Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9784
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 юни 2018 21:02

Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

На теб какъв ти е проблема каква статистика са сложили в графата на ЦСКА,твоят проблем е написан в подписа ми :) ,да не си търсиш нов отбор,не те искаме при нас :lol: .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 23 юни 2018 21:03

d.milanov написа:Не може да си позволява тоя да говори така за Ицо. На всичкото отгоре с явното позволение на Ганчев. Единствения верен ход оттук нататък е бързо плащане на емблемата, в противен случай Ганчев е аут от Армията!


Червена България трябва да окаже натиск върху Ганчев за емблемата. Би било израз на огромна сила, ако тя се самоорганизира и събере част от нужните 8 милиона. А Ганчев, собствениците като цяло, трябва да са по-откровени с феновете, да отговарят на наболелите въпроси, не да се спотайват. В края на краищата ние сме ЦСКА!

За огромно съжаление особи като Живатното и Иван Кюстендилеца са тартори на сектор Г. От тях не очаквам нищо смислено и позитивно.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:05

Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

Няма никакво самозаблуждаване ... историята на ЦСКА - София в УЕФА я показах вече !
Коеф. с който ЦСКА - София АД (по име подадено от умниците от БФС неспособни да се отърват от долните си фенски страсти) беше коеф. на ЦСКА ... тоест 0,500 получен от участието през сезон 2014/2015 единственото за ЦСКА в последните пет години , Литекс си има съвсем друг коеф. и той е по голям от този на ЦСКА - справка отново сайта на УЕФА за коеф . на отборите ...
Онази статистика адв. П. Първанов обясни защо името на ЦСКА е поставено на мястото на Литекс и обясни , че реално това си е проблем на Литекс , не на ЦСКА ... ;) Това е единственото място в целия сайт на УЕФА , където има объркване м/у ЦСКА и Литекс и то е предизвикано от "доброжелателни" податки от родната централа и бавната реакция на хората администриращи страницата на УЕФА ! Самото допускане на ЦСКА до ЕКТ само по себе си разбива на пух и прах измислицата , че ЦСКА е Литекс в очите на УЕФА , защото Литекс си фигурира в ранглистата им и си има КОЕФИЦИЕНТ с който евентуално щеше да участва тази година , примерно , ако беше спечелил КБ ...
Така че , ако има самозаблуждаване , то не е на Армията , а по скоро в Подуяне ;)

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:10

И за да се спре всякаква спекулация относно историята ни и за кой точно ни възприема УЕФА ето още едно скрийнче от историята на А група и забележете по какъв начин е изписан ЦСКА и обърнете внимание за коя година става дума ;)

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот d.milanov » 23 юни 2018 21:10

peliforewer написа:
d.milanov написа:Не може да си позволява тоя да говори така за Ицо. На всичкото отгоре с явното позволение на Ганчев. Единствения верен ход оттук нататък е бързо плащане на емблемата, в противен случай Ганчев е аут от Армията!

Като си тръгне Ганчев от Армията и ще цъфнем и вържем,кои ще дойдат Газдов,Гьонов и Коцев ли или ти ще издържаш отбора.

Е заради такива, като животните се отричаме от символите си и не ходим по стадионите. Ама всичко е ОК! Хората дават кредит на даверие, но е до време!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 21:24

demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?


Литекс като име ги няма вече там, има на тяхно място ЦСКА-София. А статистиката на ЦСКА си е на името на ЦСКА, който също присъства във въпросната ранглиста.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:27

d.milanov написа:
peliforewer написа:
d.milanov написа:Не може да си позволява тоя да говори така за Ицо. На всичкото отгоре с явното позволение на Ганчев. Единствения верен ход оттук нататък е бързо плащане на емблемата, в противен случай Ганчев е аут от Армията!

Като си тръгне Ганчев от Армията и ще цъфнем и вържем,кои ще дойдат Газдов,Гьонов и Коцев ли или ти ще издържаш отбора.

Е заради такива, като животните се отричаме от символите си и не ходим по стадионите. Ама всичко е ОК! Хората дават кредит на даверие, но е до време!

Нещо не разбрах , теб, кой те е карал да се отричаш от символите ни :roll: Това, че се публикува нещо във фейсбук (където всички знаем, че може да се правят всякакви фейк новини) мен лично не може да ме накара да си променя принципи или уважението към някой !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

peliforewer
Мнения: 9784
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 юни 2018 21:29

Mitata написа:
d.milanov написа:Не може да си позволява тоя да говори така за Ицо. На всичкото отгоре с явното позволение на Ганчев. Единствения верен ход оттук нататък е бързо плащане на емблемата, в противен случай Ганчев е аут от Армията!


Червена България трябва да окаже натиск върху Ганчев за емблемата. Би било израз на огромна сила, ако тя се самоорганизира и събере част от нужните 8 милиона. А Ганчев, собствениците като цяло, трябва да са по-откровени с феновете, да отговарят на наболелите въпроси, не да се спотайват. В края на краищата ние сме ЦСКА!

За огромно съжаление особи като Живатното и Иван Кюстендилеца са тартори на сектор Г. От тях не очаквам нищо смислено и позитивно.

Мита какво ти пречат тарторите на сектор Г,често съм в сектора и трябва да ти кажа че обстановката е супер,а това което прави Кюстендилеца всеки мач е достойно за уважение и без аналог в България.Колкото до емблемата,нека оставим собствениците на ЦСКА да решат проблема когато съдът ги прикани да плащат.Все пак това са 8 млн.лв.,а са толкова защото Домусчиев по най-мутренски начин реши да си поиграйка с феновете на ЦСКА.Това феновете да събират пари вече сме го играли,знаем и резултата.А днес за часове бе раздухан голям скандал от едно изказване на фен във фейсбук,душманите само чакат как да ударят ЦСКА,целта им е да разделят феновете,Спортал,БНТ веднага раздухаха случая и някои от нашите фенове вече ще правят преврат/включвам и теб/.Как ли тези медии щяха да отразят ако нещо подобно се случеше около Домусчиев и Лудогорец,без коментар,защото негативните коментари за Кирил Домусчиев са забранени в българските медии,ако не вярваш пробвай.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 21:30

Ще се прибера скоро в България и някой хора няма да припарят повече до стадиона, това искам да е ясно!

Легендата на българския футбол Христо Стоичков коментира трансфера на Антон Недялков от ФК Далас в Лудогорец. Името на Камата бе замесено в сделката, а това го накара да коментира ексклузивно случая по БНТ. „Добър вечер от Москва. Включвам се малко извънредно от Москва, не за да говорим за световното първенство, защото днес има хубави мачове, а по един друг повод. Днес се появиха някакви писания на някакви хора, които явно искат да бъдат известни, разни с прякори - не ги знам“, сподели Стоичков.

Бившият български национал призова собственика на ЦСКА-София Гриша Ганчев също да коментира случая. „Ще кажа един път завинаги. От 6 месеца не съм разговарял с Антон Недялков, нито съм го чувал. Дори му нямам телефона и не съм длъжен да му го имам. Не знам какви са и намеренията на Кирил Домусчиев. Призовавам Гриша Ганчев да излезе и да каже дали Христо Стоичков е получавал пари от ЦСКА. Дали той е плащал от името на клуба или свои лични пари на Христо Стоичков. „Чакам по най-бързия начин да стане, защото ако не стане, значи работата е гнила или на някой се плаща да говори тези неща“, завърши Камата.


Минути по-късно за Гонг Стоичков допълни: "Наистина искам лично Гриша Ганчев да заяви публично имам ли участие в тази сделка? Ако имам - къде са ми парите, в коя сметка, да покаже сметката, да каже в коя банка? Нали имам 20% собственост в отбора, тогава имам и пълното право да знам всички подробности до последната стотинка - какво и как се случва. Ще се прибера скоро в България и някой хора няма да припарят повече до стадиона :mrgreen: , това искам да е ясно! От преди Нова година не съм чувал и виждал Антон, сега ме замесват в някакви схеми. Отново ще го повторя - лично чакам Ганчев да направи публично изявление, не чрез сайт или нещо подобно", допълни Христо Стоичков по темата.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:31

1982 написа:
demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?


Литекс като име ги няма вече там, има на тяхно място ЦСКА-София. А статистиката на ЦСКА си е на името на ЦСКА, който също присъства във въпросната ранглиста.

Стига си лъгал :
Изображение

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта