Стойчо Младенов се връща с Нанков и Василев в ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Стойчо Младенов се връща с Нанков и Василев в ЦСКА

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 14 авг 2013 17:43

Кировец написа:„Извинявам се, че започвам по този начин, без да изчакам въпросите. Учудвам се, че определени хора се нахвърлят като чакали върху нас. Какво ви става на всички? Ние ли сме виновните в момента – Александър Томов, Сашо Тодоров и аз? Ние ли сме виновниците за настоящото състояние на клуба като цяло и на отбора? Нима вие не знаете как всичко се случи? В разстояние на 3 седмици трябва да сме на нивото на Лудогорец, на Ботев, Левски и Литекс, нима не го знаете? Ако търсите да се вкара напрежение в отбора и да заблуждаваме спортната общественост, това е друг въпрос.“

„В мача срещу Лудогорец в Разград и преди, по време на мача бяхме подкрепяни от нашите фенове от първата до последната съдийска свирка. След мача имаше много фенове пред хотела, които дойдоха да се радват и да аплодират, че ЦСКА съществува, макар и с такава тежка загуба. Аз толкова тежко не съм губил мач от 2003 година. На всички ни беше мъчно, но хората са щастливи, че ЦСКА съществува.“

„Никой не иска ЦСКА да съществува, повечето хора искат ЦСКА да го няма. Задавам си въпроса защо и не намирам отговор. Такъв негативизъм, такава помия върху никого досега не се изливала, откакто се помня. Това общество започва да мирише. И ние, и вие, и всички, които живеем оформяме и оказваме влияние върху подрастващите с лъжите, измамите и манипулациите, които се изкарват пред обществото. Така ли ще продължаваме?“

Много точно казано, респект!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
A.VON
Мнения: 22
Регистриран на: 14 авг 2013 17:05
Контакти:

Re: Стойчо Младенов се връща с Нанков и Василев в ЦСКА

Мнениеот A.VON » 14 авг 2013 20:48

ЦСКА _завинаги написа:Много точно казано, респект!
8-)

Определено респект :lol:
กลุ่มผู้ใช้บุหรี่


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта