Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 юни 2018 20:44

d.milanov написа:Не може да си позволява тоя да говори така за Ицо. На всичкото отгоре с явното позволение на Ганчев. Единствения верен ход оттук нататък е бързо плащане на емблемата, в противен случай Ганчев е аут от Армията!

Като си тръгне Ганчев от Армията и ще цъфнем и вържем,кои ще дойдат Газдов,Гьонов и Коцев ли или ти ще издържаш отбора.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 23 юни 2018 20:47

Eminem написа:
CSKA 78 написа:
Ми...не ми прилича! Миналата година според УЕФА бяхме нов отбор! Та...никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! Това са си ваши подуенски басни! :lol: :lol:

Тогава за тях наистина бяхте нов отбор и затова не участвахте в ЕКТ. Но след това се намесиха адвокатите на Гришата и тяхното становище беше, че сте Литекс. Всички видяхме документа. Явно доказателствата са убедили УЕФА, че сте Литекс и затова тази година ще играете в ЛЕ. Кое не му е ясното ?


Е, прекаляваш с басните от Подуене! :lol: :lol: Ще го напиша още веднъж- никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! ;) :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 23 юни 2018 20:48

Ами не ми е ясно ако литекс тази година се беха добрали до участие в европа в ранглистата на уефа литекс за кой отбор щяха да го смятат ?
Не ми е ясно с кой коефициент са представени и в момента.



Никакво махане на ганчев от Армията той е човекът който ще направи стабилен и силен отбор.
Домуса прави всичко да подкопава и разваля атмосферата в отбора
Последна промяна от demon777 на 23 юни 2018 20:50, променено общо 1 път.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 23 юни 2018 20:49

cskarcheto92 написа:Само не разбирам драмите с трансфера на Недялков. Един посредствен футболист, който не успя да се наложи в първенството на страна, която футболната игра е на четвърто място след баскетбола, бейзбола и американския футбол. Няма да успее да се наложи в Разград и ще го шитнат в Ботев. То и за Чунчуков се говореше, че е голям талант и в Разград пропадна тотално. Да е жив и здрав ! И Буш и Станислав Костов отидоха да печелят титли и купи, но уви...


Това не е вярно! В Далас са доволни от него, но си счупи ключицата и са предпочели да вземат парите на Домусчиев най- вероятно с горница.Типично американски прагматизъм.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12976
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Eminem » 23 юни 2018 20:51

Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 23 юни 2018 20:53

Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12976
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Eminem » 23 юни 2018 20:56

demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?

Ще видим ако се доберат до ЛЕ. Сигурно на Ботев Луковит ли какви бяха. Или нов отбор ще бъдат.

Ozzimozzi
Мнения: 7176
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 23 юни 2018 20:59

onegavon написа:
cskarcheto92 написа:Само не разбирам драмите с трансфера на Недялков. Един посредствен футболист, който не успя да се наложи в първенството на страна, която футболната игра е на четвърто място след баскетбола, бейзбола и американския футбол. Няма да успее да се наложи в Разград и ще го шитнат в Ботев. То и за Чунчуков се говореше, че е голям талант и в Разград пропадна тотално. Да е жив и здрав ! И Буш и Станислав Костов отидоха да печелят титли и купи, но уви...


Това не е вярно! В Далас са доволни от него, но си счупи ключицата и са предпочели да вземат парите на Домусчиев най- вероятно с горница.Типично американски прагматизъм.

Аз съм по-склонен да вярвам, че още зимата се е знаело къде ще играе Антон след половин година. Информацията, която циркулира е, че Далас са пуснали Антон без финансови претенции.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 23 юни 2018 21:00

demon777 написа:Ами не ми е ясно ако литекс тази година се беха добрали до участие в европа в ранглистата на уефа литекс за кой отбор щяха да го смятат ?
Не ми е ясно с кой коефициент са представени и в момента.



Никакво махане на ганчев от Армията той е човекът който ще направи стабилен и силен отбор.
Домуса прави всичко да подкопава и разваля атмосферата в отбора



От тази година 3 от 4-тирите ни участника в ЕКТ, ще участват с националния коефициент!
Та... и тук се спука една друга подуенска и Спорталска басня!


Единствено делиорманци участват с различен коефициент от националния! Който и друг БГ отбор да беше заслужил участие в ЕКТ, щеше да участва с националния коеф.!

Произхода на тази измислица за Ганчев и Стоичков е от Подуене! Пригласят им Спортал и Меридиан мач, които са си техни медии, както са медии и на делиорманя!
Очакваха че и тази година ЦСКА няма да участва в ЕКТ, затова в яда и злобата си сега, се опитват по всякакъв друг начин да пречат на ЦСКА!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 23 юни 2018 21:01

Eminem написа:
demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?

Ще видим ако се доберат до ЛЕ. Сигурно на Ботев Луковит ли какви бяха. Или нов отбор ще бъдат.


Логиката ти издиша тотално.
Щом са взели статистиката на Литекс и са я лепнали на ЦСКА са напълно на ясно, че не могат да оставят същата на литекс нищо че не участват в Европа..


Издишааааш издишаш.... тцтцтц
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта