Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 20 фев 2024 21:43

ВРАТАРИ (3): Густаво Бусато (33), Димитър Евтимов (30), Марин Орлинов (29)

ЗАЩИТНИЦИ (6-ма за 4 позиции. Без нито 1 ляв бек): Браян Кордоба (24), Енес Махмутович (26), Християн Петров (21), Юрген Матей (30), Мартин Стойчев (20), Тибо Вион (30)

ХАЛФОВЕ (5-ма за 4 позиции + 2-ма юноши, на които не се дава да помиришат терен и са неподготвени): Амос Юга (31), Улаус Скаршем (25), Джонатан Линдсет (27), Марселино Кареасо (24), Георги Чорбаджийски (19), Илиан Антонов (18), Тобиас Хайнц (25)

НАПАДАТЕЛИ (1,5 за 2 позиции. В много мачове през сезона ще играем с 1 нападател поради липса на втория): Фернандо Каранга (32), Матиас Фаетон (по принцип е крило, но поради голямата си маса няма сили за повече от 60 мин. и 5-6 къси спринта. Нулеви умения за игра с глава. При далечни удари разчита на късмет.) (24)

Общо 12,5 полеви играча + 2-ма юноши без никакъв опит в 1-ва лига.
Вероятност с този ресурс да се издържи докрая в пълен състав - под 5 %.
Шанс за титла - под 1%

Ниво на окомплектованост на отбора - посредствен играч на FM Manager (nick name: The Night Boss)
Професионален футболен мениджмънт - n.a.
-------------------------

ПЪЛНЕЖ:
Мено Кох (замразен след редица резили) (29), Иван Турицов (отказва да преподпише, иска да избяга. В повечето мачове е покъртително слаб) (24), Емануел Шакич (последен сезон, неубедидетелен, без ясна позиция) (33), Сейни Санянг (аматьорско ниво) (20), Бради де Нойер (контузен от близо година, извън всякаква форма, логично със загуба над 30% на мускулната маса. Аеробен и анаеробен капацитет - под 50% от този на активен спортист ) (26), Лазар Туфегджич (отказва да напусне, казано му е да се маха) (26), Станислав Шопов (искаха да го махнат, вече мисли за следващия си отбор лятото) (21) Данило Асприля (с хронична контузия, няма сили за повече от 20 мин. Последен сезон.) (35)

gihuelo
Мнения: 5923
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 23 фев 2024 12:11

Преотстъпените :
Бисмарк Чарлс -първи мач и първи гол за Железничар Сараево
Симеон Александров - донесе победата на Септември над числото -2
Александър Бучков - 90 минути за Литекс
Росен Маринов - 90 минути за Литекс
Алекс Божев - 90 минути за Литекс
Йоан Лозанов -резерва -не влиза в игра за Литекс
Асен Дончев - 90 минути за Пирин - подаде за гола им
Марк-Емилион Папазов - 57 минути за Хебър
Павел Жабов- 78 минути за Черноморец

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20348
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 26 фев 2024 15:38

шивача написа: Евала, джудже!

Не смяташ ли, че критиките към ГГ вече са супер "ту мъч"? Какво да направи ГГ? Да влезе и да ви вкара два гола, щото наказаха Вкаранга?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

gihuelo
Мнения: 5923
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 26 фев 2024 16:15

Drunken_Master написа:
шивача написа: Евала, джудже!

Не смяташ ли, че критиките към ГГ вече са супер "ту мъч"? Какво да направи ГГ? Да влезе и да ви вкара два гола, щото наказаха Вкаранга?


Не. Не искаме да влиза :)
Просто след като е трябвало да продаде Назон не трябваше да преотстъпва Папазов , защото при наказание на Каранга оставаме без ЦН. Оставаме с две крила а схемата ни е без крила.
И вместо 4 десни бека да беше взел един читав ляв .
Петимата ЦЗ не знам какво щи правим ,защото са нужни най-много 4 при положение , че и Юга може да е ЦЗ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20348
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 26 фев 2024 19:23

Да... НЕМ явно е само някакъв параджия и поливач на стадиона в ЦСКА.
Не знам, какво искате от ГГ, честно... Ето... миналата година наистина бяхте изключително близо до това, да "ритнете столчето" на Делиормана (най-омразният тип в първенството), ако Турица не се беше насрал срещу 1948. Нали се сещаш, че основният ви претендент е отбор, който изобщо не пести никакви средства за да бъде шампион всяка година. Само за оня Дуа Куадуо или както там се казва дадоха 3 милиона евро. И не говорим само за финансови, мисля че е ясно. Това е все едно ПСЖ да ги измести Монако или Ница от първото място във Франция, като добавим и цялата френска футболна федерация да играе с тях. Това никога няма да се случи... Хубаво е и малко да бъдете реалисти. По-добре да се налагат повече българи. Нали го писах в другата тема... Единственият адекватен оня ден беше Вкаранга. Тоя Фаетон е абсолютен житен бегач, чеп за зеле не става от него. Или по-скоро НЕМ не може, да му намери място в отбора или да го накара и да играе по правилният начин. Оня ден... само дето си отделих 2 часа време за да ви гледам отбора. Че и се разболях на всичкото отгоре.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

CSKArforever
Мнения: 257
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKArforever » 26 фев 2024 20:17

Не знам ако не Ганчев, тогава кой трябва да бъде обвиняван за това, че за 8 години имаме една умряла купа. Една купа! Да влезел той вместо Каранга да вкара? А кой привлече Каранга без далак, в съмнителна форма и психично здраве и сигурно с 10 гола за последните 3 години? Някой от форума сигурно.
Някой от форума ли върна гологлавото недоразумение, което сигурно още 10 мача да играе с Левски и Лудогорец, победа няма да види? Не е ли и джуджи този, който определя кои ще бъдат директори, скаути и тн.? Същите тези скаути трябва съобразено с бюджета да намерят най-добрите възможни футболисти. Е, аз ли гледах некадърника Фаетон, за който бяха дадени 2 милиона евро? Лудогорец за 900к взеха Текпетей, за 1,3 милиона взеха Игор Тиаго! А разликата между Фаетон и тях е огромна.
Миналата година бяхме близо до титла. Да, фактически бяхме (аз лично имам известни съмнения, че Гришата и Домуса се бяха договорили да има драма докрая, но победителят пак да бъде Лудогорец в последния кръг и дузпата на Турицов беше крайно крайно съмнителна). Но дори да приемем, че всичко е било честно и че тези "договорки" са лично мои внушения, то кой махна треньорът, който спечели 80+ точки и върна НЕМ?

Не съм краен "анти джуджи" активист и не подкрепям крайните мнения по темата, понеже едва ли има много "заможни" господа, които да желаят да издържат футболен клуб и изобщо да навлизат в помията наречена "български футбол"(още повече, че трябва да щадим чувствата на микренеца, поне докато се направи стадиона, защото е доста тънкообиден), но критиките към него са си напълно заслужени. С абсурдния начин по който функционира клубът ни, Лудогорец и 30 поредни титли могат да направят!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 26 фев 2024 20:59

Drunken_Master написа:
шивача написа: Евала, джудже!

Не смяташ ли, че критиките към ГГ вече са супер "ту мъч"? Какво да направи ГГ? Да влезе и да ви вкара два гола, щото наказаха Вкаранга?

Не знам дали вече са ту мъч, аз си го храня откакто е дошъл на Армията. Не е от мача с Черно Море ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 26 фев 2024 21:04

шивача написа:
Drunken_Master написа:
шивача написа: Евала, джудже!

Не смяташ ли, че критиките към ГГ вече са супер "ту мъч"? Какво да направи ГГ? Да влезе и да ви вкара два гола, щото наказаха Вкаранга?

Не знам дали вече са ту мъч, аз си го храня откакто е дошъл на Армията. Не е от мача с Черно Море ;)
шивача написа:Няколко пъти бях писал за Илич, че му е време за калотина, но сега , след като джудже назначи ел маестро, вече съжалявам. Накрая ще дойдете на мойто, че единствения за уволнение в ЦСКА, е ниското джудже, което назначава и уволнява послушковците. Заради ниския пед?л намарзихте Любо, Стойчо и още куп легенди. Само се замислете колко са ни дали те и колко лилипута? 100:0 !
Малкия боклук сра и по Стоичков, и него аха аха да намразите.... Дай Боже тая година да се появи истински ТАРАЛЕЖ и малката пепелянка да избяга към Ловеч!

това съм го писал миналата година лятото
https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=2 ... E#p8271208
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20348
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 26 фев 2024 21:19

CSKArforever написа:...

Ама чакай малко сега... вие верно не знаете какво искате, да му еВа мамата... Значи, аз бях единственият от тук, дето ви уверявах, че Саша Илич е по-добър треньор от въпросният Нестор Ел Маестро и че последният е абсолютен въздух под налягане. Тук повечето бяха на мнение, че подобна треньорска рокада е "свеж армейски полъх" (малко поетично). Можеш да попрочетеш задните мнения и сам ще се увериш в това. Аз над 10 пъти писах, че прекалено много му вдигате реномето на тоя клоун, по простата причина, че той няма все още мач срещу по-сериозен противник. И какво се случи? Дойде мача с г*ведата (07.10.2023) и вие пак се о*рахте...
Илич... добър, лош... пича е единственият в цялата история, който беше толкова близо до това, да детронира делиорманската сган еВана. Няма как слаб треньор, да спечели 26 срещи от 35 общо, това са ти близо 75% успеваемост и то с нетолкова силен отбор. Единствено Хайнц показваше израстване през последните срещи, когато ножа беше опрял до кокала. Визирам срещите с Делиормана и с г*ведата.
Относно Вкаранга... аз ти казвам, това което видях с очите си. Каранга беше единственият адекватен в тоя отбор. ОК, наистина... първото полувреме основно срещата беше в половината на моряците, ама кел файда!? Вие нямахте голово положение изобщо... Та... с ръка, без ръка... с един крак, по-добре беше от останалата сбирщина събрана все едно от блока. Относно Фаетон... аз и на Иво го писах. А дали проблема не е, че нямате читав треньор!? Помниш ли Мишел Платини, какво чудо беше в началото и после как се "прероди" по време на Стойчо Младенов (ако не се лъжа)? Радуканов даже щеше да го гони... После определено имаше израстване в играта му.
Относно това, че бил "тънкообиден". Ами и аз да давах пари от джоба си за да издържам един футболен клуб и феновете да ме псуваха и аз щях да съм в неговата позиция. Напълно нормално... Каквото и да си говорим, ако направи стадиона, той ще остане в историята. АКО!

Иначе... само Стойчо Младенов ще извади отбора от калта, ама... там отношенията между двамата са доста влошени. Няма шанс за връщане на Тройчо. : (
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 26 фев 2024 21:48

Заги, коги му кажат, че и той е в списъка с вариантите. :lol:
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта