :roll:

За мене най-ценни към този момент от чужденците, които задължително трябва да запазим са Линдсет и Скаршем. Последният малко мачове има за нас, но много ми се вдигна в очите с представянето си в последните мачове.

Същото се отнася и за Санянг, като изненадващо или не към тях бил добавил Вион и Махмутович.

За повечето от останалите съм на кантар. Ако ме питате между Матай и Кордоба, ще избера втория, защото е по-млад и ще има по-голяма мотивация да се докаже. Относно Де Нойер пак е трудно да се прецени, но по-скоро да се махне, заради някои дисциплинарни изцепки, ако са истина. За Тоби Хайнц също може да му се даде шанс, но ако пък има много добра оферта.

Бусато прави страхотен сезон, но смятам, че е време да поеме към ново предизвикателство.

Юга има голямо сърце според мен и разбра какво е ЦСКА за престоя си, но смятам, че и той е на години и при добра оферта и него трябва да го пуснем да си ходи.

Никакви колебания намам за Мено Кох, че трябва да си ходи.

П.П. Много зависи обаче от новия треньор и каква схема и стил на игра ще прилага. Както и от финансова гледна точка, предвид очакваното намаление на заплатите. Като цяло обаче си мисля, че е напълно реално чужденците да бъдат редуцирани почти двойно за сметка на българите в състава.


Мисля, че забрави Кареасо, който е страхотно куче. С Юга се допълват доста добре, като опорни. Не виждам защо трябва да се разваля тази двойка. Отборът има нужда от ЦН, крила, бекове и един ЦЗ.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3740
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 30 апр 2024 15:23

mistreated написа:
danko_sot написа:Че ще има българи, ще има, но около тях трябва да има и класни чужденци все пак ;)

Не е въпроса аз какво мисля или Шивача или някой друг, а каква ще е визията на Новия Спортен Директор :?: :idea:

Ако има изравняване на заплатите обаче става много сложно :roll:

За мене най-ценни към този момент от чужденците, които задължително трябва да запазим са Линдсет и Скаршем. Последният малко мачове има за нас, но много ми се вдигна в очите с представянето си в последните мачове.

Същото се отнася и за Санянг, като изненадващо или не към тях бил добавил Вион и Махмутович.

За повечето от останалите съм на кантар. Ако ме питате между Матай и Кордоба, ще избера втория, защото е по-млад и ще има по-голяма мотивация да се докаже. Относно Де Нойер пак е трудно да се прецени, но по-скоро да се махне, заради някои дисциплинарни изцепки, ако са истина. За Тоби Хайнц също може да му се даде шанс, но ако пък има много добра оферта.

Бусато прави страхотен сезон, но смятам, че е време да поеме към ново предизвикателство.

Юга има голямо сърце според мен и разбра какво е ЦСКА за престоя си, но смятам, че и той е на години и при добра оферта и него трябва да го пуснем да си ходи.

Никакви колебания намам за Мено Кох, че трябва да си ходи.

П.П. Много зависи обаче от новия треньор и каква схема и стил на игра ще прилага. Както и от финансова гледна точка, предвид очакваното намаление на заплатите. Като цяло обаче си мисля, че е напълно реално чужденците да бъдат редуцирани почти двойно за сметка на българите в състава.


Мисля, че забрави Кареасо, който е страхотно куче. С Юга се допълват доста добре, като опорни. Не виждам защо трябва да се разваля тази двойка. Отборът има нужда от ЦН, крила, бекове и един ЦЗ.


Да, Кареасо остава твърдо. Относно Юга– по-млад няма да става. Аз лично бих го пуснал, както и Бусато.

Абе много е омотано, като вземеш да го мислиш, особено за някои хора, кои да останат, кои не. Ама не сме в кухнята, няма как да знаем всичко. Сложен процес е. Затова трябва спортно-техническия директор да си подбере треньор и да работят в синхрон.

Лично аз се надявам на тандем Танев-Белчев, ама нищо чудно накрая да са съвсем други x и у.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3740
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 30 апр 2024 15:44

Сега отварям сайтовете: Та Бербатов президент, Александров- директор, другия– не знам си къв.

На мен ми е странно. Тоя Александров само по тв съм го гледал да коментира мачове, хубаво- прическата е добре, ама......
Че бил наш юноша– ок. Ама той най-силните години ги игра в Лудогорец. Не ми вдъхва доверие този, силно се надявам да не е на ръководен пост. Според мен най-много за скаут да става.

Относно Бербо– също съм скептичен. И какво ще стои за показност, да предствалява инсттуцията ли??? И ква е тая длъжност президент???? Напълно излишна е.

Спортен директор, изпълнителен директор, скаутско звено и треньор с неговия си щаб.

Не ни трябват манекени. А хора врели и кипели във футбола, черноработници, които ще работят за марката ЦСКА, доказали са се, имат управленски опит, ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 30 апр 2024 15:50

Дайте го малко по-кротко, нека първо се презентират новите хора в клуба, да си кажат целите.Чета разни състави които няма как да се случат, иска се ЦЗ, а ние на тази позиция имаме Християн Петров, Матай, Кордоба, Махмутович и Кох.Приемаме, че Кох е пътник, но другите четирима са от най-добрите на този пост в България, моля за малко по-сериозни коментари.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот mistreated » 30 апр 2024 15:57

peliforewer написа:Дайте го малко по-кротко, нека първо се презентират новите хора в клуба, да си кажат целите.Чета разни състави които няма как да се случат, иска се ЦЗ, а ние на тази позиция имаме Християн Петров, Матай, Кордоба, Махмутович и Кох.Приемаме, че Кох е пътник, но другите четирима са от най-добрите на този пост в България, моля за малко по-сериозни коментари.


Махмутович не желае да предподпише, какво го броиш него. Остават трима, а Матай често се контузва. Какво по-сериозно искаш?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 30 апр 2024 16:04

mistreated написа:
peliforewer написа:Дайте го малко по-кротко, нека първо се презентират новите хора в клуба, да си кажат целите.Чета разни състави които няма как да се случат, иска се ЦЗ, а ние на тази позиция имаме Християн Петров, Матай, Кордоба, Махмутович и Кох.Приемаме, че Кох е пътник, но другите четирима са от най-добрите на този пост в България, моля за малко по-сериозни коментари.


Махмутович не желае да предподпише, какво го броиш него. Остават трима, а Матай често се контузва. Какво по-сериозно искаш?

Махмутович не е желал да подпише с Ганчев, сега може да си промени решението.Направо направете селекцията тук във форума и на пресконференцията я сведете на новото ръководство за изпълнение.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3740
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 30 апр 2024 16:08

peliforewer написа:
mistreated написа:
peliforewer написа:Дайте го малко по-кротко, нека първо се презентират новите хора в клуба, да си кажат целите.Чета разни състави които няма как да се случат, иска се ЦЗ, а ние на тази позиция имаме Християн Петров, Матай, Кордоба, Махмутович и Кох.Приемаме, че Кох е пътник, но другите четирима са от най-добрите на този пост в България, моля за малко по-сериозни коментари.


Махмутович не желае да предподпише, какво го броиш него. Остават трима, а Матай често се контузва. Какво по-сериозно искаш?

Махмутович не е желал да подпише с Ганчев, сега може да си промени решението.Направо направете селекцията тук във форума и на пресконференцията я сведете на новото ръководство за изпълнение.


Аз съм съгласен! :) Ще пратим Шивача на пресконференцията на 07.05. да представи окончателния ни списък. Като най-яростен противник на старото ръководство.... 8-)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот mistreated » 30 апр 2024 16:11

peliforewer написа:Махмутович не е желал да подпише с Ганчев, сега може да си промени решението.Направо направете селекцията тук във форума и на пресконференцията я сведете на новото ръководство за изпълнение.


"Новото ръководство" е в клуба от доста време. И какъв е проблемът, че коментираме селекция? До оня ден всички ги гонехте, сега що говорим за селекция...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 30 апр 2024 16:19

Какъв е бизнесът на Папазки? Освен комар някой знае ли за друго?

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 30 апр 2024 16:22

mistreated написа:
шивача написа:Не мога се нарадвам :) :) :) :) :) :)
Състава за новия сезон:

1 Божев
2 Стойчев
3 Петров
4 Йорданов Пирин
5 Матай или някой нов Българин
6 идея нямам, но да е Българче
7 Антонов
8 Шопов
9 Папазов
10 Малката Чорба
11 Тасев Пирин
Ако ще и 12-ти да се класираме, не ми дреме


Как ви се говорят тъпотии не мога да разбера... След втория мач ще ги "изгоните" половината. И нали все ревяхте, че не можел Ганчев да направи ЦСКА шампион, сега нямало да им дреме ако сме 12-ти. Пишете, колкото да се намирате на работа.

Густо ми е-пиша си. Ти пиши умнотии, ако ти се отдава...
Проблема ми беше ниския и платените му подлоги. Личен!
Титла бъди сигурен, че всеки иска, но реално първата година ще е мираж. Даже и в Европаа да не играем, не ми е проблем. А Българи да плюя не ми е в стила, като изключа сатнко йовчев, вратарчето караджов и още два-трима, които бяха връзкари.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта