Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА (София) - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 08:33

hydetoshi написа:
LoveAndPeace написа:Всичко различно от победа на ЦСКА - София (София) с 8:0 ще е изненада :idea:

Значи очаквай изненада. 8:0 няма как да стане. ЦСКА още няма вкаран гол срещу Верея. Загуба 0:1,равен 0:0. Но нещата ще се подобрят. Давам победа 2:0.

Май съм в грешка. Равния не беше ли 1:1?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 11:42

Teo написа:След тоя кръг се откъсваме от преследвачите!
4:0

[offtopic]Ще се откъснем когато бием Левски и Лудогорец. В това не се съмнявам,защото Левски са си ясни ,а вече и на бебетата е ясно,че Лудогорец вече скърца здраво и все по-здраво ще скърца докато един ден просто спре. Дотогава най-вероятно само ще се гоним с тях.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 11:50

bm16 написа:Все пак всяко търпение си има граници - не вярвам Верея да имат боеспособен отбор след паузата въпреки отличната работа на Илиан Илиев и мъжеството и моралът демонстриран от футболистите .

С две думи както много често ми се налага да споря във форума с разни дебели сини кратуни този ще е от мачовете,които ще покажат каква е разликата между отбори като ЦСКА,Левски( с пълното уважение към тях),Ботев,Локо Пловдив от една страна, и такива като Верея, Витоша,може да допълним и Дунав,Септември(без ДЮШ), и дори Лудогорец( в един по-далечен хоризонт от време) от друга страна. Просто футболът ни се напълни с еднодневки,които изобщо не помагат с нищо.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 сеп 2017 12:40

Ми не съм съгласен, че не помагат. Точно Верея ни скачат много здраво, а само в здрави мачове можем да се развиваме като отбор.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот Red32 » 07 сеп 2017 12:49

CaptainBertorelli написа:Ми не съм съгласен, че не помагат. Точно Верея ни скачат много здраво, а само в здрави мачове можем да се развиваме като отбор.


Съгласен! Макар че, за мен този мач Верея ще са загадка. Дали след приказките за проблеми ще излязат супер навити или бездушни. За да нямаме проблеми нито с тях, нито с който и да било, първото полувреме трябва да излизаме пределно мобилизирани и да вкарваме поне 2 гола, като на бистришките и на ония от Лаута. И второто полувреме да доиграваме мача с още 1-2 гола :)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 сеп 2017 13:04

Red32 написа:
CaptainBertorelli написа:Ми не съм съгласен, че не помагат. Точно Верея ни скачат много здраво, а само в здрави мачове можем да се развиваме като отбор.


Съгласен! Макар че, за мен този мач Верея ще са загадка. Дали след приказките за проблеми ще излязат супер навити или бездушни. За да нямаме проблеми нито с тях, нито с който и да било, първото полувреме трябва да излизаме пределно мобилизирани и да вкарваме поне 2 гола, като на бистришките и на ония от Лаута. И второто полувреме да доиграваме мача с още 1-2 гола :)

Че ще бъдат стимулирани поне от Домуса, просто не се съмнявам. В Подуене също се изсипват кинти, та няма да се учудя и те да започнат с премиите към трети отбори. Което всъщност е инвестиция в нашето развитие като отбор.
Хайл Мусолини

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот Ozzimozzi » 07 сеп 2017 13:37

Ако имаме амбиции за титла тази година, е важно да не повтаряме мача със Славия. Надявам се да подходим сериозно и да вземем хубава победа.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот GOLEADOR » 07 сеп 2017 18:55

Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев определи група от 20 футболисти, сред които и новите попълнения Александър Барт и Раул Лое, за мача с Верея. Двубоят от VIII кръг на Първа професионална лига е в петък (8 септември) от 20:00 часа на стадион "Българска армия".

Вратари: Георги Китанов, Витаутас Черниаускас

Защитници: Николай Бодуров, Станислав Манолев, Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Стойчо Атанасов, Александър Барт, Александър Дюлгеров

Полузащитници и нападатели: Раул Лое, Кристиян Малинов, Рубен Пинто, Тиаго Родригес, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Фернандо Каранга, Милчо Ангелов, Енрике Роберто, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба

Преди двубоя от групата ще отпаднат двама играчи, като единият ще бъде измежду четиримата с паспорти извън ЕС.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 21:16

CaptainBertorelli написа:Ми не съм съгласен, че не помагат. Точно Верея ни скачат много здраво, а само в здрави мачове можем да се развиваме като отбор.

Просто футбола не се развива с еднодневки. Здрави мачове могат да се правят и в махалата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3805
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА-София - Верея (Ст.Загора)

Мнениеот ivo55 » 07 сеп 2017 22:44

Мен ме притеснява кога уплашения Домус Ага ще почне да плаща на определени футболисти на други отбори, които му осигуряват безпроблемни победи, когато трябва, да почнат да чупят крака. Помнете ми думата, в най-скоро време очаквам страшни балтии срещу водещите играчи на Армията и на Герена. После ще има "Не го видях. Звъннах му след мача в болницата да се извиня. наистина не исках ... Дано някога пак играе футбол" .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: djd, Google [Bot], Snatch и 44 госта