Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 28 юли 2023 14:40

CSKArforever написа:Нямам търпение да дойде нов треньор, да спечелим два, три мача и всички да го обяват за месия и как проблемът е бил в Илич.
И след това при първите загубени точки, да чета как масово го гонят, а след първия период на мини криза да настане тотална истерия срещу него и да бъде уволнен :). После ще дойде следващия и него ще го сполети същата съдба. И така до безкрай.

+!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3739
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 28 юли 2023 14:51

Не мисля, че има трезвомислещ човек и разбиращ от футбол, който да смята, че Саша Илич трябва да получи още един шанс. То в един мач всичко лъсна! Той не заслужава да е нито ден повече треньор. Това представяне снощи беше обидно към нас феновете, но не го видях след мача притеснен или да се извини. Явно и на него му е през оная работа вече... ;)
Бавят се, но явно в момента заседават. Преди беше лесно, квото му щукне на Гришата и туй то. Пък сега Папазки, Орманджиев, Малкият Гриша и Фичо, дето и той сигурно не знае за какво точно отговаря, освен да дава интервюта след мача. Не можа ли да види като е до отбора, че Сашата никви не ги върши на тая подготовка.
Тоя Бамба миналата година за къв го държаха, Назон идва дебел, сега и тоя Естрада същата работа. И кой реши да предложат на 30-годишния Юга дългосрочен договор, при положение, че прави всеки мач грешки и е бавен футболист.
Така че не е само Илич, ами всеки в тоя тим да си знае отговорностите и да си носи кръста.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Mitata » 28 юли 2023 15:37

CSKArforever написа:Нямам търпение да дойде нов треньор, да спечелим два, три мача и всички да го обяват за месия и как проблемът е бил в Илич.
И след това при първите загубени точки, да чета как масово го гонят, а след първия период на мини криза да настане тотална истерия срещу него и да бъде уволнен :). После ще дойде следващия и него ще го сполети същата съдба. И така до безкрай.



Ако искат да го оставят собствениците, в крайна сметка те дават парите. Но за мен още през пролетта т.г. се видя, че отборът играе ганкиното. А Илич имаше възможност да подбере нови футболисти, да проведе зимната подготовка, да наложи печеливши идеи. Имахме огромен шанс да вземем титлата - Разград се провалиха не веднъж. Вместо това ние също се проваляхме, при това повече пъти от тях.

Започваме сезона без да сме готови, едвам вземаме 4 точки от слабаци, почти сме отпаднали от ЕКТ.

Може би ще дадат още няколко шанса на Илич. При провал в ЕКТ сезонът наполовина е отишъл, а ние вече сме отпаднали 99,9%, при това клубът ще претърпи сериозни финансови загуби. Остава да се борим за титлата, но и там си знаем нещата, ако наистина не се направят кардинални промени в организацията на клуба.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Red_Omerta » 28 юли 2023 16:07

Mitata написа:
CSKArforever написа:Нямам търпение да дойде нов треньор, да спечелим два, три мача и всички да го обяват за месия и как проблемът е бил в Илич.
И след това при първите загубени точки, да чета как масово го гонят, а след първия период на мини криза да настане тотална истерия срещу него и да бъде уволнен :). После ще дойде следващия и него ще го сполети същата съдба. И така до безкрай.



Ако искат да го оставят собствениците, в крайна сметка те дават парите. Но за мен още през пролетта т.г. се видя, че отборът играе ганкиното. А Илич имаше възможност да подбере нови футболисти, да проведе зимната подготовка, да наложи печеливши идеи. Имахме огромен шанс да вземем титлата - Разград се провалиха не веднъж. Вместо това ние също се проваляхме, при това повече пъти от тях.

Започваме сезона без да сме готови, едвам вземаме 4 точки от слабаци, почти сме отпаднали от ЕКТ.

Може би ще дадат още няколко шанса на Илич. При провал в ЕКТ сезонът наполовина е отишъл, а ние вече сме отпаднали 99,9%, при това клубът ще претърпи сериозни финансови загуби. Остава да се борим за титлата, но и там си знаем нещата, ако наистина не се направят кардинални промени в организацията на клуба.



Няма да му дадат нищо, освен ако не отстрани Сепси в Румъния, друг вариант пред него няма и е чао!

CSKArforever
Мнения: 257
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот CSKArforever » 28 юли 2023 16:24

ЦСКА през отминалия сезон спечели 83 точки, много повече от всеки от предходните. Лудогорец пък завоюваха с една повече, което също беше рекорден точков актив за тях в този формат на първенството. Винаги ще го повтарям това, понеже често чувам опорката - "колко слаби са били Лудогорец и как въпреки това не сме успели да ги детронираме", което не отговаря на истината. Игрово може, но точково не, което е и най-важното.

Наистина се направи "звездна" селекция това лято, но поне засега от нея няма много файда, като за момента само Кордоба (който замества Матай) и Фаетон стават за нещо. Асприля (който беше наказан за този мач) и Естрада тепърва ще трябва да се адаптират и да влизат във форма. Санянг пък тепърва ще се учи на футбол.

В социалните мрежи виждам, че много фенове реват за Любо Пенев. Същия Любо Пенев, който преди 2 години след загуба с 4 на 0 от Лудогорец за Суперкупата и равенство в София срещу ЛИЕПАЯ беше съсипан от плюене и изгонен.
Някои пък си искат Стамен Белчев. Същият този Стамен Белчев, който при последния си престой при нас, преди по-малко от 3 години, записа 6 поредни мача в първенството без победа, беше обявен за физкултурник, гонеха го по групите с думите, че не бил готов за ЦСКА и че бил прекалено слабохарактерен и в крайна сметка беше уволнен.
Други пък плачат за Бруно. Босненеца, който преди 2 години и половина след слабо начало на пролетния полусезон и със схема на игра 3-5-2 (от която понастоящем всички се оплакват) беше уволнен, отново след недоволство от голяма част от привържениците към него.
Просто ме радва, колко късопаметни са някои наши фенове. Сигурно догодина ще си искат и Илич обратно, който в момента е най-черната овца в стадото :дд.
Радва ме как и през последните 7 години винаги треньора е проблема, нищо че сменихме сигурно над 10 такива.
Не съм личен адвокат на Сашко, не знам дали той е човека за нас, допускам, че е възможно да сте прави за него, не знам колко добър треньор е (реална оценка за това могат да направят единствено играчите и помощниците му), но съм си казал, че докато нямаме наистина силен отбор и класа на всички постове, няма да плюя и гоня който и да било треньор.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Mitata » 28 юли 2023 16:49

CSKArforever написа:ЦСКА през отминалия сезон спечели 83 точки, много повече от всеки от предходните. Лудогорец пък завоюваха с една повече, което също беше рекорден точков актив за тях в този формат на първенството. Винаги ще го повтарям това, понеже често чувам опорката - "колко слаби са били Лудогорец и как въпреки това не сме успели да ги детронираме", което не отговаря на истината. Игрово може, но точково не, което е и най-важното.

Наистина се направи "звездна" селекция това лято, но поне засега от нея няма много файда, като за момента само Кордоба (който замества Матай) и Фаетон стават за нещо. Асприля (който беше наказан за този мач) и Естрада тепърва ще трябва да се адаптират и да влизат във форма. Санянг пък тепърва ще се учи на футбол.

В социалните мрежи виждам, че много фенове реват за Любо Пенев. Същия Любо Пенев, който преди 2 години след загуба с 4 на 0 от Лудогорец за Суперкупата и равенство в София срещу ЛИЕПАЯ беше съсипан от плюене и изгонен.
Някои пък си искат Стамен Белчев. Същият този Стамен Белчев, който при последния си престой при нас, преди по-малко от 3 години, записа 6 поредни мача в първенството без победа, беше обявен за физкултурник, гонеха го по групите с думите, че не бил готов за ЦСКА и че бил прекалено слабохарактерен и в крайна сметка беше уволнен.
Други пък плачат за Бруно. Босненеца, който преди 2 години и половина след слабо начало на пролетния полусезон и със схема на игра 3-5-2 (от която понастоящем всички се оплакват) беше уволнен, отново след недоволство от голяма част от привържениците към него.
Просто ме радва, колко късопаметни са някои наши фенове. Сигурно догодина ще си искат и Илич обратно, който в момента е най-черната овца в стадото :дд.
Радва ме как и през последните 7 години винаги треньора е проблема, нищо че сменихме сигурно над 10 такива.
Не съм личен адвокат на Сашко, не знам дали той е човека за нас, допускам, че е възможно да сте прави за него, не знам колко добър треньор е (реална оценка за това могат да направят единствено играчите и помощниците му), но съм си казал, че докато нямаме наистина силен отбор и класа на всички постове, няма да плюя и гоня който и да било треньор.


Ние сме ЦСКА и в нашия клуб трябва да се работи професионално. Случайни хора не бива да го управляват или да са треньори. Споменаваш Любо, Акрапович, Стамен. Моите уважения, особено към Любо, но той беше преди всичко отличен футболист, вероятно би бил и добър треньор, ако успее да изчисти някои черти в характера си. Бруно освен в Локо Пд, къде постигна някакъв успех? Стамен Белчев ни вкара в групите на ЛЕ, но по негово време в отбора имаше прилични футболисти. Той също не е лош за България, но за ЦСКА трябва да се търси нещо по-така, треньор който е доказал, че знае и може, който кипи в работата си. И чиито резултати от неговата работа се виждат с просто око.
Илич даваше надежди в началото, но колкото повече време минава, толкова по-зле ЦСКА играе. А Илич е повече от година в ЦСКА! Ако собствениците възнамеряват да му дадат още шансове, ОК - те финансират отбора, те решават. Ако го оставят начело на отбора, независимо от почти сигурното отпадане, е нужно да му се поставят условия, ако не друго, поне що се касае играта на отбора. Не може ЦСКА да играе бавен, безидеен, демодиран футбол, без хъс, без желание на играчите!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 28 юли 2023 18:44

Труд пише, че са го уволнили.
По-добре дилъра да бяха сменили.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6224
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот ugly bug » 28 юли 2023 19:25

Аз съм доволен.
Сумати пари се наляха това лято и да изглеждаме по подобен начин , най-малко е неприемливо.
Дано се намери читав човек който да изстиска максимума от всеки играч.
Жив и здрав да е Илич.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 28 юли 2023 19:32

ugly bug написа:Аз съм доволен.
Сумати пари се наляха това лято и да изглеждаме по подобен начин , най-малко е неприемливо.
Дано се намери читава човек който да изиска максимума от всеки играч.
Жив и здрав да е Илич.

Ако са установили, че причината е в Илич, ок. Обаче отбор се прави от треньора, не от футболиктите, не от собствениците. Начи тия баламурници, босовете на Ливърпул, тряя ги светнем, че не може 7 години да го траят тоя Клоп. :lol:

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6224
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот ugly bug » 28 юли 2023 19:42

djd написа:
ugly bug написа:Аз съм доволен.
Сумати пари се наляха това лято и да изглеждаме по подобен начин , най-малко е неприемливо.
Дано се намери читава човек който да изиска максимума от всеки играч.
Жив и здрав да е Илич.

Ако са установили, че причината е в Илич, ок. Обаче отбор се прави от треньора, не от футболиктите, не от собствениците. Начи тия баламурници, босовете на Ливърпул, тряя ги светнем, че не може 7 години да го траят тоя Клоп. :lol:

Да разбирам че лично на теб играта ни ти е харесвала. Харесва ти и това че правим уникален Х с Хебър, бием с клизма Крумовград и бави времето в последните минути , харесва ти и това че румънците идват на Армията и си правят ташак с нас?
Напълно съм наясно че не всичко зависи от треньора , Но...!
Ако имаше нещо което да му пречи в работата да беше излязъл у да каже... "Бай Кольо не ми носи вода навреме" или "Линиите на терена не са в права линия" и т.н
Никой, повтарям НИКОЙ треньор на ЦСКА не се е ползвал с такъв комфорт както Илич.
Подготовки, футболисти , заплати навреме, квото друго се сетиш. И за капак на всичко това , какво..? Пълен резил. Поне да имаше топки снощи да излезе и да си поеме отговорността. Нъцки.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта